سایه دادن گلخانه با پودر مل

به منظور پوشش دادن و ایجاد سایه بر روی گلخانه ها در مقابل اشعه مستقیم آفتاب از روشهای متفاوتی استفاده می شود ، یکی از روشهای پرکاربرد کشاورزان سایه دادن گلخانه با پودر مل می باشد. در فصل گرم سال دمای داخل گلخانه از بیرون آن بیش از 11 درجه اختلاف دما دارد . این حرارت مضراتی دارد که در اینجا به اختصار به آنها می پردازیم :

کاهش استحکام ساقه

کاهش سایز گل

به عقب افتادن تایم گلدهی و از بین رفتن جوانه ها

سایه دادن گلخانه با پودر مل

سایه دادن گلخانه با پودر مل میکرونیزه آروشا

برای آماده کردن محلول سایه دادن مواد اولیه زیر را به نسبت مساوی باهم مخلوط می کنند : 1- پودر میکرونیزه مل آروشا 2- رنگ نیمه پلاستیک 3- آب برای هر متر مربع مساحت گلخانه 150 گرم رنگ پلاستیک و 150 گرم پودر مل لازم می باشد . علت استفاده از پودر مل در محلول ایجاد سایه ، دستیابی به پوشش بیشتر ، پخش یکنواخت محلول ، استحکام محلول ایجاد سایه ، مقاومت مناسب در مقابل نور خورشید ، بی ضرر بودن پودر مل بدلیل معدنی و طبیعی بودن آن ، بازگشت پودر مل به چرخه طبیعت بسیار آسان تر و سریع تر از سایر مواد شیمیایی می باشد.

کارخانه تولید پودر مل میکرونیزه

مجموعه صنعتی آروشا با ده خط مکانیزه تولید انواع پودرهای معدنی برای مصارف مختلف صنعتی ، کشاورزی و ساختمانی ، تامین پودر مورد نیاز بخش عمده ای از صنعتگران و مشتریان داخلی و کشورهای
همسایه را بر عهده دارد. محصول پودر مل برای روکش گلخانه یکی از محصولات پر مصرف تولیدی مجموعه آروشا می باشد که با استقبال گسترده مشتریان و کشاورزان و صاحبان گلخانه ها از استانهای مختلف کشور مواجه شده است . ما با اجرای طرح فروش عمده پودر مل در سطح کشور توانسته ایم ضمن کاهش هزینه مصرف کنندگان ، بهترین محصول باکیفیت و درجه خلوص بالا را در اختیار مشتریان قرار دهیم . متاسفانه پودرهای غیر صنعتی و بی کیفیت موجود در بازار که گاها با هزینه های بسیار  بالا در اختیار مشتریان قرار می گیرد ، انتظارات ایشان را در استفاده از این پودرها برآورده نمی نماید و هزینه های انجام شده عملا بی اثر می گردد.

به مشتریان و کشاورزان عزیز توصیه می کنیم از مراکز معتبر و ترجیحا کارخانه تولید پودر مل به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهند تا نیاز به هزینه مجدد در این خصوص نباشد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش با بخش فروش کارخانه ارتباط برقرار فرمائید . ارسال محصول در کوتاه ترین زمان ممکن و به سراسر کشور انجام می شود.

 

 

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش