بزرگترین مرکز فروش کربنات کلسیم دامی

خرید و فروش کربنات کلسیم دامی بخش عمده بازار مواد معدنی را بخود اختصاص داده است. عوامل بسیاری در این امر دخیل هستند. مهمترین آنها، نقش کلسیم در سلامتی دام و طیور می باشد. قطعا از تاثیر کلسیم بر بدن انسان آگاه هستید اما به همان اندازه نیز بر روی حیوانات تاثیر گذار می باشد. این ماده معدنی جهت رشد، بخصوص رشد استخوانها بسیار حایز اهمیت است. بدیهی است که دامداران بمنظور پرورش حیوانات دامی خود، از کربنات کلسیم استفاده نمایند و این تنها یکی از مزایای کاربرد کلسیم می باشد. نقش دیگر آن، در هضم غذای دام و طیور می باشد و از سوی دیگر برای جلوگیری از پیدایش بسیاری از بیماریهای مربوط به حیوانات، کمک شایانی می باشد.

مرکز فروش کربنات دامی

شرکت تولید بهترین کربنات کلسیم خوراک دام

بطور کل پودر کلسیم در حوزه های گوناگونی مورد بهره وری قرار می گیرد و صنایع مختلفی همچون:

صنایع داروسازی

کشاورزی

دامداری

صنایع رنگسازی

ساخت محصولات آرایشی

ساخت لوازم بهداشتی

تولید مصالح ساختمانی

بتن

موزاییک سازی

صنعت ساخت آسفالت

پالایشگاههای نفت و گاز

صنعت حفاری

صنایع کاغذ سازی،

از این ماده معدنی در فرایند های متنوع بهره می برند. از عوامل وسعت کاربرد پودر کربنات، می توان به ارزان بودن آن اشاره نمود. از آنجا که کلسیم در طبیعت به شکل سنگ های آهک، کلسیت و سنگ گچ به میزان گسترده ای یافت می شود، درنتیجه استفاده از آن پرهزینه نخواهد بود. از طرفی خصوصیات کلسیم کربنات به این گوناگونی کاربرد دامن زده و صنعتگران را به سوی آن سوق می دهد. همانطور که میدانید، کربنات کلسیم چسبندگی بالایی داشته و از استحکام بالایی برخوردار است که رنگ سفید و درخشانش نیز، موجب افزایش کارایی آن شده است.

بطور مثال صنعت ساخت کاغذ، از پودر کربنات بعنوان پرکننده ای استفاده می نمایند که باعث صاف شدن تولیداتشان می گردد و درخشندگی آن، از کدر شدن محصولات جلوگیری می کند. همچنین گزینه عالی برای جایگزینی چوب می باشد که هم هزینه بیشتری را شامل می شود و هم برای محیط زیست بسیار زیان بار محسوب می شود. بنابراین پودر کلسیم نقش اساسی در این حیطه ایفاء کرده که علاوه بر کاهش هزینه های تولید، به حفظ منابع زیست محیطی و جلوگیری از قطع درختان، کمک شایانی نموده است. اما بهترین مرکز فروش کربنات کلسیم دامی کدام است؟

خرید کربنات کلسیم دامی

کارخانه فروش کربنات کلسیم دامی

تعداد فروشندگان کلسیم کربنات در کشور ما بسیار است. با این وجود اغلب آنها بعنوان واسطه و دلال مواد معدنی فعالیت می کنند. چنانچه مصرف کنندگان بدنبال مرکزی مطمئن باشند که هم کیفیت محصولاتشان تضمین شده باشد و هم لیست قیمت مطلوبی ارایه دهند، بهترین روش خرید مستقیم از تولید کننده خواهد بود. بزرگترین کارخانه فروش کربنات کلسیم دامی و خوشنام ترین توزیع کننده انواع پودرهای معدنی شرکت آروشا می باشد که تولیدات خود را بصورت مستقیم عرضه می نماید.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش