فرآیند تولید، کاربردها و نکات کلیدی در زمینه تولید و مصرف باریت در صنایع مختلف

4.9
(41)

تولید باریت اساساً با دو اولویت تجهیزات برتر و معادن با کیفیت مقرون به صرفه خواهد بود و بر همین مبنا تولیدکنندگانی که در این زمینه فعالیت دارند توجه زیادی به تامین این دو الویت داشته و همواره تلاش می نمایند که بهترین محصولات را با کیفیت بی ‌رقیب به بازار ارائه نمایند.

تولید باریت

تولید کنندگان باریت در ایران

تولیدکنندگان باریت در ایران به واسطه دسترسی به معادن با کیفیت و تجهیزات برتر برای خردایش این فرآورده‌ ها توانایی زیادی در تامین نیاز صنعتگران در داخل و خارج از کشور دارند؛ تولید این ترکیبات توسط تولیدکنندگان برتر در ایران باعث شده است که عیار و کیفیت باریت خریداری شده در ایران بی رقیب بوده و همچنین فروش محصولات با قیمت های مناسب تر انجام پذیرد.

تولیدکنندگان برتر این ترکیبات به خاطر امکانات و دستگاه های پیشرفته در حال حاضر قادر به تولید انواع باریت میکرونیزه و سوپر میکرونیزه با کیفیت عالی شده و این ترکیبات برای استفاده در صنایع حساس بیشترین تاثیرگذاری را دارند.

نوع بسته بندی پودر باریت کریستال

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1200-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

فروش باریت با کیفیت

باریت در مشخصات فیزیکی و نام های متفاوت همچون پودر باریت، کلوخه باریت و باریت کریستال در بین صاحبان صنایع به مصرف می ‌رسد و به همین دلیل در بازار قیمت های مختلفی برای فروش عمده این تولیدات اعلام می گردد.

جدای از این موارد نوع قیمت ‌گذاری و کیفیت باریت به عوامل بسیار بیشتری وابسته می ‌باشد؛ در هر صورت فروش باریت با کیفیت در ایران به دلیل برخورداری از امکانات ویژه با قیمت های مناسب تر انجام می پذیرد و از آنجایی که کشور ایران به این فرآورده ها به دلیل استخراج نفت و گاز نیاز عمده ‌ای دارد  روز به روز تولید و فروش عمده این محصولات در بین تولید کنندگان پررنگ تر می شود.

عوامل موثر بر قیمت باریت

در عصر حاضر اکثریت صنایع به باریت نیازمند هستند و این پارامتر ایجاب می دارد که قیمت این تولیدات موضوع مهمی برای تمامی فعالان اقتصادی محسوب گردد، نوسان قیمت باریت تولید این ترکیبات را شدیداً تحت تاثیر قرار داده است به نوعی که برخی از تولیدکنندگان به صورت تخصصی نمونه های متفاوت این تولیدات را فرآوری و عرضه می نمایند.

در بحث قیمت گذاری پودر های باریت و بررسی عوامل تاثیر گذار در قیمت نهایی این محصولات، خالص بودن این تولیدات اهمیت بسیار زیادی دارد و با توجه به درجه بندی پودر های باریت قیمت های متفاوتی در بازار از آنها اعلام می گردد، علاوه بر این موارد رنگ پودر های باریت نیز می ‌تواند تعیین کننده قیمت نهایی آنها باشد و هر چقدر رنگ این ترکیبات به سمت سفیدی و شفافیت پیش رود مسلما قیمت آنها بالاتر خواهد بود؛ در هر صورت برای خرید بهترین پودر های باریت با قیمت های ایده آل و مناسب شرکت آروشا پودر در خدمت شما مشتریان گرامی خواهد بود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 41

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت