شرکت فروش کربنات کلسیم آروشا

5
(79)

همانطور که اطلاع دارید پودر کربنات کلسیم یک ماده جامد سفید رنگ است که از کلسیت، دولومیت، آراگونیت و سیدریت بدست می‌آید. این پودر بدون بو و غیر سمی است و از لحاظ زیست محیطی هیچ گونه آسیبی را برای انسان و حتی جانوران و گیاهان ایجاد نمی‌کند. معمولا از سنگ‌های مرمریت استخراج می‌شود البته در تمام سنگ‌های جهان این ماده را می‌توان یافت. عمده‌ترین کاربردهای پودر کربنات کلسیم در زمینه فیلر برای محصولات صنعتی و ساخت و ساز است اما در صنعت متالورژی، کشاورزی و حتی پزشکی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته کاربرد کربنات کلسیم به این چند مورد محدود نمی‌شود چرا که به جرات می‌توان گفت یکی از پر مصرف‌ترین ماده معدنی در صنایع کشور می باشد. شرکت فروش کربنات کلسیم آروشا افتخار دارد که تامین بخش عظیم نیاز بازار به این پودر را بر عهده دارد.

شرکت فروش کربنات کلسیم آروشا

قیمت انواع پودر کربنات کلسیم

قیمت پودر کربنات کلسیم به عوامل گوناگون بستگی دارد که مهمترین آنها نوع، اندازه ذرات، میزان خلوص و نوع بسته بندی محصولات می باشد. پودر کربنات کلسیم دارای نمونه های متفاوتی است و بر اساس شیوه تولید در نمونه‌ های پودر کربنات کلسیم معدنی، رسوبی، میکرونیزه، نانو و کوتد دسته بندی می گردد و  هر یک از این محصولات دارای ویژگی ها و در نهایت کاربرد های مخصوص به خود می باشند و قیمت متنوعی نیز دارند. اندازه ذرات پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم عامل موثر دیگری در تعیین قیمت این محصولات می باشد. اندازه ذرات این پودر های میکرونیزه با واحد اندازه گیری مش مشخص می گردد. برای هر صنعت کربنات کلسیم با مش و اندازه ذرات متنوع به کار گرفته می شود. ولی به صورت کلی می توان گفت هر چقدر اندازه ذرات این محصولات ریزتر و کوچکتر باشد قیمت آن ها بیشتر خواهد بود. میزان خلوص را می توان جزو مهمترین عوامل در تعیین قیمت پودر کربنات کلسیم قلمداد کرد چرا که هر چقدر درجه خلوص این محصولات بیشتر باشد به قیمت آنها اضافه می گردد. کربنات کلسیم به صورت بسته بندی و فله ای در بازار های خرید و فروش معرفی می‌ شود.کربنات کلسیم بسته بندی شده نسبت به کربنات کلسیم فله گران تر می باشد.

عرضه مستقیم انواع کربنات کلسیم صنعتی
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 3500 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 35

بهترین کارخانه تولید کننده کربنات کلسیم

بهترین کارخانه تولید کننده کربنات کلسیم باید دارای ویژگی های همچون مجهز بودن به تجهیزات و ماشین آلات به روز و پیشرفته، استفاده از سنگهای کربنات کلسیم با کیفیت، ارائه انواع مختلف کربنات کلسیم با مش های متنوع باشد تا بتواند در جلب توجه و رضایت مشتریان بیشتر تاثیر داشته باشد. مجموعه صنعتی آروشا پودر در حال حاضر با داشتن تمامی این ویژگی ها جزو کارخانه های تولید کننده برتر پودر کربنات کلسیم است و انواع این محصولات در نمونه های متنوع ارائه می نماید.

شرکت فروش کربنات کلسیم آروشا

مهم‌ترین کاربردهای پودر کربنات کلسیم

همان طور که گفتیم پودر کلسیم کربنات کاربردهای متفاوت و زیادی دارد که در اینجا به مهمترین این موارد اشاره می‌کنیم:

حفظ محیط زیست

از کربنات کلسیم در حفاظت از محیط زیست استفاده می‌شود، به دلیل ضروری بودن آن، به یک پودر بسیار ریز تقسیم می‌شود، در دریاچه‌هایی که به دلیل آلودگی جوی، اسیدی هستند و گیاهان و جانوران در معرض آسیب قرار دارند، اسپری می‌شود تا pH آب افزایش یابد.

صنعت فولاد و شیشه

از پودر کربنات کلسیم برای حذف دی اکسید گوگرد تولید شده توسط ذغال سنگ در نیروگاه‌ها استفاده می‌شود. همچنین از آن برای تولید کربنات سدیم طبق روش Solvay، در صنعت فولاد برای از بین بردن ناخالصی‌های آهن و به عنوان یک تثبیت کننده در تولید شیشه استفاده می‌شود.

صنعت کاغذ

از کربنات کلسیم به دلیل در دسترس بودن و هزینه پایین به در ساخت کاغذ استفاده می‌شود. علاوه بر این به کاغذ، رنگ سفید می‌بخشد و باعث کیفیت بالا در هنگام چاپ می‌شود. همچنین از این پودر به عنوان پرکننده، در رنگ‌ها و حتی تولید چسب نیز استفاده می‌شود.

کشاورزی

پودر کربنات کلسیم از اهمیت ویژه‌‌ای در کشاورزی برخوردار است، در واقع بیشتر گیاهان خاکهای خنثی یا کمی قلیایی را ترجیح می‌دهند. با این حال، به علت اقدامات زراعی نادرست و استفاده بیش از حد از کودها خاک دچار کمبود مواد مغذی می‌شود و در این شرایط خاک می‌تواند اسیدی شود. اما این ماده اصلاح کننده اسیدیته خاک است که قرنها در عملیات زراعی استفاده می‌شود و باعث بهبود ساختار خاک و افزایش کارایی کودها می‌شود. کمبود کلسیم در خاک گیاهان، رشد و طراوت برگ را با مشکل روبرو می‌کند، بنابراین می‌توان از کربنات کلسیم علاوه بر اصلاح کننده خاک به عنوان کود برای زمین‌های کشاورزی و گیاهان زراعی استفاده کرد.

خوراک دام

در بخش دام، از کربنات کلسیم به عنوان افزودنی و به عنوان مکمل در تولید خوراک دام استفاده می‌شود. کربنات کلسیم به دلیل داشتن مقدار زیادی کلسیم (۴۰٪)، در مکمل‌های غذایی نیز استفاده می‌شود. کربنات کلسیم خوراک دام می بایست تابع شرایط و استاندارد خاصی تولید و عرضه شود.

شرکت فروش کربنات کلسیم آروشا

بزرگترین مرکز تولید و عرضه پودر کربنات کلسیم میکرونیزه در ایران با برند تجاری آروشا تامین بخش عمده ای از نیاز صنعت کشور به پودرهای معدنی را بر عهده دارد . شما می توانید جهت اطلاع از آخرین قیمت پودر کربنات کلسیم میکرونیزه و یا ثبت سفارش با واحد فروش کارخانه تماس حاصل نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش شما بارگیری و ارسال می شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 5 / 5. تعداد موافقین : 79

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت