خرید پودر کربنات کلسیم دلیجان ارزان

کربنات کلسیم یک ماده پر کننده در اکثر صنایع و کاراخانه جات به طور وسیع مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع اکثر وسایلی که در خانه از آنها استفاده می کنیم تا محصولات صنعتی در کارخانه ها از کلسیم کربنات تشکیل شده اند. پودر کربنات کلسیم دلیجان به صورت کلسیت، سنگ مرمر، سنگ آهک و… به رنگ های سفید و خاکستری دیده می شود. ویژگی های این ماده باعث کاربرد گسترده آن در صنعت شده است. از جمله این ویژگی های پودر کربنات کلسیم می توان به سختی کم، نرمی، جذب اندک روغن، حل پذیری بسیار کم در آب، درخشندگی و… اشاره کرد. نرمی و مقاومت در برابر جذب روغن این ماده باعث استفاده آن در صنعت لاستیک و پلاستیک شده است. خاصیت درخشندگی آن نیز باعث استفاده از آن در تولید کاغذ، لعاب، چسب و رزین شده است.

خرید پودر کربنات کلسیم دلیجان ارزان

آشنایی با انواع پودر کربنات کلسیم

کربنات کلسیم  ماده ای است که استفاده از آن در آینده به تدریج افزایش خواهد یافت. دلیل افزایش استفاده توسعه صنایع مختلف و نیاز بیشتر به کربنات کلسیم به عنوان ماده اولیه در ساخت است. سه نوع سنگ به صورت ناخالص دارای مقادیری کربنات کلسیم هستند. این سه نوع سنگ آهک، سنگ گچ و دولومیت هستند. با استخراج این سنگ ها و طی شدن فرایندی در کارخانه، کربنات کلسیم خالص به دست می آید.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
خرید عمده کربنات کلسیم پرکننده ارزان قیمت

کربنات کلسیم در دو نوع خوراکی و صنعتی (PCC , GCC) عرضه می شوند. کربنات کلسیم خوراکی به عنوان یک مکمل از کمبود کلسیم بدن جلوگیری می کند. همان طور که می دانید کلسیم برای رشد استخوان ها و سلامت بدن ضروری است. همچنین کربنات کلسیم به دلیل خاصیت ضد اسیدی برای درمان رفلاکس معده و مشکلات گوارشی نیز موثر است. کربنات کلسیم خوراک دام و طیور نیز جهت تامین کلسیم بدن حیوانات و تشکیل تخم مرغ استفاده می شود.

آشنایی با انواع پودر کربنات کلسیم

پخش انواع پودر کربنات کلسیم دلیجان

آروشا پودر به عنوان توزیع کننده انواع پدر کربنات کلسیم دلیجان با در اختیاز داشتن متخصصین و تجهیزات پیشرفته، پودر کربنات کلسیم به بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می کند. فروش انواع پودر کربنات کلسیم و پخش به صورت فله ای و حداقل یک تن انجام می شود. عرضه این محصول در مش های مختلف 100 تا 3500 توسط کارخانه تولید کربنات کلسیم انجام می شود. قیمت این محصول با توجه به کیفیت مش بندی و فرایند تولید و تجهیزات استفاده شده در تولید تعیین می شود. قیمت این محصول با توجه به شرایط اقتصادی و نوسانات بازار به صورت ممکن است به صورت روزانه تغییر کند.  جهت استعلام قیمت انواع پودر کربنات کلسیم دلیجان می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش