خرید بهترین کلسیم کربنات خلوص بالا

4.9
(60)

با وجود منابع عظیم و غنی مواد معدنی از جمله کلسیم در ایران، اما همچنان بسیاری از مصرف کنندگان و خریداران جهت خرید بهترین کلسیم کربنات خلوص بالا با مشکلاتی مواجه هستند. از آنجا که بازار این ماده معدنی به سرعت رشد داشته و تجارت پررونقی محسوب می شود، ازاینرو افراد بسیاری از قبیل: تولید کنندگان و کارخانجات، توزیع کنندگان، مراکز فروش، واسطه ها و دلالان به این صنعت روی آورده اند. در چنین شرایطی بدیهی است که افراد متقلب اقدام به فروش محصولات غیر اصل و بدون کیفیت بپردازند. نهایتا درصورتی که متقاضی اطلاعات کافی جمع آوری نکرده و به مرکز معتبری مراجعه نکرده باشد، گاها محصولی خریداری می نماید که غیراصل بوده و درصد خالصی بسیار پایینی را شامل می شود.

خرید بهترین کلسیم کربنات خلوص بالا

قیمت کربنات کلسیم درجه یک

در خصوص بررسی عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت کربنات کلسیم درجه یک نوع کربنات کلسیم و اندازه ذرات و نوع مش بندی محصولات اهمیت بسیار زیادی دارند. کربنات کلسیم در واقع یک ترکیب تولید شده به روش های صنعتی و معدنی می باشد که در هر یک از این شرایط تولیدی خصوصیات فیزیکی و شیمیایی متنوع برای محصولات ایجاد می گردد و در نهایت بر مبنای همین پارامتر قیمت آنها متفاوت خواهد بود.
در حال حاضر پودر کربنات کلسیم در دو نمونه کربنات کلسیم معدنی و کربنات کلسیم رسوبی معرفی می‌ گردد که کربنات کلسیم معدنی به واسطه استخراج سنگ های معدنی از معادن با قیمت های پایین تری به بازار ارائه می گردد. در صورتی که کربنات کلسیم رسوبی نیازمند روش های آزمایشگاهی است و با درجه خلوص بالاتر و قیمت بالاتر معرفی می گردد.

فروشنده کربنات کلسیم یزد
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 1500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 28
stearic acid % 1.00 -0.70

صادرات پودر کربنات کلسیم میکرونیزه

صادرات پودر کربنات کلسیم میکرونیزه یک اقدام تجاری بسیار تاثیرگذار در بهبود اقتصاد کشور می باشد که شرکت‌ های تولید کننده و کارخانه‌ های فعال در این میان به رقابت با یکدیگر پرداختند. در حال حاضر مجموعه صنعتی آروشا پودر یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده و صادر کننده کربنات کلسیم است که فعالیت‌ های اقتصادی خود را به صورت مرحله به مرحله و بر اساس استاندارد های تعریف شده در بین کشور های هدف به انجام می رساند و به جرأت می‌ توان گفت این اقدام جزو مهمترین دلایل موفقیت این مجموعه تولید کننده می باشد.

برای صادرات پودر کربنات کلسیم میکرونیزه در ایران باید کشور های هدف مشخص شوند چرا که هر یک از متقاضیان در کشور های مختلف به نمونه های متفاوتی از پودر های میکرونیزه کربناته نیازمند هستند. پودر های کربنات کلسیم همان طور که اشاره کردیم در نمونه های متفاوتی معرفی می شوند.

خرید بهترین کلسیم کربنات خلوص بالا

شرکت تولید پودر کربنات کلسیم با خلوص بالا

مجموعه بزرگ صنایع آروشا، معتبرترین مرکز تولید و توزیع بهترین کلسیم کربنات خلوص بالا در کشور بشمار می رود که با بهره گیری از معادن ممتاز و کارخانجات مجهز، بغیر از تامین نیاز داخلی، تولیدات خود را به کشورهای دیگر نیز صادر می نماید.
کربنات کلسیم معدنی آروشاپودر یکی از با کیفیت ترین محصولات کربنات کلسیم مورد استفاده در کلیه صنایع ، کارخانجات ، کشاورزی و دامپروری می باشد. پودر کربنات کلسیم این مجموعه درصد خلوص بالایی دارد، به صورت بسته بندی کیسه ای و جامبو یا فله به فروش می رسد.
پودر کربنات کلسیم مجموعه آروشا بخش قابل توجهی از این نیاز بازار داخلی را پوشش می دهد و با صادرات به کشورهای همسایه بخشی عمده ای از نیاز بازار خارجی را نیز تامین می نماید و درآمد ارزی قابل توجهی را به کشور تزریق می کند.
مشتیریان کربنات کلسیم می توانند پودر را مستقیماً از بزرگترین کارخانه تولید کربنات کلسیم در ایران تهیه کنند. لذا این سایت اطلاع رسانی معتبر آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

مشخصات بهترین کلسیم کربنات خلوص بالا

کلسیم بصورت طبیعی بر روی زمین وجود دارد و می توان آنرا از معادن استخراج نمود. اما برای تهیه بهترین کلسیم کربنات خلوص بالا ابتدا لازم است از نحوه تولید آن آگاه شویم. با اینکه معادن زیادی در کشور حاوی کربنات کلسیم می باشند، اما باید در نظر داشت که هر معدنی دارای مواد عالی و خالص نیست. تنها در برخی از معدنها کلسیم خالص و با کیفیت وجود دارد و در بسیاری از آنها، سنگ های کلسیم با خلوص پایین یافت می شود.

البته تعدادی دیگر نیز مشمول هر دو نوع هستند و رگه هایی از سنگ های خالص و رگه هایی با ناخالصی بالا در آنها دیده می شود. بنابراین در اولین قدم، باید از کارخانه تولید کننده اطمینان داشت که مواد اولیه خود را از معادن مرغوب و ممتاز تهیه و استخراج می نماید. البته پودر کلسیم امروزه به دو روش تولید می گردد و مورد مذکور مربوط به یکی از آنها می باشد.
در این روش که محصول تولیدی به کلسیم معدنی مشهور است، پس از استخراج سنگ آهک، کلسیت و سنگ گچ از معدن و انتقال به کارخانه، طی فرایندهای کوبش، سایش و یا خردایش، پودر کربنات تهیه می گردد و توسط دستگاه های دیگری همچون جداکننده ها، مش های مختلف پودر کلسیم جداسازی می شود. اندازه ریز ذرات به بخش های گوناگون دسته بندی می شوند و پودرهایی با اندازه های متفاوت بسته بندی می شوند.

اما روش دیگر از کلسیم موجود در پوسته تخم مرغ و صدفهای دریایی و یا آهک استفاده کرده و آنرا با آب ترکیب کرده و سپس دی اکسید کربن را از محلول بدست آمده عبور می دهند. نهایتا پودر کلسیم رسوبی حاصل می گردد که خالص بوده و قیمت بیشتری دارد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت