خرید بهترین کلسیم کربنات خلوص بالا

با وجود منابع عظیم و غنی مواد معدنی از جمله کلسیم در ایران، اما همچنان بسیاری از مصرف کنندگان و خریداران جهت خرید بهترین کلسیم کربنات خلوص بالا با مشکلاتی مواجه هستند. از آنجا که بازار این ماده معدنی به سرعت رشد داشته و تجارت پررونقی محسوب می شود، ازاینرو افراد بسیاری از قبیل: تولید کنندگان و کارخانجات، توزیع کنندگان، مراکز فروش، واسطه ها و دلالان به این صنعت روی آورده اند. در چنین شرایطی بدیهی است که افراد متقلب اقدام به فروش محصولات غیر اصل و بدون کیفیت بپردازند. نهایتا درصورتی که متقاضی اطلاعات کافی جمع آوری نکرده و به مرکز معتبری مراجعه نکرده باشد، گاها محصولی خریداری می نماید که غیراصل بوده و درصد خالصی بسیار پایینی را شامل می شود.

خرید کلسیم خلوص بالا

شرکت تولید پودر کربنات کلسیم با خلوص بالا

مجموعه بزرگ صنایع آروشا، معتبرترین مرکز تولید و توزیع بهترین کلسیم کربنات خلوص بالا در کشور بشمار می رود که با بهره گیری از معادن ممتاز و کارخانجات مجهز، بغیر از تامین نیاز داخلی، تولیدات خود را به کشورهای دیگر نیز صادر می نماید.

مرکز خرید کلسیم

مشخصات بهترین کلسیم کربنات خلوص بالا

کلسیم بصورت طبیعی بر روی زمین وجود دارد و می توان آنرا از معادن استخراج نمود. اما برای تهیه بهترین کلسیم کربنات خلوص بالا ابتدا لازم است از نحوه تولید آن آگاه شویم. با اینکه معادن زیادی در کشور حاوی کربنات کلسیم می باشند، اما باید در نظر داشت که هر معدنی دارای مواد عالی و خالص نیست. تنها در برخی از معدنها کلسیم خالص و با کیفیت وجود دارد و در بسیاری از آنها، سنگ های کلسیم با خلوص پایین یافت می شود. البته تعدادی دیگر نیز مشمول هر دو نوع هستند و رگه هایی از سنگهای خالص، و رگه هایی با ناخالصی بالا در آنها دیده می شود.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
قیمت کربنات کلسیم کوتد

بنابراین در اولین قدم، باید از کارخانه تولید کننده اطمینان داشت که مواد اولیه خود را از معادن مرغوب و ممتاز تهیه و استخراج می نماید. البته پودر کلسیم امروزه به دو روش تولید می گردد و مورد مذکور مربوط به یکی از آنها می باشد.

در این روش که محصول تولیدی به کلسیم معدنی مشهور است، پس از استخراج سنگ آهک، کلسیت و سنگ گچ از معدن و انتقال به کارخانه، طی فرایندهای کوبش، سایش و یا خردایش، پودر کربنات تهیه می گردد و توسط دستگاههای دیگری همچون جداکننده ها، مش های مختلف پودر کلسیم جداسازی می شود. اندازه ریز ذرات به بخش های گوناگون دسته بندی می شوند و پودرهایی با اندازه های متفاوت بسته بندی می شوند.اما روش دیگر از کلسیم موجود در پوسته تخم مرغ و صدفهای دریایی و یا آهک استفاده کرده و آنرا با آب ترکیب کرده و سپس دی اکسید کربن را از محلول بدست آمده عبور می دهند. نهایتا پودر کلسیم رسوبی حاصل می گردد که خالص بوده و قیمت بیشتری دارد.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش