آهک هیدراته مخصوص پودرهای بهداشتی

4.8
(60)

به چه دلیلی از آهک هیدراته در تولید پودرهای بهداشتی استفاده می گردد؟ این محصولات دارای خاصیت ضدعفونی کننده هستند و می‌ توانند در از بین بردن مو های زائد بدن و همچنین ضد عفونی کردن بدن بسیار تاثیر گذار باشند.

آهک هیدراته مخصوص پودرهای بهداشتی

قیمت بهترین شیرآهک صنعتی

قیمت بهترین شیرآهک صنعتی رابطه مستقیم با نوع مواد اولیه مورد استفاده در تولید این محصولات دارد؛ در حال حاضر از انواع آهک هیدراته در بحث تولید این محصولات استفاده می گردد و در واقع با ادامه دادن فرایند های شکفته کردن آهک در نهایت شیر آهک به صورت مایع تولید می شود، این محصولات از درجه خلوص بالایی برخوردار هستند و به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده کاربرد های متعددی نیز دارند.

در حال حاضر از شیر آهک در تصفیه آب و فاضلاب و حذف تمامی مواد سمی از منابع آب آشامیدنی استفاده می گردد، گاهی اوقات اسیدیته آب به دلیل ورود برخی از پساب های کارخانجات چندین برابر می گردد و در این مورد از آهک به عنوان ماده قلیایی جهت تنظیم ph استفاده می شود، آهک خاصیت انعقادی دارد و در صورت افزودن به آب ها می تواند با ایجاد ترکیبات کلسیمی بسیاری از این مواد سمی و ناخالص را که سبب سختی آب و ایجاد کدورت می شود را ته نشین نماید و به راحتی با فیلتراسیون این ناخالصی ها جدا خواهند شد.

مرکز عرضه آهک میکرونیزه
>>

از شیر اهک در حال حاضر در تولید مواد لبنی هم برای پاستوریزه کردن استفاده می‌ شود، زمانی که سرشیر برای تولید کره از شیر گاو یا گوسفند گرفته می شود به آن شیر آهک اضافه می کنند؛  برای کنترل هوای انبار های نگهداری میوه ها و سبزیجات هم در حال حاضر از شیر اهک استفاده می گردد تا گاز دی اکسید کربن در محیط را جذب کرده و از رسیدن محصولات جلوگیری نمایند؛ وجود آهک باعث افزایش میزان اکسیژن به جای دی اکسید کربن در محیط انبار های میوه ها و سبزیجات می شود و دوره نگهداری میوه و سبزیجات را چندین برابر می نماید.

آنالیز فیزیکی آهک زنده کلوخه

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white -lumped-pebble وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

قیمت بهترین آهک آبدار خالص

قیمت بهترین آهک آبدار خالص را مسلما تولید کنندگان این محصولات مشخص می نمایند؛ آنها تک تک مراحل تولیدی را بررسی کرده و بر اساس هزینه های پرداختی و در مرحله بعد میزان سود، تعیین قیمت را انجام می دهند و میزان سود تولید کننده ها با یک دیگر متفاوت می باشد و پارامتری برای تفاوت قیمت آهک هیدراته در بازار می باشد.

خریداران برای در امان ماندن از کارخانه هایی که به دنبال سود بیشتر در تولید این محصولات هستند می‌ توانند با مراجعه به شرکت ها و کارخانه های که به صورت مداوم فعالیت دارند به محصولاتی با بالاترین کیفیت دسترسی داشته باشند؛ به عنوان مثال شرکت اروشا پودر در این میان یک مجموعه تکمیل شده است که در مدت زمان های طولانی فعالیت های ویژه را به انجام می رساند و با افزایش فروش تولیدات و برداشت سود پایین تر تلاش می‌ نماید که به جلب توجه و رضایت مشتریان بیشتری برسد و و طبیعتا در مدت زمان های طولانی تر به سود حاصل از فعالیت خود می رسد.

این واحد تولیدکننده صفر تا صد تولیدات را خود بر عهده گرفته و این پارامتری است که می‌ تواند در حداقل نگه داشتن قیمت این تولیدات به این واحد تولید کننده آهک هیدراته کمک نماید، در هر صورت خرید بهترین آهک آبدار برای صنعتگران با قیمت های مناسب اهمیت دارد چرا که این تولیدات همان طور که اشاره کردیم در حال حاضر در بسیاری از صنایع به عنوان بهترین محصول به بهره‌ برداری می‌ رسند.

فروش بهترین هیدرات کلسیم

هیدرات کلسیم نام تجاری برای فراورده های حاصل از کوبش سنگ های آهکی و کربنات کلسیم است که به دلیل ناپایدار بودن اکسید کلسیم با ایجاد تغییر شیمیایی، آن را به پودر سفید رنگ و پایداری به نام هیدروکسید کلسیم تبدیل کردند؛ این تولیدات به واسطه همین پایدار بودن در بسیاری از صنایع به صورت گسترده به بهره‌ برداری می‌ رسند، البته می‌توان گفت میان اکسید کلسیم و هیدروکسید کلسیم شباهت ها و تفاوت های بسیار زیادی وجود دارد.

هیدروکسید کلسیم بر حسب نوع کاربرد در نمونه های متفاوتی معرفی می گردد، این تولیدات با نام هیدروکسید کلسیم خوراکی، هیدروکسید کلسیم دندانپزشکی، هیدروکسید کلسیم اسید زدایی و غیره معرفی می گردند که هر کدام کاربرد های به خصوصی دارند، به عنوان مثال این تولیدات در صنعت دندانپزشکی به عنوان یک پوشش دهنده موقت در زمان عصب کشی بهره‌ برداری می‌ شوند و تا زمانی که لایه اصلی و مستحکم آماده گردد می توانند بهترین شرایط را فراهم نمایند.

دیگر کاربرد این تولیدات در دندانپزشکی به عنوان یک خمیر درمانی برای بخش‌ های نکو رزمی می باشد، این محصولات در دندانپزشکی همچنین نقش حمایتی و ضد میکروبی هم بر عهده می‌ گیرند که سابقه مصرف آن در این زمینه از قدمت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

فروش بهترین هیدرات کلسیم را در حال حاضر شرکت آروشا پودر برعهده دارد و محصولی را متناسب با نیاز صنعتگران ارائه می دهد، تولیدات این واحد معتبر از کیفیت بالایی برخوردار است و از بهترین مواد اولیه در تولید تک تک محصولات استفاده می شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت