تولید پودر سنگ صنعتی و ساختمانی

4.9
(50)

بزرگترین و مجهزترین کارخانه تولید پودر سنگ کشور در شهر قم واقع شده است . در این واحد صنعتی مکانیزه تولید تخصصی پودر سنگ جهت مصارف صنعتی ، ساختمانی ، کشاورزی ، خوراک دام در حال انجام می باشد . شما می توانید از طریق این سایت ضمن دریافت مشاوره رایگان بهترین نوع پودر سنگ را خریداری نمائید.

تولید پودر سنگ صنعتی و ساختمانی

تولید پودرسنگ برای مصارف صنعتی

پودر سنگ در بسیاری از صنایع ، بعنوان ماده اولیه و یا فیلر کاربرد حیاتی دارد. برخی از پودر سنگ های کارخانه پودر آروشا عبارتند از :

  • پودرسنگ مخصوص مواد اولیه آسفالت
  • پودرسنگ مخصوص معادن ذغال سنگ به عنوان ماده سولفور زدا
  • پودرسنگ مخصوص میادین استخراج نفت و گاز به عنوان ماده سولفور زدا
  • پودرسنگ مخصوص صنعت شیشه سازی
  • پودرسنگ مخصوص صنایع رنگ (کربنات کلسیم میکرونیزه صنعت رنگ)

تولید پودرسنگ جهت مصارف کشاورزی

از پودر سنگ آهک به منظور اصلاح خاک اسیدی زمین های کشاورزی استفاده می شود. پودر سنگ با افزایش پی هاش خاک های اسیدی شرایط را برای رشد بهتر گیاهان فراهم می نماید . همچنین از پودر سنگ کربنات کلسیم برای تهیه کمپوست قارچ استفاده می شود .

تولید و فروش پودر سنگ سفید کیسه 25 کیلوگرمی
>>

تولید پودرسنگ جهت مصارف ساختمانی

از پودر سنگ در تولید سیمان و سنگ فرش و موزائیک به عنوان ماده اولیه استفاده می شود . پودر سنگ نقش عمده ای در تولید واش بتن و استونیت و سنگ مصنوعی دارد. پس از  قیر گونی کاری بر روی سطح قیر گونی شده ، پودر سنگ پاشیده می شود .  به منظور دوغاب دهی سنگ و کاشیکاری ساختمان و سرامیک از مخلوط  پودر سنگ و سیمان سفید استفاده می شود.  از نوع خاصی پودر سنگ به منظور اجرای نماشسته ساختمان استفاده می شود .

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

تولید پودر سنگ جهت مصارف خوراک دام و طیور

پودر سنگ آهک ، سرشار از کلسیم می باشد . پودر سنگ آهک یا کربنات کلسیم خوراکی در مرغداری و دامداری ها با خوراک و آب مصرفی دام و طیور مخلوط می گردد.
استفاده از پودرسنگ خوراکی در افزایش راندمان دامداری و مرغداری موثر می باشد.

همچنین می‌ توان عنوان کرد که از پودر سنگ آهک در حرفه های پرورش دام و طیور به عنوان یک ترکیب ضد عفونی کننده هم استفاده می‌ شود؛ اما این موضوع نیز اهمیت دارد که گرید پودر سنگ های قابل استفاده در این صنعت با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند.

کارخانه تولید پودرسنگ

گروه صنعتی کارخانجات آروشا بعنوان برند برتر حوزه تولید انواع پودر سنگ به صورت تخصصی افتخار دارد تامین بخش عمده نیاز داخل و صادرات به پودر سنگ را برعهده دارد . عقد قرارداد با معادن سنگ کربنات کلسیم با درجه خلوص بالا و کیفیت مطلوب و بهره گیری از خط تولید مکانیزه منجر به عرضه بهترین پودر سنگ موجود در کشور شده است.

در این کارخانه مجهز و پیشرفته بعد از ورود سنگ های معدنی، فعالیت‌ های خردایش آنها انجام می پذیرد و این سنگ ها به این منظور وارد دستگاه های سنگ شکن قوی می شوند تا به قطعات ریز تر تبدیل شوند؛ در مراحل بعدی آسیاب های بالمیل مورد بهره برداری قرار گرفته و آن سنگ های ریز به حالت پودری در می آیند.

در مرحله بعد فرایند غربال کردن این محصولات توسط سرند های مخصوص که دارای منافذ ریز و درشت زیادی هستند انجام پذیرد و بر اساس تعداد منافذ این سرند ها میکرونیزه کردن این محصولات انجام می شود؛ به صورت کلی می‌ توان گفت انواع پودر سنگ ها با واحدی به نام مش از نظر اندازه ذرات معرفی می گردند و هر چقدر عدد مش بندی آنها بزرگتر باشد، نشان دهنده این موضوع است که محصولات دارای اندازه ذرات ریزتری بوده و مراحل پیچیده‌تری را پشت سر گذاشته اند.

جهت ثبت سفارش با مدیران فروش مجموعه آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت