تولید پودر کربنات کلسیم تبریز

4.9
(22)

کشور ما منبع بزرگی از مواد معدنی را در خود جای داده است و به لحاظ برخورداری از معادن مواد کانی، در جایگاه ویژه ای قرار دارد. از اینرو تعداد تولید کنندگان و بطور کل فعالان این حیطه نیز بسیار است و بازار چشمگیری را بوجود آورده اند. تولید پودر کربنات کلسیم تبریز هم از این دسته به شمار می رود و توسط افراد زیادی صورت می پذیرد. با این حال غالبا مصرف کنندگان و خریداران برای تهیه پودر کربنات اصل و درجه یک با مشکلاتی مواجه هستند. زیرا برخی از فروشندگان محصولات بی کیفیت و غیر اصل عرضه می کنند و یا بعضی توزیع کنندگان، مبالغ بیشتری جهت فروش کلسیم کربنات اصل در نظر می گیرند.

تولید پودر کربنات کلسیم تبریز

انواع کربنات کلسیم در تبریز

انواع کربنات کلسیم در تبریز توسط تولید کنندگان این محصولات بر اساس نوع روند تولید آنها تقسیم بندی می گردند. شایان ذکر است که برای تولید این محصولات از روش‌های مختلفی استفاده می گردد که بر مبنای همین موضوع می‌ توان کربنات کلسیم زمینی و کربنات کلسیم رسوبی را معرفی نمود. در هر یک از این شرایط این محصولات دارای کیفیت و قیمت متفاوتی هستند. کربنات کلسیم معدنی بر اثر ته نشین شدن مواد معدنی در معادن تولید می گردد و بر اساس فرایند های طبیعی استخراج و در نهایت فرآوری آنها انجام می پذیرد. ساختار کریستالی این پودر های میکرونیزه نشان دهنده ساختار تولیدی ویژه آنها می باشد. به همین دلیل از این محصولات به عنوان ماده اولیه استفاده می گردد. کربنات کلسیم رسوبی نیز محصولی است که بر اساس فرایند های شیمیایی در فرمولاسیون های خاصی تولید می گردد. این محصولات دارای اندازه ذرات بسیار ریز تری هستند و در واقع با داشتن خلوص بالا در صنایع حساسی به کار گرفته می شوند.

فروش مستقیم کربنات کلسیم شیراز
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 1500 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 28

قیمت پودر کربنات کلسیم تبریز

همان طور که مستحضر هستید عوامل بی شمار در تعیین قیمت کربنات کلسیم تبریز تاثیر گذار هستند که اولین مورد در این میان کیفیت و قیمت سنگ کربنات کلسیمی است که در تولید این محصولات به کار گرفته می شود. به عبارت ساده‌ تر می‌ توان گفت سنگی که از معادن استخراج می شود دارای کیفیت و قیمت متفاوتی است که این پارامتر بر روی محصول نهایی نیز تاثیرات خود را ایجاد می نماید. برخی از معادن موجود در ایران دارای کیفیت خیلی بالایی هستند و در مقایسه با آن معدن هایی که دارای ناخالصی های بسیار زیادی هستند به صرفه تر می باشند و معمولا از این موارد در استخراج سنگ های معدنی با کیفیت استفاده می گردد. اولین و مهمترین عاملی که باید در زمان خرید محصولات در نظر گرفته شود، کیفیت و قیمت سنگ کربنات کلسیم است که از معادن اصلی استخراج می گردد. دومین پارامتری که در تعیین قیمت کربنات کلسیم تاثیر دارد، فاصله معدن سنگ های استخراج شده تا کارخانه تولید پودر های میکرونیزه می باشد. شما می توانید این موضوع را در قیمت شرکت های مختلف بررسی نمایید . برخی از کارخانه دار ها با داشتن شرایط ویژه و توجه نکردن به این موضوع نمی‌ تواند محصولاتی را با قیمت های متناسب در اختیار خریداران قرار دهند. در صورتی که برخی از کارخانه داران با در نظر گرفتن همین  پارامتر مهم، محصولاتی را با حداقل قیمت ارائه می نمایند.

تولید پودر کربنات کلسیم تبریز

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم تبریز

یکی از روش های مقابله با اینگونه مشکلات، یافتن تولید کنندگان معتبر و خوش نامی است که تولیدات خود را بدون واسطه در معرض فروش قرار می دهند. یکی از این تولید کنندگان، کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم تبریز است که مربوط به مجموعه صنایع آروشا می باشد و محصولات خود را مستقیما در اختیار خریداران قرار داده است. شرکت آروشا برای دستیابی به این جایگاه تلاش بسیاری نموده و موانع بیشماری را پشت سر نهاده است. از این اقدامات می توان دسترسی به منابع کلسیم خالص اشاره نمود. درحقیقت کلسیم از منابعی همچون کلسیت، آهک و گچ بدست می آید که از معادن استخراج می شود اما تمامی معادن از درصد خلوص بالایی برخوردار نمی باشند و فقط برخی از معدنها حاوی سنگ های مرغوب و خالص هستند.

بنابراین کارخانجات آروشا برای دستیابی به پودر درجه یک باید به معادن ممتاز روی آورده و مواد اولیه مورد نیاز خود را از این معادن تامین نمایند. یکی دیگر از اقدامات موثر گروه صنعتی آروشا، استفاده از دستگاهها و ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا می باشد که هزینه گزافی را موجب گردیده اما از سوی دیگر باعث کاهش مصرف انرژی و بدنبال آن، صرفه جویی در هزینه های خط تولید گشته است. حال به این موارد بهره گیری از پرسنل متخصص و استاندارد های بین المللی را اضافه کنید. قطعا با رعایت چنین مواردی کیفیت محصولات بی نظیر و استثنایی خواهد بود.

معتبرترین شرکت کلسیم کربنات تبریز

تولید پودر کربنات سفید، درجه یک و خالص طی سالهای گذشته منجر به کسب عنوان معتبرترین شرکت تولید پودر کربنات کلسیم تبریز شده است. از طرف دیگر عرضه مستقیم محصولات کمک شایانی در کاهش نرخ فروش کلسیم کربنات شده و بدین ترتیب تعداد واسطه ها و دلالان نیز کاهش یافته است. با این اقدامات کلیه متقاضیان قادر خواهند بود با مراجعه به سایت شرکت و برخورداری از راهنمایی های مشاوران ما، اطلاعات دقیقی در خصوص روش خرید و یا قیمت تولیدات و همچنین نحوه ارسال محصولات را کسب نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 22

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت