تولید پودر سنگ مخصوص بند کشی کاشی و سرامیک

4.8
(42)

تولید پودر سنگ مخصوص بند کشی کاشی و سرامیک یکی از دهها فعالیت تعریف شده در مجموعه کارخانجات آروشا می باشد . با عنایت به اینکه پودر سنگ مخصوص بندکشی نقش عایق رطوبت نیز ایفا می نماید و از طرفی باید استحکام بالایی داشته باشد لذا جهت بند کشی نمی توان از هر پودر سنگی استفاده نمود.

تولید پودر سنگ مخصوص بند کشی کاشی و سرامیک

نکات مهم در تهیه مواد اولیه بندکشی کاشی و سرامیک

برای تهیه دوغاب بندکشی کاشی و سرامیک از سیمان و پودر استفاده می شود. در صورت استفاده نکردن از پودر سنگ های با کیفیت و مرغوب برای بند کشی کاشی کاری یا سرامیک ، پس از گذشت مدتی مواد قرار گرفته در بین فاصله بین دو کاشی یا سرامیک بدلیل استحکام پایین دچار فروپاشی شده و رطوبت به پشت لایه کاشی یا سرامیک نفوذ می نماید که این مهم باعث خسارت چندین برابری به ساختمان و تاسیسات خواهد شد . اگر از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت جهت بند کشی استفاده بعمل می آمد با هزینه بسیار اندک جلوی خسارت بالا گرفته می شد.

کارخانه تولید انواع پودرسنگ صنعتی ، ساختمانی به قیمت فروش عمده
>>

پودر سنگ مخصوص بند کشی آروشا

تولید پودر سنگ مخصوص بند کشی کاشی و سرامیک تحت دو عنوان تجاری انجام می گردد : پودر مل ، پودر سنگ جوشقان؛ مزیت پودرهای کارخانجات آروشا کیفیت بالا و عدم وجود ناخالصی می باشد که باعث استحکام بنا می گردد و پس از هربار مواجهه با رطوبت به جای فروپاشی بنا ، اسحکام افزایش می یابد. به سازندگان مجتمع های بزرگ مسکونی توصیه می گردد به منظور افزایش عمرو ماندگاری بنای ساختمان و رضایت افرادی که از این ساختمانها استفاده خواهند کرد ، جهت بند کشی کاشی کاری و سرامیک کاری از فروشگاه های معتبر پودر بند کشی را تهیه و استفاده نمایند.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ ممتاز سفید

Element (%)Measure
sio2 0.07
al2o3 1.05
fe2o3 0.03
cao 54.95
mgo 0.3
loi 43.1
whiteness 87

تولید پودر سنگ مخصوص بند کشی کاشی و سرامیک

تولید پودر سنگ مخصوص بند کشی کاشی و سرامیک متناسب با نیاز سازندگان صنعت ساخت و ساز از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشد و تولیدکنندگان بی شماری در این میان در حال فعالیت هستند که در رقابت با یک دیگر به عرضه محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب اقدام می نمایند.

برای تولید پودر سنگ های مخصوص بندکشی از سنگ های معدنی استفاده می گردد و در واقع در بخش های تولیدی فرآورده های معدنی، مراحل خردایش و جدایش ناخالصی ها و دیگر مراحل تولیدی انجام می پذیرد و در نهایت این پودر سنگ ها بدون هیچ گونه ناخالصی در این زمینه مورد بهره برداری باشند.

پودر های بند کشی کاشی و سرامیک به نام درزگیر ها هم شناخته شده هستند و معمولاً برای درزگیری میان کاشی و سرامیک آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و دیگر نقاط ساختمان ها مورد بهره‌ برداری قرار می گیرند؛ پس با این کاربرد ها می‌ توان گفت این محصولات جزو پرکاربردترین مصالح در صنعت ساخت و ساز هستند؛ این نوع پودر ها با شاخصه اندازه ذرات بسیار ریز، تاثیر گذاری بیشتری دارند و با داشتن این ویژگی در برابر رطوبت کاملا مقاوم هستند.

جالب است بدانید سنگ های معدنی که برای تولید و فرآوری این پودر سنگ ها مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرند از تنوع بالایی برخوردار هستند و پودر های تولید شده از آنها نیز از نظر کیفیت، تنوع زیادی دارند و حتماً باید متقاضیان با دقت زیاد و با توجه به نوع کاربرد این محصولات را تهیه نمایند، به کارگیری نوع متناسب پودر سنگ بند کشی کاشی و سرامیک می تواند تاثیر بسزایی در افزایش عمر مفید سا ختمان ها داشته باشد.

جهت سفارش انواع پودر سنگ مورد نیاز خود با مشاوران فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 42

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت