خرید عمده کربنات کلسیم پرکننده ارزان قیمت

قیمت کلسیم کربنات در بازار با توجه به نوع آنها متفاوت بوده و به طور کلی باید بدانیم که کلسیم کربنات در دسته های مختلف قرار می گیرند و کاربردهای بسیار متنوعی چون خوراکی صنعتی دارویی و غیره دارند که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. خرید عمده کربنات کلسیم پر کننده بسیار به صرفه تر از خرید به صورت خرده می باشد چرا که: اولا با خرید عمده شما می توانید تا چند ما از افزایش قیمت به دلیل نوسانات بازار دور باشید. دوما با خرید عمده کربنات کلسیم پر کننده می توانید شامل تخفیف های شرکت های تولیدی شوید.

خرید عمده کربنات کلسیم پرکننده ارزان قیمت

معتبر ترین مرکز خرید عمده کربنات کلسیم

یکی از معتبر ترین شرکت های تولیدی در این زمینه شرکت آروشا است که مناسب ترین بهترین کربنات کلسیم پر کننده را با مناسب ترین قیمت ها در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. شرکت آروشا به منظور تامین نیازهای صنعتی مختلف و تولید انواع پودر سنگ ها با درجه کیفیت بسیار بالا از پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا بهره می گیرد.  کربنات کلسیم پر کننده برای بسیاری از پلیمر ها پر کاربرد و ایده آل هستند و مصرف جهانی این نوع کلسیم کربنات سالیانه بیش از میلیون ها تن است.

کلسیم کربنات در حالت کلی دو نوع است نوع طبیعی و نوع سنتزی یا رسوبی که نوع رسوبی ِآن به طور گسترده در صنایع گوناگون مانند صنعت کاغذ سازی و پلاستیک سازی به عنوان پر کننده مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش مستقیم پودر کربنات کلسیم

کلسیم کربنات به فراوانی در طبیعت یافت می شود و با
استفاده تجهیزات ویژه ای استخراج می شود.
گاهاً همراه با مقادیر قابل توجهی از موارد دیگر چون
منینزیم کربنات و دلومیت است این ماده در سه فرم
کریستالی کلسیت، آراگونیت و واتریت موجود است.
به دلیل همین فراوانی ها قیمت کربنات کلسیم بسیار
مناسب است.

مهم ترین کاربرد کربنات کلسیم به عنوان پرکننده
در صنعت پلاستیک به منظور کاهش هزینه ها می باشد‌.
یکی از مهمترین انواع کربنات کلسیم از نوع آزمایشگاهی
آنها است که به عنوان یک مکمل خوراکی ارزان یا دارویی
برای درمان ترش کردن معده ناشی از اسید معده مورد
استفاده قرار می گیرد که این ماده به منیزیم کربنات
نیز معروف است و همچنین بسیار کاربردی است.

خرید عمده کربنات کلسیم پرکننده ارزان قیمت

به طور کلی در بیشتر کارخانه‌ های ایران این نوع مواد را به صورت عمده به مشتریان خود ارائه می دهند و شما می توانید با بسته بندی های مختلف یا حتی به صورت کیلویی آنها را خریداری کنید اما باید توجه داشت برای خرید عمده کربنات کلسیم پر کننده ارزان قیمت بهتر است خرید خود را به صورت مستقیم از کارخانه انجام دهید.

برای خرید مستقیم از کارخانجات آروشا می توانید با برقراری ارتباط با مدیران فروش شرکت ، محصول موردنظر خود را ثبت سفارش دهید.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش