نکات مهم برای کاهش قیمت خرید کربنات کلسیم زیره کفش

4.9
(60)

در تولید بسیاری از محصولات و کالاها، یکی از پرمصرف ترین مواد اولیه، کلسیم کربنات است. بطور کل از زمانهای گذشته، مواد معدنی نقش بزرگی در تاریخ زندگی بشر داشته اند. بطوریکه مشاهدات بدست آمده، حاکی از استفاده آنها در نقاشی ها و ساخت ظروف می باشد. از مواردی که امروزه بکار برده می شود، می توان به ساخت زیره کفش اشاره نمود. این ماده معدنی به میزان فراوانی در طبیعت وجود دارد و بهمین علت قیمت بالایی نداشته و برای تولید کنندگان بسیار مقرون بصرفه می باشد. از اینرو خرید کربنات کلسیم زیره کفش رواج فراوانی دارد.

خرید کربنات کلسیم زیره کفش

خرید کربنات کلسیم پی یو کفش

خرید پودر کربنات کلسیم توسط تولید کنندگان زیره کفش با دو هدف اصلی انجام می پذیرد. یکی از مهمترین اهداف جایگزینی مواد پلیمری گران قیمت با این افزودنی معدنی ارزان قیمت می باشد. کربنات کلسیم  همان طور که می دانید به صورت معدنی تولید می شود و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. هدف بعدی در این زمینه کاهش ضخامت دیواره سلول فوم برای نگه داشتن چگالی کل فوم می باشد. در فرآیند های تولید زیره کفش هدایت حرارتی کربنات کلسیم باعث توزیع بهتر و تخلیه بهتر گرمای تولید شده می شود.
کربنات کلسیم همچنین باعث افزایش ضخامت و استحکام دیواره سلول های پی یو می شود. خواص فشرده سازی فوم های مورد استفاده در زیره کفش با کربنات کلسیم بسیار ریز بهبود پیدا می کند. کربنات کلسیم با اندازه ذرات بسیار ریز به خوبی در ماتریس مواد اولیه زیره های کفش پخش شده و تاثیرگذاری مثبت خود را ایجاد می نماید. کربنات کلسیم ریزدانه با بافت همگن حتماً باید در این زمینه مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت پودر کربنات کلسیم دامی
>>

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

تولید کننده پودر کربنات کلسیم پی یو کفش

در صنعت تولید فوم های مخصوص پی یو کفش از پرکننده هایی برای اصلاح خواص مواد اولیه استفاده می شود. پودر میکرونیزه کربنات کلسیم به عنوان یک پر کننده در این زمینه غیر قابل چشم پوشی می باشد و این محصول به تولیدکنندگان پی یو کفش کمک می کند تا برای دستیابی به بهترین پراکندگی مواد اولیه، این محصول را انتخاب نمایند. پرکننده‌ هایی همچون کربنات کلسیم پایداری ابعادی و چگالی مناسب را به مواد اولیه می بخشند و در تولید محصولات با کیفیت نقش بسزایی دارند.
تولید کننده پودر کربنات کلسیم پی یو کفش باید این محصولات را بر اساس اندازه های استاندارد و قابل استفاده در این زمینه تولید نماید .همان طور که در مبحث قبل اشاره کردیم پودر کربنات کلسیم باید دارای  اندازه ذرات بسیار ریز و همگنی قابل توجهی باشد تا بتواند نیاز صنعتگران را در این میان رفع کند. معتبرترین کارخانه تولید کننده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم با در نظر گرفتن نقش تاثیرگذار این ترکیب در صنعت تولید پی یو، تولید آنها را در حجم های بالا و بر اساس استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و به روز به انجام می رساند.

خرید کربنات کلسیم زیره کفش

شرکت تولید پودر کربنات کلسیم زیره کفش

تولید پودر کربنات کلسیم مخصوص زیره کفش طی فرایند های بخصوصی در کارخانجات صورت می گیرد. بدین منظور می بایست سنگ کلسیم از معادن استخراج گردد و به کارخانه ها منتقل شود. معادن کلسیم در نقاط مختلف زمین، در بستر غارها، دریاها و اقیانوسها یافت می شود. اما همه معادن، کلسیم مرغوب و خالصی را شامل نمی شوند و تنها در برخی از آنها می توان سنگ های با کیفیت و با خلوص بالا پیدا کرد. بنابراین معادن منبع کارخانجات، نقش مهمی در تولید محصول درجه یک خواهد داشت.
به همین علت مصرف کنندگان عموما جهت خرید کربنات کلسیم زیره کفش، به شرکت هایی مراجعه می نمایند که مواد اولیه خود را از معادن ممتاز تامین می کنند. در حقیقت کلسیم در حوزه های گوناگونی مورد بهره وری قرار می گیرد. صنایعی همچون: صنایع کشاورزی، صنایع داروسازی، پالایشگاه های نفت و گاز، ساخت لوازم بهداشتی، لوازم آرایشی ، صنعت رنگ سازی ، ذوب آهن ، فولاد سازی ، بتن سازی ، ساخت آسفالت ، تولید مصالح ساختمانی ، لاستیک سازی ، و سرامیک سازی  ، اغلب از این ماده در روند تولید محصولات خود بهره می برند.
همانطور که گفته شد، فراوانی و ارزان بودن آن باعث بکارگیری در زمینه های مختلف صنعتی شده است. اما ویژگی هایی که کلسیم کربنات از خود بروز می دهد، دلیل دیگری است برای استفاده در صنعت. در ساخت زیره مخصوص کفش و دمپایی، پودر کلسیم مزایای بسیاری دارد. در درجه اول بعنوان فیلر و پرکننده ای ارزان قیمت، کاهش مخارج تولید را بهمراه خواهد داشت.
اما از سوی دیگر، کربنات مقاومت تولیدات را بالا برده و استحکام زیره را افزایش می دهد. همچنین خاصیت شعله پذیری زیره را کاهش می دهد و نیز سختی آنرا بهبود می بخشد. از طرفی درخشندگی پودر کلسیم موجب زیبایی بیشتر محصول شده و در صورتی که کلسیم مورد بهره وری از خلوص و مرغوبیت بالایی برخوردار باشد، براحتی تغییر رنگ نخواهد داد و در برابر سایش مقاومت زیادی نشان می دهد.

قیمت خرید کربنات کلسیم زیره کفش

گروه صنعتی آروشا بزرگترین تولید کننده کلسیم مخصوص زیره کفش، سالها در این زمینه به فعالیت مشغول بوده و محصولات بی نظیر و مرغوبی عرضه می نماید. متقاضیان محترم می توانند بمنظور تهیه و خرید کربنات کلسیم زیره کفش با مشاوران فروش شرکت آروشا و یا شماره درج شده در همین سایت تماس گرفته و اطلاعات کاملی در خصوص قیمت و نحوه خرید کسب نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت