فروش مستقیم بنتونیت اصل از کارخانه: تضمین کیفیت و قیمت مناسب

4.9
(50)

بنتونیت کارخانه ای به صورت فعال شده در اختیار خریداران قرار می گیرد، این ترکیبات دارای خواص تاثیرگذاری بیشتری بوده و معمولاً از آنها در صنایع حساس تری استفاده می گردد.

شاخصه جذب آب در بنتونیت

شاخصه جذب آب در ماده معدنی بنتونیت قابل توجه بسیاری از فعالان صنعتی قرار گرفته است، این ویژگی بدین معنی است که آب در بافت این ترکیبات معدنی به خوبی نفوذ کرده و باعث می شود که ماده معدنی متورم شود؛ در نتیجه این تغییر فیزیکی افزایش وزن ماده هم به خوبی قابل مشاهده می باشد، شایان ذکر است که میزان دانه بندی و تخلخل این فرآورده های معدنی در اندازه جذب آنها تاثیر بسیار زیادی دارد و در زمان متورم شدن این فرآورده ها، حالت چسبندگی آنها ایجاد می گردد که برای برخی از صنایع همین ویژگی اهمیت دارد.

آنالیز فیزیکی بنتونیت بستر حیوانات

Measure Element
560-580 Water absorption
17-20 Swelling    ml/gr2
5-7 Humidity    %
1.5-3.5 Montmorillonite    %
63 Cation exchange capacity   mEq/100mgr

کاربرد بنتونیت در حفاری

یکی از مهمترین موارد کاربرد معمول بنتونیت در صنعت حفاری چاه‌ های نفت و آب دیده می‌ شود، این ترکیبات به عنوان ماده تشکیل دهنده گل حفاری در این صنعت شناخته شده هستند و نقش آنها در آب بند کردن دیواره های چاه مشاهده می گردد؛ این ترکیبات همچنین به دلیل داشتن نرمی و اندازه ذرات بسیار ریز برای محافظت از ابزار ها در زمان برش هم قابل توجه هستند.

این ترکیبات می توانند دیواره چاه های ضعیف تر را مستحکم کرده و باعث شوند که در زمان حفاری چاه‌ ها، از ریزش چاه های جلوگیری شود؛ میزان جذب بنتونیت در صنعت حفاری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و باید به صورت دقیق تعیین شود.

میزان فروش بنتونیت در ایران

میزان فروش بنتونیت در ایران در سال‌ های اخیر به نوعی بوده است که اکثریت کارخانه های تولیدکننده فرآورده های معدنی به تولید این محصولات توجه کردند؛ به صورت کلی می توان گفت آن دسته از شرکت هایی که به عنوان تولید کننده پودر میکرونیزه معدنی فعالیت دارند دارای خطوط تولیدی بهینه برای تولید و عرضه بنتونیت هستند چون این تولیدات کاربرد های بی شماری در صنایع دارند و عدم تامین آنها در بازار های داخلی، مشکلاتی را برای تولیدکنندگان محصولات مختلف فراهم می آورد.

در حال حاضر شرکت آروشا پودر با در نظر گرفتن حجم خرید و فروش این تولیدات در بازار های داخلی و در بین کشور های همسایه، ظرفیت تولید عمده را مد نظر قرار داده و بهترین محصولات را به صورت مستقیم ارائه می نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت