بازار کربنات کلسیم ایران

4.8
(70)

کربنات کلسیم میکرونیزه با درجه خلوص بالای 98 درصد و در دانه بندی (MESH) نمره  200 لغایت 3000 یکی از مواد اولیه پرمصرف بسیاری از صنایع کشور می باشد. بازار کربنات کلسیم ایران عمدتا در مجموعه بزرگ صنعتی کارخانجات آروشا مستقر می باشد . تامین نیاز داخلی و صادرات به پودر میکرونیزه باکیفیت عالی از جمله فعالیت های تجاری مستمر مجموعه آروشا می باشد.

بازار کربنات کلسیم ایران

قیمت انواع پودر کربنات کلسیم در ایران

لازم به ذکر است که عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت انواع پودر کربنات کلسیم در ایران بسیار زیاد می باشند و خریداران می توانند با در نظر گرفتن تک تک این عوامل شرایط بهتری را برای خرید این محصولات به دست آورند. اولین عامل تاثیر گذار در تعیین قیمت کربنات کلسیم، نوع این محصولات می باشد. انواع مختلفی از کربنات کلسیم در حال حاضر با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی در بازار وجود دارد که کربنات کلسیم زمینی، کربنات کلسیم رسوبی، کربنات کلسیم میکرونیزه، کربنات کلسیم نانو و غیره جزو رایج ترین و پرفروش ترین آنها می باشد. اندازه  ذرات و نوع مش بندی این پودرهای میکرونیزه دومین عامل تاثیرگذار در قیمت آنها می باشد. به هر اندازه که ذرات پودر کربنات کلسیم کوچکتر باشند قیمت این محصولات افزایش می یابد چرا که تاثیرگذاری آنها در تولید محصولات با کیفیت بیشتر می باشد. کیفیت محصول به عنوان سومین پارامتر تاثیر گذار در تعیین قیمت این پودر های میکرونیزه مورد توجه می باشد. به نوعی که قیمت کربنات کلسیم با بالاترین درجه کیفی و با خلوص ۹۹% نسبت به کربنات کلسیم با خلوص پایین تر یعنی ۹۵ درصد بیشتر می باشد. علاوه بر این موضوع هر چقدر پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم روشن‌ تر، همگن تر و سفید تر باشند با کیفیت تر بوده و قیمت فروش بالاتری را به خود اختصاص می‌ دهند. برند تولید کننده انواع پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم در متغیر بودن قیمت این محصولات در بازار تاثیر بسزایی دارد. به نوعی که اکثر خریداران و متقاضیان این محصولات به دنبال برند های با نامی آشنا و معتبر هستند تا بتوانند از این طریق به محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب دسترسی داشته باشند. بسته بندی انواع پودر کربنات کلسیم از دیگر عوامل تاثیرگذار و قابل توجه در این میان می باشد. معمولاً کربنات کلسیم بسته بندی شده به واسطه هزینه هایی که در این زمینه پرداخت می‌ شود نسبت به نمونه های فله ای گران تر می باشد. میزان عرضه و تقاضا و نوسانات بازار جزو دیگر عوامل تاثیرگذار در این میان می باشند.

کارخانه کلسیم کربنات مش 1500
>>

بازار کربنات کلسیم ایران

تولید کربنات کلسیم در ایران

کشور ایران جزو کشور های غنی از انواع معادن برای استخراج سنگ های معدنی می باشد. در راستای این موضوع در ایران کارخانه های زیادی برای تولید و فرآوری پودرهای معدنی در حال فعالیت هستند که تمامی آنها تولید کربنات کلسیم را در حجم های بسیار زیادی به انجام می رسانند.  میزان تولید کربنات کلسیم در ایران توسط معتبرترین مراکز تولید کننده به نوعی است که صادرات این محصولات به کشور های مختلف انجام می‌ پذیرد و از این طریق درآمد زایی و اشتغال زایی خوبی در داخل کشور ایجاد می گردد.  تولید کلسیم کربنات در ایران در مجموعه صنعتی آروشا پودر به واسطه استفاده از بهترین سنگ های معدنی انجام می پذیرد و کیفیت این محصولات بسیار مناسب میباشد.

کربنات کلسیم جهت رنگ و پوشش

از کربنات کلسیم در رنگ و چسب به عنوان پر کننده فضای بین مولکول ها استفاده می شود . مش کربنات کلسیم مورد استفاده در صنایع رنگ و چسب بستگی به کیفیت محصول موردنظر دارد . استفاده از کربنات کلسیم در تولید چسب و رنگ باعث کاهش هزینه می گردد. کربنات کلسیم کنترل انقباض در ترکیبات چسب را برعهده دارد. پودر میکرونیزه کربنات کلسیم آروشا به خاصیت ویسکوزیته و قدرت فیزیکی محصول کمک می کند. بدلیل تنوع در دانه بندی کربنات کلسیم آروشا ، گزینه های مختلفی برای کاربرد در چسب و سیلانت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

تولید پودرمل سفید نقاشی همدان
>>

مجهزترین کارخانه پودر تالک زنجان

کربنات کلسیم برای کاغذ و چاپ

مجموعه صنعتی آروشا یکی از تامین کنندگان بزرگ کربنات کلسیم جهت صنعت کاغذ می باشد. کربنات کلسیم مخصوص تولید کاغذ در دو نقش پر کننده و رنگدانه سفید انجام وظیفه می کند.  کربنات کلسیم فراوان ترین عنصر در زمین می باشد که بر پایه سیلیکون نمی باشد. کربنات کلسیم به عنوان رنگدانه سفید در جوهرهای چاپ مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده از کربنات کلسیم به عنوان پر کننده بسیار مقرون به صرفه تر از دی اکسید تیتانیوم می باشد. کربنات کلسیم در کارخانه کاغذ به عنوان یک ماده پرکننده در فرآیند تولید کاغذ قلیایی استفاده می شود.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 2500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 30
stearic asid % 1.00- 0.70

کربنات کلسیم برای لوله ها و محصولات پی وی سی

کربنات کلسیم خواص پایه پلی وینیل کلرید را با افزودن سختی به ماتریکس پلیمری و بهبود مقاومت در برابر ضربه به عنوان اندازه ذرات کوچکتر بهبود می بخشد.
کربنات کلسیم با کمک مواد پراکنده به ترکیب پودر پی وی سی باعث بهبود عملکرد ترکیب می شود. و با ساختن جریان پلیمری همگن تر باعث بهبود پردازش می شود. استفاده از کربنات کلسیم برای تولید لوله های پلاستیکی گواهی شده است . اندازه پرکننده استفاده شده می تواند تاثیر قابل توجهی بر مقاومت ضربه یک ترکیب پی وی سی داشته باشد. مجموعه صنعتی آروشا طیف گسترده ای از کربنات کلسیم کوتد و کربنات کلسیم غیر پوشش دار را جهت استفاده در صنعت لوله های پی وی سی عرضه می کند.

بازار کربنات کلسیم ایران

گروه صنعتی کارخانجات آروشا بعنوان بازار بزرگ کربنات کلسیم ایران با استفاده از :

 • بهره مندی از سنگ کربنات کلسیم با درجه خلوص بالای 98 درصد
 • ناوگان حمل و نقل گسترده و ارزان قیمت
 • تجهیزات به روز و دارای خروجی مطلوب
 • توان علمی و فنی مهندسین حوزه معدن و شیمی
 • تجربیات نیم قرن گذشته فعالان قدیمی حوزه کربنات کلسیم
 • اتوماسیون فعال و پویا اداری
 • بسته بندی به روز و شکیل
 • واحد آزمایش و کنترل کیفیت
 • واحد تحقیق و توسعه مرتبط با فعالیت های دانشگاهی
 • بهره مندی از تجربیات و تجهیزات تولید کنندگان به روز دنیا
 • حضور و شرکت در نمایشگاه های بین المللی

به تولید محصول با کیفیت بالای صادراتی قابل رقابت با تمامی محصولات روز دنیا دست یافته است . بازار کربنات کلسیم ایران به واسطه کیفیت مطابق نظر مشتریان این محصول ، در اختیار گروه صنعتی کارخانجات آروشا قرار گرفته است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 70

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت