معتبرترین تولیدکننده آهک زنده دانه بندی جهت استفاده در ریخته گری

4.9
(45)

آهک زنده دانه بندی ریخته گری بهترین انتخاب برای فعالان در صنعت تولید فلزات مختلف می باشد؛ مهمترین مزیت این تولیدات قیمت مناسب و در دسترس بودن آنها می باشد و این که می‌ توانند به راحتی تمامی ناخالصی ها در فرایند های ریخته گری را حذف کرده و باعث افزایش درجه خلوص تولیدات نهایی شوند.

آهک زنده دانه بندی ریخته گری

فروش مستقیم آهک کلوخه برای ریخته گری

در صنعت ریخته گری فولاد و دیگر فلزات از آهک کلوخه و فرآورده های آهکی به منظور حذف گوگرد، حذف فسفر، تصفیه و به عنوان عاملی برای خنثی کردن اسید های موجود استفاده می گردد و همین پارامتر دلیل مهمی برای استقبال از فروش مستقیم محصولات است.

در حال حاضر از تمامی آهک های که دارای کلسیم بالا و یا دولومیت هستند برای تولید فلزات مختلف در این صنعت مهم استفاده می گردد؛ این ترکیبات می توانند در تمامی مراحل تصفیه سازی در این صنعت به کار گرفته شوند و حتی از آنها به عنوان بهترین ترکیب برای ایجاد سرباره استفاده می شود؛ شایان ذکر است که بدانید باید در زمان مناسب و با میزان مشخص شده از فراورده های آهکی در صنعت ریخته گری استفاده شود و به کار گیری این تولیدات بیش از مرحله شکل دهی به فلزات مهمترین نکته قابل توجه می باشد.

آهک آبدیده برای تولید پرکلرین
>>

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

قیمت مونوکسید کلسیم برای ریخته گری

قیمت مناسب مونوکسید کلسیم برای به کارگیری از این محصولات در صنعت ریخته گری می تواند مهمترین دلیل انتخاب آنها در بین فعالان باشد؛ قیمت مناسب مونوکسید کلسیم در ایران دلایل بسیار زیادی دارد و یکی از مهمترین آنها این است که این تولیدات در حجم های بسیار بالایی در بازار وجود دارند و سرمایه‌ های هنگفتی برای تولید آنها نیاز نمی باشد.

برای تولید مونوکسیدکلسیم در اولین مرحله سنگ های آهکی در کیفیت های متفاوتی استخراج و در مرحله بعد کوبش آنها انجام می پذیرد، مرحله بعد مربوط به پخت سنگ های آهکی و تبدیل آنها به پودر های ریز میکرونیزه است، این مرحله از حساسیت بیشتری نسبت به دیگر مراحل برخوردار می باشد و شرکت های تولید کننده باید توجه داشته باشند تا با اعمال حرارت مناسب و یکنواخت بتوانند به حجم تولیدی باکیفیتی برسند و در این صورت است که قیمت مناسب مونوکسید کلسیم برای مشتریان فراهم می گردد.

کارخانه تولید آهک کلسینه برای ریخته گری

آهک زنده پودری، آهک کلوخه، آهک کلسینه تمامی محصولی مشخص و شناخته شده‌ ای برای به کارگیری در صنعت ریخته گری فلزات هستند و همان طور که در مباحث قبل اشاره کردیم در بخش‌ های مختلفی از این صنعت به بهره‌ برداری می‌ رسند؛ جالب است بدانید کارخانه های فعال در زمینه تولید انواع فرآورده های صنعتی و معدنی، تولید آهک کلسینه را در دستور کار خود قرار می‌ دهند چون این تولیدات قیمت های بسیار مناسب و کاربرد های بسیار زیادی دارند و تولید عمده آنها نیز با حداقل قیمت ها امکان پذیر می باشد.

مهم‌ترین نکته‌ ای که کارخانه‌ های فعال در این میان باید توجه داشته باشند این است که برای تولید آهک کلسینه باید دستگاه‌ های کلسینر با کیفیت و مدرن بهره برداری شوند تا میزان تولید محصولاتی با کیفیت در خروجی دستگاه ها تضمین شده باشد؛ در راستای همین امر شرکت آروشا پودر توانسته در سال‌ های اخیر حجم تولید انواع آهنگ کلسینه را چندین برابر کرده و تولیداتی را مطابق با نظر خریداران ارائه نماید.

برای تولید آهک کلسینه مرحله کلسیناسیون این محصولات اهمیت زیادی دارد و در این مرحله باید حتماً حرارت یکنواخت و کنترل شده به تمامی سنگ های آهکی اعمال گردد تا در نهایت خروجی دستگاه ها یکسان و بدون ضایعات باشد.

شایان ذکر است که بدانید در گذشته از کوره های آهک پزی استفاده می کردند که در این بین، حرارت یکنواخت به سنگ های آهک وارد نمی شده و به همین دلیل تولیدات خروجی از دستگاه ها سنتی کیفیت یکسان و یکنواختی نداشتند، در صورتی که دستگاه های صنعتی پیشرفته با اعمال حرارت یکنواخت به راحتی می‌ توانند تولیداتی را با کیفیت یکسان و دانه بندی یکسان تحویل دهند.

پس موفقیت مجموعه اروشا پودر، در بحث تولید و عرضه انواع آهک زنده دانه بندی ، آهک کلسینه و دیگر فرآورده های آهکی بهره‌برداری و برخورداری از دستگاه ها و تجهیزات برتر و پیشرفته می باشد؛ تضمین کیفیت محصولات عرضه شده در آروشا پودر نکته قابل توجه دیگری است که خریداران می توانند با اطمینان کامل تری به تهیه و خرید آن ها مشغول شوند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 45

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت