بنتونیت پودر و افزایش دوام محصولات

4.9
(60)

بنتونیت پودری مش بندی شده کاربرد های فراوانی در صنعت دارد و به صورت فله ای یا بسته بندی شده برای تمامی صنعتگران قابل عرضه می باشد؛ این تولیدات در صنعت ریخته گری، در صنعت آهن و فولاد، در صنعت تهیه خوراک دام و طیور و در دیگر صنایع به صورت ویژه به بهره‌ برداری می‌ رسند.

بنتونیت پودر

بنتونیت در پروژه های ساختمانی

بنتونیت در پروژه های ساختمانی و عمرانی تنها به دلیل تورم پذیری بالا، برای جلوگیری از نفوذ آب در سطوح مختلف به مصرف می ‌رسد؛ این ترکیبات به شدت تورم پذیر بوده و منافذ و فضا های خالی ترکیباتی که در داخل آن ها قرار می گیرند را پر می کنند و در نتیجه از حرکت آب یا دیگر مایعات جلوگیری می نمایند.

از این ویژگی بنتونیت ها درد ساخت سد ها، آب بند کردن استخر های آبیاری و افزایش مقاومت مصالح ساختمانی بیشترین استفاده می شود؛ در حال حاضر تولید کنندگان انواع سیمان هم  با افزودن یک یا دو درصد بنتونیت سدیمی کارایی این مصالح را بیشتر کرده و از آنها به عنوان پوزولان های مناسب در صنعت سیمان بهره برداری می کنند.

بنتونیت تصفیه آب و کاهش اثرات آلاینده‌ها
>>

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
69.8 SIO2
11.88 AL2O3
1.73 FE2O3
0.96 CAO
2.1 NA2O
0.47 K2o
0.1 TIO2
1.42 MGO
12.54 LOI

بنتونیت در تولید پلت و خوراک دام و طیور

بنتونیت در تولید پلت و خوراک دام و طیور با هدف بهبود ضریب تبدیل و افزایش نرخ رشد حیوانات قابل توجه می باشد و در سال های اخیر بر مبنای همین ویژگی مصرف این ترکیبات معدنی چندین برابر شده است.

بنتونیت باعث کاهش نرخ عبور شیرابه هضمی از سیستم گوارشی حیوانات شده و با گنجاندن این ترکیبات در جیره غذایی دام و طیور فرصت بهتری برای رشد و سلامت گله ایجاد می گردد، بنتونیت برای استفاده در این صنعت تولیدی تا ابعاد یک و نیم میلیمتری خرده شده تا به راحتی با خوراک مخلوط و پلت شود.

بنتونیت حاوی عناصر ریز مغذی همچون منگنز، روی و سیلینیوم است که خواص تغذیه ای را در بین حیوانات افزایش می دهند؛ استفاده از بنتونیت علاوه بر تهیه خوراک دام و طیور در تهیه خوراک آبزیان و ماهی ها هم باعث افزایش نرخ رشد و کاهش خوراک لازم برای تولید هر واحد رشد می شود.

قیمت عرضه بنتونیت در ایران

قیمت عرضه بنتونیت در ایران به فعالیت ‌های گسترده شرکت های تولیدکننده فرآورده های معدنی ارتباط مستقیم دارد و به جرأت می ‌توان گفت در سال‌ های اخیر به واسطه همین فعالیت های گسترده کشور ایران جزو بزرگترین کشور های تولید کننده در این میان بوده است و علاوه بر اشباع بازار های داخلی، صادرات این تولیدات به دیگر کشور ها را هم به انجام می ‌رساند؛ در آروشا پودر تولید تخصصی و عرضه متناسب بنتونیت برای تمامی صنعتگران مهمترین ویژگی می باشد؛ برای اطلاعات بیشتر با مشاورین این مجموعه ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت