تولید بهترین آهک هیدراته

4.8
(24)

تولید بهترین آهک هیدراته در ایران به واسطه فعالیت تولیدکنندگان برتر، در حجم های انبوهی انجام می ‌پذیرد و از آنجایی که صنایع مختلف به این محصول نیازمند هستند، با قیمت های بسیار مناسب در اختیار آن‌ ها قرار می ‌گیرد.  در تولید بهترین آهک هیدراته، از معادن مختلفی برای استخراج سنگ های آهک استفاده می گردد.

تولید بهترین آهک هیدراته

 فروش بهترین آهک هیدراته

فروش بهترین آهک هیدراته توسط مراکز متعددی در سراسر کشور در حال انجام می باشد که خریداران عمده این محصولات همواره در تلاش هستند تا با مراجعه به یک مرکز معتبر در این زمینه، بهترین شرایط را برای خرید داشته باشند.  قابل توجه خریداران عزیز ما در این محتوا به معرفی مجموعه آروشا پودر می ‌پردازیم که یک مرکز تولید کننده برتر در زمینه ترکیبات معدنی مختلف در ایران می باشد.  در این مجموعه صنعتی تولید و فروش بهترین آهک هیدراته نیز انجام می پذیرد و تمامی خریداران به راحتی می‌توانند با ارتباط داشتن با این مجموعه، بهترین خرید را داشته باشند.  آهک هیدراته یک ترکیب معدنی استخراج شده از معادن مختلف است که به صورت فرآوری شده در اختیار صنایع مصرفی قرار می گیرد.  از این محصول در صنعت تصفیه آب و فاضلاب بیشترین استفاده می شود زیرا این ترکیبات قادر هستند ذرات ریز معلق در آب های آلوده را به صورت لخته در آورده و ته شین کنند و از این طریق در تصفیه آب و فاضلاب بیشترین تاثیر را ایجاد می نمایند.

مرکز عرضه آهک میکرونیزه قم
>>

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

خرید بدون واسطه آهک هیدراته

خرید بدون واسطه آهک هیدراته، از مجموعه صنعتی آروشا پودر، مزیت های فوق العاده ای را برای خریداران عمده ایجاد می نماید زیرا در این شرکت تولیدی بهترین معادن برای استخراج مواد اولیه این ترکیبات معدنی در نظر گرفته می ‌شود و این مواد اولیه با کمترین هزینه ها استخراج شده و وارد خط تولیدی های مکانیزه و به روز می‌شوند تا فرآوری های لازم بر روی آنها انجام پذیرفته و در نهایت به صورت بسته بندی شده در اختیار خریداران قرار گیرند.  جالب است بدانید تمامی مراحل استخراج، تولید و فرآوری آهک هیدراته در این مجموعه صنعتی به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می پذیرد و این یکی از مهمترین دلایلی است که در نهایت با ایجاد شرایط خرید بدون واسطه تمامی متقاضیان می توانند از قیمت های تولیدی این کالاها نهایت بهره را ببرند.

خرید مستقیم بهترین آهک هیدراته

خرید مستقیم بهترین آهک هیدراته بیشتر توسط صنایع تولیدی انجام می پذیرد که از این ترکیب معدنی با هدف های مختلفی استفاده می نمایند. جالب است بدانید آهک هیدراته، یک ترکیب معدنی مورد استفاده در صنایع تولید کاغذ می باشد که به منظور از بین بردن خاصیت خورندگی کاستیک سودا در خط تولید این محصولات مورد استفاده قرار می گیرد.  آهک هیدراته دارای بیشترین خاصیت جذب کنندگی است و به راحتی می‌تواند کاستیک سود های موجود در فرمولاسیون های تولید کاغذ و مقوا را در خود جذب کرده و در نهایت آنها را از بین ببرد.  این محصول به عنوان یک پر کننده مناسب در صنایع غذایی و تولید مواد خوراکی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 24

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت