خرید پودر کربنات کلسیم دلیجان ارزان

4.7
(36)

کربنات کلسیم یک ماده پر کننده در اکثر صنایع و کاراخانه جات به طور وسیع مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع اکثر وسایلی که در خانه از آنها استفاده می کنیم تا محصولات صنعتی در کارخانه ها از کلسیم کربنات تشکیل شده اند. پودر کربنات کلسیم دلیجان به صورت کلسیت، سنگ مرمر، سنگ آهک و… به رنگ های سفید و خاکستری دیده می شود. ویژگی های این ماده باعث کاربرد گسترده آن در صنعت شده است. از جمله این ویژگی های پودر کربنات کلسیم می توان به سختی کم، نرمی، جذب اندک روغن، حل پذیری بسیار کم در آب، درخشندگی و… اشاره کرد. نرمی و مقاومت در برابر جذب روغن این ماده باعث استفاده آن در صنعت لاستیک و پلاستیک شده است. خاصیت درخشندگی آن نیز باعث استفاده از آن در تولید کاغذ، لعاب، چسب و رزین شده است.

خرید پودر کربنات کلسیم دلیجان ارزان

قیمت پودر کربنات کلسیم با کیفیت

در بررسی متغیر های تاثیرگذار در تعیین قیمت پودر کربنات کلسیم با کیفیت می توان به اندازه ذرات این محصولات، کیفیت آنها و میزان عرضه و تقاضا در بازار و در نهایت میزان صادرات و واردات آنها اشاره کرد.  پودر میکرونیزه کربنات کلسیم از نظر نوع دانه بندی در صورت با کیفیت بودن، باید دارای ریزترین اندازه ذرات باشد. یعنی هر چقدر اندازه ذرات محصولات ریزتر باشد، قیمت آنها بیشتر خواهد بود. کیفیت پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم به عوامل بسیار زیادی وابسته می‌ باشد و در واقع با استخراج سنگ های معدنی از معادن متفاوت، تولید محصولات آغاز می گردد و به واسطه متفاوت بودن نوع سنگ های معدنی در نهایت محصولات با ویژگی‌ ها و خصوصیات مختلفی تولید می گردند. علاوه بر این موضوع هر یک از کارخانه های تولید کننده از راهکار های متفاوتی برای بهبود کیفیت این پودر های میکرونیزه استفاده می نمایند. بهبود ویژگی‌ های مثبت این ترکیبات به معنی گران تر بودن آنها می باشد چرا که هر چقدر این پودر های میکرونیزه مرغوب تر باشد مسلماً قیمت بالاتری را به خود اختصاص می‌ دهند. از مهمترین پارامتر های تاثیرگذار در تعیین قیمت پودر کربنات کلسیم میزان عرضه و تقاضای این محصولات در بازار و میزان واردات و صادرات آنها می باشد. خوشبختانه کشور ایران که جزو بزرگترین تولیدکنندگان این ترکیبات است، در حال حاضر توانسته با تعادل بخشیدن میزان عرضه و تقاضا در بازارهای داخلی قیمت آنها را تحت کنترل درآورد. همچنین به واسطه تولید انبوه این محصولات علاوه بر جلوگیری از واردات آنها به داخل کشور اقداماتی برای صادرات آنها نیز انجام پذیرفته است.  بنابراین می‌ توان گفت قیمت پودر میکرونیزه کربنات کلسیم در ایران بسیار مناسب اعلام می گردد.

برای اشراف کامل به نکات مهم خرید پودر کربنات کلسیم اصفهان با ما همراه باشید
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 1500 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 28

خرید مستقیم کربنات کلسیم

خرید مستقیم کربنات کلسیم به واسطه مزیت های گنجانده شده در این روش های تولیدی قابل توجه صنعتگران مختلف می باشد. کربنات کلسیم به عنوان یک ترکیب معدنی ارزان قیمت در بسیاری از صنایع با اهداف خاصی مورد استفاده قرار می گیرد و در راستای همین امر بدیهی است که خریداران زیادی به دنبال بهترین محصولات به صورت مستقیم باشند. برای خرید مستقیم کربنات کلسیم مجموعه صنعتی آروشا پودر به عنوان بهترین مرجع معرفی می گردد و شما مشتریان گرامی می توانید به این مجموعه مراجعه نمایید.

خرید پودر کربنات کلسیم دلیجان ارزان

آشنایی با انواع پودر کربنات کلسیم

کربنات کلسیم  ماده ای است که استفاده از آن در آینده به تدریج افزایش خواهد یافت. دلیل افزایش استفاده توسعه صنایع مختلف و نیاز بیشتر به کربنات کلسیم به عنوان ماده اولیه در ساخت است. سه نوع سنگ به صورت ناخالص دارای مقادیری کربنات کلسیم هستند. این سه نوع سنگ آهک، سنگ گچ و دولومیت هستند. با استخراج این سنگ ها و طی شدن فرایندی در کارخانه، کربنات کلسیم خالص به دست می آید.

کربنات کلسیم در دو نوع خوراکی و صنعتی (PCC , GCC) عرضه می شوند. کربنات کلسیم خوراکی به عنوان یک مکمل از کمبود کلسیم بدن جلوگیری می کند. همان طور که می دانید کلسیم برای رشد استخوان ها و سلامت بدن ضروری است. همچنین کربنات کلسیم به دلیل خاصیت ضد اسیدی برای درمان رفلاکس معده و مشکلات گوارشی نیز موثر است. کربنات کلسیم خوراک دام و طیور نیز جهت تامین کلسیم بدن حیوانات و تشکیل تخم مرغ استفاده می شود.

پخش انواع پودر کربنات کلسیم دلیجان

آروشا پودر به عنوان توزیع کننده انواع پدر کربنات کلسیم دلیجان با در اختیاز داشتن متخصصین و تجهیزات پیشرفته، پودر کربنات کلسیم به بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می کند. فروش انواع پودر کربنات کلسیم و پخش به صورت فله ای و حداقل یک تن انجام می شود. عرضه این محصول در مش های مختلف 100 تا 3500 توسط کارخانه تولید کربنات کلسیم انجام می شود. قیمت این محصول با توجه به کیفیت مش بندی و فرایند تولید و تجهیزات استفاده شده در تولید تعیین می شود. قیمت این محصول با توجه به شرایط اقتصادی و نوسانات بازار به صورت ممکن است به صورت روزانه تغییر کند.  جهت استعلام قیمت انواع پودر کربنات کلسیم دلیجان می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 36

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت