صادرات پودر نمارومی کرمان

کشور ما دارای معادن مرغوبی است که انواع مواد معدنی را از آن استخراج می نمایند. از سوی دیگر صنایع وابسته به مواد کانی گسترده وسیعی دارد که ویژگیها و خواص پودر های معدنی و فراوانی شان، علت اصلی این موضوع می باشد. مجموعه صنایع آروشا هم در این حوزه فعالیت داشته و کارخانجات ساخت پودر معدنی را در اختیار دارد. کربنات کلسیم، پودر تالک، پودر اخرا هرمز، نمونه ای از تولیدات شرکت می باشد که علاوه بر ساخت، فروش محصولات را نیز، بصورت مستقیم انجام میدهد. صادرات پودر نمارومی کرمان هم از دستاوردهای آروشا می باشد.

صادرات پودر نمارومی کرمان

مرکز عرضه پودر سنگ جوشقان کرمان

اجرای نمای سیمان شسته در میان سازندگان محبویت خاصی دارد. دلیل این امر، زیبا سازی سازه و استحکام بخشی در این اجرا می باشد. در نمای سیمان شسته از مواد همچون: پودر سنگ، سیمان سفید و سنگ های دانه بندی بکار برده می شود. پودر سنگ به علت خاصیت چسبندگی و مقاومت نقش موثری در نمای ساختمان دارد. بالا بردن مقاومت نما در مقابل تغییرات آب و هوایی، رطوبت و فرسودگی و سایش، از مزایای استفاده از پودر سنگ می باشد. بهمین جهت بطور معمول سازندگان مواد اولیه درجه یک و مرغوبی برای اجرای نما بکار می برند.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
قیمت پودر سنگ نماشسته کیسه 25کیلویی

بکار گیری پودرسنگ نامرغوب و بدون کیفیت موجب کاهش استحکام دیواره خواهد شد. بدین ترتیب پس از اتمام کار و گذشت زمان کوتاهی، ترک هایی در سطح نمای سازه دیده می شود. اولین گام بمنظور جلوگیری از این اتفاق، تهیه پودر سنگ جوشقان می باشد. سنگ جوشقان از معادن معروف شهر جوشقان استخراج می شود و از خالصی بالایی برخوردار است. شرکت آروشا با تامین مواد اولیه خود از معادن سنگ جوشقان، بنوعی کیفیت محصولات خود را تضمین نموده است. صادرات پودر نمارومی کرمان نیز نشان از تولیدات ممتاز و درجه یک کارخانجات این شرکت می باشد.

کارخانه تولید پودر نمارومی

تولید و صادرات پودر نمارومی کرمان

بدین ترتیب سنگ های مناسب و خالص از معادن معروف و مرغوب بیرون آورده شده و در کارخانه پس از طی فرایندهای متعدد توسط تجهیزات مدرن شرکت، پودر نمارومی ساخته می شود. بمنظور صادرات محصولات، شرکت می بایست استاندارد های مشخصی را در ساخت پودر سنگ اعمال نماید.

بنابراین پودر تولید شده شامل درصد خالصی معین و کیفیت ممتازی خواهد بود. مجموعه آروشا با استفاده از معادن مرغوب، تجهیزات و تکنولوژی مدرن، نیروی زبده و متخصص توانسته خط تولید خود را بهبود بخشیده و مطابق با استاندارد های بین المللی محصولات را ارائه دهد. ویژگی دیگر شرکت، عرضه مستقیم تولیدات می باشد که موجب صرفه جویی در هزینه ها برای خریداران خواهد شد. متقاضیان گرامی می توانند در صورت نیاز با مشاوران فروش تماس گرفته و اطلاعات کامل را در خصوص تهیه محصولات دریافت نمایند.

جدیدترین اخبار سایت