آهک کلسینه برای تولید آجر ماسه آهکی

4.7
(53)

آهک کلسینه برای تولید آجر ماسه آهکی به عنوان بهترین ماده اولیه مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرد؛ این ترکیبات با یک شاخصه ی اقتصادی و به عنوان یک ماده  تخلخل زا در ساختار آجر های سبک و سفال مانند بیشترین اثرگذاری را ایجاد می نمایند؛ سبک شدن آجر به واسطه استفاده از این ترکیبات به معنای بی کیفیت بودن آن نیست بلکه علاوه بر این تاثیر به دلیل وجود کلسیت در این ترکیبات معدنی مقاومت فشاری آجر های تولید شده چندین برابر می باشد.

آهک کلسینه

قیمت سنگ آهک کلسینه پخته شده برای تولید آجر

مهم ترین مولفه به کارگیری سنگ آهک کلسینه پخته شده برای تولید آجر های سبک و سفالی مانند، بحث قیمت و در دسترس بودن این محصولات می باشد؛ سنگ های آهک از معادن به راحتی قابل استخراج هستند و به واسطه برخی از ویژگی ها می توانند تاثیرات مثبتی را در این فرآیند های تولیدی ایجاد نمایند.

پودر سنگ ها در کاهش وزن آجر های تولید شده بیشترین تاثیر را دارند و خرید این محصولات با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه هدف بسیاری از تولیدکنندگان آجر های ساختمانی می باشد؛ قیمت سنگ آهک پخته شده همانند دیگر فرآورده‌ های معدنی تحت تاثیر آنالیز شیمیایی و فرآیند های تولید قرار می‌ گیرد و در واقع خریداران این محصولات باید با در نظر گرفتن تک تک مشخصات فیزیکی و ساختاری خریدی مقرون به صرفه را تجربه کنند.

تولید عمده انواع آهک هیدراته
>>

شایان ذکر است که در تعیین قیمت این محصولات برند ها و شرکت های تولید کننده و همچنین ظرفیت تولیدی شرکت ها تاثیر گذار می باشد و یک راه حل مناسب دیگر برای خرید این محصولات در حداقل قیمت، مراجعه به معتبرترین مرکز فروش می باشد.

آنالیز شیمیایی آهک زنده کلوخه

Measure Element Measure Element
% 1 > cao (inactive) min 90% cao (active)
% 0.5 > mgo % 6 > caco3
% 0.5 > al2o3 % 0.5 > sio2
% 0.5 > mno % 0.2 > k2o
% 6 > l.o.i % 0.3 > na2o
trace so3 % 0.5 > fe2o3

فروش مونوکسید کلسیم برای تولید آجر ماسه آهکی

فروش مونوکسید کلسیم برای تولید آجر ماسه آهکی جزو برنامه‌ های از پیش تعیین شده در مجموعه صنعتی آروشا پودر می باشد چرا که در این گروه صنعتی تولید محصولات به صورت تخصصی و در ظرفیت های بالا انجام می‌ پذیرد؛ مونوکسید کلسیم نام تجاری دیگر برای آهک فعال و زنده است که در حال حاضر جزو ارزان قیمت ترین محصولات شیمیایی موجود در بازار می باشد و معمولاً برای تولید آجر های سبک و ماسه ای از این ترکیبات به خوبی بهره برداری می گردد.

از مهمترین ویژگی ها و مزیت های قابل توجه این ترکیب معدنی می می توان به ساختار متخلخل و وزن سبک آن اشاره کرد و همان طور که در مبحث قبل‌ تر ذکر کردیم همین ویژگی ها باعث می شود آجر هایی که تولید می شوند دارای وزن سبک نسبت به دیگر نمونه ها باشند.

بر اساس تجربیات به دست آمده پودر سنگ آهک یا همان مونوکسید کلسیم در صنعت تولید آجر های ماسه ای با دو هدف عمده مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرند که مهمترین آنها جداسازی گاز کربنیک از ساختار آجر های تولید شده و بعد از آن جلوگیری از تراکم مواد در زمان پخت می باشد و با وجود به دست آمدن این اهداف، آن دسته از آجر هایی که به بازار عرضه می گردند، جزو بهترین محصولات می باشند و در ضمن داشتن وزن سبک از مقاومت ویژه در برابر عوامل جوی برخوردار هستند.

کارخانه آهک کلسینه برای تولید آجر

کارخانه آروشا پودر در کنار عرضه انواع پودر سنگ آهک کلسینه پخته شده در گرید های مختلف، کلوخه های آهک کلسینه را هم ارائه می‌ نماید؛ آهک کلوخه ای برای تولید آجر یک ترکیب اولیه مقرون به صرفه می‌ باشد و می‌ تواند همان تاثیرات مثبت پودر سنگ های آهک و پودر های مونوکسید را برای متقاضیان فراهم نماید.

برنامه های هدفمند مجموعه صنعتی آروشا پودر برای تولید کلوخه ها و پودر های آهک بر اساس دو هدف عرضه محصول با کیفیت و استفاده از تجهیزات پیشرفته بنا گذاشته شده و با توجه به این که انواع مختلفی از آهک با ویژگی‌ های مختلفی توسط متقاضیان درخواست می‌ شوند، تجهیزات پیشرفته و متنوع می توانند پاسخگوی نیاز تمامی متقاضیان باشند و بسته به اینکه چه نوع آهکی مدنظر واحد های تولیدکننده و مصرف کننده باشد، مراحل مختلفی پشت سر هم انجام می پذیرد و در نهایت پودر ها و کلوخه های آهک برای استفاده در بین صنعتگران قابل عرضه به بازار می باشند.

نوع آهک مصرفی در بین صنعتگران از نظر قیمت نیز با یکدیگر بسیار متفاوت می باشند و بر اساس استاندارد های تعریف شده در این میان  کلوخه های آهک با حداقل قیمت نسبت به نمونه های دیگر در اختیار متقاضیان قرار داده می‌ شود.

اگر جزو خریداران این ترکیبات معدنی هستید با مشاورین آروشا پودر ارتباط برقرار کرده و ثبت سفارش خود را با تضمین کیفیت و اطمینان بالا به انجام برسانید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 53

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت