صادرات پودرسنگ نمارومی کرمان

4.9
(63)

کشور ما دارای معادن مرغوبی است که انواع مواد معدنی را از آن استخراج می نمایند. از سوی دیگر صنایع وابسته به مواد کانی گسترده وسیعی دارد که ویژگیها و خواص پودر های معدنی و فراوانی شان، علت اصلی این موضوع می باشد. مجموعه صنایع آروشا هم در این حوزه فعالیت داشته و کارخانجات ساخت پودر معدنی را در اختیار دارد. کربنات کلسیم، پودر تالک، پودر اخرا هرمز، نمونه ای از تولیدات شرکت می باشد که علاوه بر ساخت، فروش محصولات را نیز، بصورت مستقیم انجام میدهد. صادرات پودر نمارومی کرمان هم از دستاوردهای آروشا می باشد.

صادرات پودر نمارومی کرمان

ویژگی های پودر سنگ جوشقان

همان طور که مستحضر هستید در میان اکثر پودرسنگ های عرضه شده در بازار پودر سنگ جوشقان بیشتر قابل توجه می باشد و متقاضیان بسیار بیشتری را در سراسر کشور از آن خود می نماید. شایان ذکر است که پودر سنگ جوشقان از آن جهت کاربرد های بی نظیر را از آن خود می نماید که دارای ویژگی ها و خواص منحصر به فردی است. از مهمترین ویژگی‌ های این محصول می‌ توان به ترکیب شوندگی عالی ان با مصالح ساختمانی دیگر مخصوص سیمان سفید اشاره کرد. بر اساس همین موضوع طراحان و معماران ساختمان ساز به راحتی می‌ توانند ملاتی آماده کنند که از چسبندگی فوق العاده بالایی برخوردار هستند. همچنین پودر سنگ جوشقان با داشتن رنگ سفید در این صنعت به راحتی می تواند در پوشش دهی نما های بیرونی و سفید کاری آنها مورد استفاده قرار بگیرد. مقاوم بودن پودر سنگ جوشقان در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید یک شاخصه کلیدی برای محصولات محسوب می گردد چرا که بر اساس همین مورد از این پودر سنگ ها در تولید بتن هایی برای استفاده در محیط های آزمایشگاهی و بیمارستانی استفاده می گردد. پودر سنگ جوشقان همچنین در برابر تغییرات آب و هوایی و انواع باران های اسیدی مقاومت فوق العاده بالایی دارد و به همین دلیل در مناطق مرطوب و در شمال کشور به عنوان بهترین پودر در نما کاری داخلی و خارجی ساختمان ها به کار گرفته می شود.

مرکز پخش پودر سنگ جوشقان 5 ستاره
>>

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

کاربردهای پودر سنگ جوشان نسبت به قیمت آن

همان طور که می‌ دانید پودر سنگ نقش بسیار مهمی در صنعت ساخت و ساز از آن خود می نماید و در کشور ما پودر سنگ های مختلفی با ویژگی ها و خواص متعدد تولید می گردند که پرفروش ترین آنها پودر سنگ جوشقان می باشد. از مهمترین کاربرد های پودر سنگ جوشقان می توان به استفاده از این محصولات در تهیه بهترین ملات ها برای صنعت ساخت و ساز اشاره کرد. این پودر ها قابلیت ترکیب با سیمان سفید را دارند. به همین دلیل ملات خوبی برای درزگیری سرامیک و کاشی ها و دیگر سطوح سنگی و سرامیکی می باشند. خاصیت چسبندگی پودر سنگ های جوشقان به نحوی است که می‌ توان به راحتی از آن برای آسفالت کردن جاده ها و قیرگونی پشت بام منازل هم استفاده نمود. از پودر سنگ جوشقان به واسطه داشتن رنگ سفید در اجرای نمای شسته و دیگر نماهای ساختمانی هم استفاده می شود. این محصول در صنعت بلوک زنی، موزاییک سازی و بتن سازی هم کاربرد های ویژه را از آن خود می نماید.

صادرات پودر نمارومی کرمان

مرکز عرضه پودر سنگ جوشقان کرمان

اجرای نمای سیمان شسته در میان سازندگان محبویت خاصی دارد. دلیل این امر، زیبا سازی سازه و استحکام بخشی در این اجرا می باشد. در نمای سیمان شسته از مواد همچون: پودر سنگ، سیمان سفید و سنگ های دانه بندی بکار برده می شود. پودر سنگ به علت خاصیت چسبندگی و مقاومت نقش موثری در نمای ساختمان دارد. بالا بردن مقاومت نما در مقابل تغییرات آب و هوایی، رطوبت و فرسودگی و سایش، از مزایای استفاده از پودر سنگ می باشد. بهمین جهت بطور معمول سازندگان مواد اولیه درجه یک و مرغوبی برای اجرای نما بکار می برند.

بکار گیری پودرسنگ نامرغوب و بدون کیفیت موجب کاهش استحکام دیواره خواهد شد. بدین ترتیب پس از اتمام کار و گذشت زمان کوتاهی، ترک هایی در سطح نمای سازه دیده می شود. اولین گام بمنظور جلوگیری از این اتفاق، تهیه پودر سنگ جوشقان می باشد. سنگ جوشقان از معادن معروف شهر جوشقان استخراج می شود و از خالصی بالایی برخوردار است. شرکت آروشا با تامین مواد اولیه خود از معادن سنگ جوشقان، بنوعی کیفیت محصولات خود را تضمین نموده است. صادرات پودر نمارومی کرمان نیز نشان از تولیدات ممتاز و درجه یک کارخانجات این شرکت می باشد.

تولید و صادرات پودر نمارومی کرمان

بدین ترتیب سنگ های مناسب و خالص از معادن معروف و مرغوب بیرون آورده شده و در کارخانه پس از طی فرایندهای متعدد توسط تجهیزات مدرن شرکت، پودر نمارومی ساخته می شود. بمنظور صادرات محصولات، شرکت می بایست استاندارد های مشخصی را در ساخت پودر سنگ اعمال نماید.

بنابراین پودر تولید شده شامل درصد خالصی معین و کیفیت ممتازی خواهد بود. مجموعه آروشا با استفاده از معادن مرغوب، تجهیزات و تکنولوژی مدرن، نیروی زبده و متخصص توانسته خط تولید خود را بهبود بخشیده و مطابق با استاندارد های بین المللی محصولات را ارائه دهد. ویژگی دیگر شرکت، عرضه مستقیم تولیدات می باشد که موجب صرفه جویی در هزینه ها برای خریداران خواهد شد. متقاضیان گرامی می توانند در صورت نیاز با مشاوران فروش تماس گرفته و اطلاعات کامل را در خصوص تهیه محصولات دریافت نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 63

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت