کارخانه تولید بهترین تالک صنعتی افغان

در بازار های امروزه پودر تالک صنعتی کاربرد های بسیار زیادی دارد . در واقع یک خریدار در این بازار هر نوع پودر تالک بی کیفیت و یا با کیفیت  وارزان قیمت یا نوع گران را می تواند پیدا کند. اما تنها یک نوع از این تولید پودر تالک صنعتی ممکن است برای شما کار امد باشد.که مجموعه صنعتی آروشا امروزه در تلاش است که بتواند تولید بهترین تالک صنعتی را با بهترین کیفیت برای شما مصرف کنندگان تامین نماید.

کارخانه تولید بهترین تالک صنعتی افغان

فروش مستقیم پودر تالک افغان

امروزه بزرگترین واحد صنعتی تولید و فروش عمده پودر تالک آروشا در کل کشور مطرح شده است . فعالیت گروه کارخانجات آروشا، نزدیک به نیم قرن گذشته در زمینه پودر های معدنی بوده است.  همکاری بسیار خوب زمین شناسان و مهندسان ایرانی با پیشکسوتان عرصه پودر های معدنی باعث ادامه و پیشرفت تولید پودر تالک صنعتی افغان شده است.
مجموعه صنعتی آروشا در این زمینه، برای بهترشدن بازار خرید پودر تالک، مجهزترین کارخانه و خط تولید بهترین تالک رنگسازی و دیگر صنایع را احداث کرده است. و برای مصرف های صنعتی سه نوع پودر تالک را عرضه می کند  و به تولید بهترین تالک صنعتی می پردازد و با قیمت مناسبی به مشتریان ارائه می دهد. در واقع تالک های صنعتی از زیر زمین و از معادن روباز بدست می آید. و یک ماده طبیعی است که در ترکیب آن یک عنصر یا بیشتر پیدا می شود که ناخالصی آن بستگی به منشا زمین شناسی دارد.

کاربرد پودر تالک در صنعت پلاستیک و پلیمر

پودر میکرونیزه تالک مخصوص صنعت پلاستیک و پلیمر در اندازه های میکرونیزه به راحتی قابل تبدیل می باشد. این محصولات به نوبه خود باعث افزایش مقاومت پلاستیک و پلیمر ها شده و هدایت حرارتی آنها را تضمین می نماید.  هدایت حرارتی تالک در مقایسه با پلیمر بهتر است و به این معنی است که انتقال حرارت از طریق مخلوط تولید شده به کمک این پودر ها سریعتر انجام می پذیرد. در نتیجه فرایند های پردازش ترکیبات پلاستیکی سریع تر انجام می شود و منجر به کاهش فرآیند های تولید می گردد. پلیمرهای تولید شده به کمک پودر های تالک ظریف و لایه ای در مقایسه با پلیمر های دیگر فشار بیشتری را بدون تغییر شکل تحمل می‌ کنند و این برای صنعتگران فعال و وابسته به این محصولات اهمیت بسیار زیادی دارد. ساختار ورقه ای تالک با ظرافتی که دارند کوچکترین منافذ پلاستیکی را به راحتی پر می‌ کنند. به همین دلیل از این تولیدات برای محصولات پلاستیکی بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود.

کارخانه تولید بهترین تالک صنعتی افغان

شرکت تولید تخصصی پودر تالک صنعتی

شرکت تولید تخصصی پودر تالک صنعتی تمامی نیاز صنعتگران وابسته به این محصولات را مد نظر قرار می‌ دهد و انواع پودر های تالک را بر اساس دانش های روز دنیا و به کارگیری تجهیزات و دستگاه های پیشرفته به انجام می‌ رساند. پودر تالک یک ترکیب نرم و قابل انعطاف است که در تولید محصولات مختلف با هدف افزایش کیفیت و کاهش هزینه‌ های تولید مورد استفاده قرار می گیرد. همان طور که در مبحث قبل اشاره کردیم ساختار لایه ای تالک و همچنین آبگریز بودن این محصول شرایطی را برای استفاده از آنها در صنعت پلاستیک و پلیمر ایجاد کرده است. پودر تالک صنعتی علاوه بر صنعت پلیمر و پلاستیک سازی به عنوان یک ماده ی توسعه دهنده در صنعت رنگ سازی و پوشش مورد استفاده قرار می گیرد. شایان ذکر است که شرکت های تولید کننده تخصصی باید به این موارد توجه داشته باشند که بتوانند بر اساس استاندارد های تعریف شده در هر یک از این حوزه های تولیدی، تولید و عرضه این محصولات را به اتمام برسانند.

خرید عمده پودر تالک سفید اعلا
>>

کارخانه بهترین تالک لاستیک سازی

تالک شیمیایی خالص هیچوقت در مقادیر تجاری در طبیعت پیدا نمی شود. درکل همه محصولات تالک ارائه شده ناخالص هستند. رنگ تالک معدنی از سفید برفی تا سیاه و سفید و خاکستری مایل به سبز و سایه های مختلف سبز، صورتی و حتی قرمز درحال تغییر است.
در صنعت لاستیک سازی به خاطر شکل، اندازه، مقاومت حرارتی و شکل پذیری تالک از آن به عنوان ماده پرکننده استفاده می‌شود. تالک به منظور زیادشدن مقاومت مکانیکی و بالا بردن کیفیت سطح ، به پلی پروپیلن  اضافه می‌شود. در اتومبیل از پلاستیکهای خاصی با عنوان پلاستیکهای حرارتی مهندسی  استفاده می‌شود. یکی دیگر ازکاربردهای تالک در پلاستیک این است که، از گرفتکی و چسبندگی در پلاستیک جلوگیری می کند.
در صنایع پلاستیک سازی از تالک برای پرکردن و برای بهتر قالب زدن استفاده می شود. این ماده می تواند سختی محصولاتی مانند پلی پروپیلن ، وینیل ، پلی اتیلن ، نایلون و پلی استر را زیاد کند. همچنین موجب زیادشدن مقاوت حرارتی و کم شدن چین و چروک شود.
شکل های صفحه ای از ذرات تالک می توانند سختی و مقاومت حرارتی محصولات فوق را زیاد کنند و از آب رفتگی آنها جلوگیری کند. مجموعه صنعتی کارخانجات آروشا در تولید بهترین تالک صنعتی بسیار ظریف و براق، مهارت دارد. که سالیانه در تلاش است که هزاران تن پودر تالک خالص تولید نماید.

جدیدترین اخبار سایت