صادرات پودر کربنات کلسیم مش 1000

4.9
(61)

درصد خلوص بالا، قیمت مناسب، فراوانی بسیار و خواص شیمیایی و فیزیکی بسیار خوب، از مهم ترین عوامل استفاده از پودر کربنات مش 1000 است. این ترکیب شیمیایی در ابعاد دیگری نیز تولید می شود که هر سایز برای صنعتی خاص مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل تولیدات بالا و همچنین کیفیت خوب محصولات کارخانه های داخل کشور، علاوه بر تامین نیاز داخل کشور، مقادیر بالایی از این محصول به دیگر کشور ها صادر می شود.

صادرات پودر کربنات مش 1000

فرایند تولید کربنات کلسیم میکرونیزه

فرایند تولید کربنات کلسیم میکرونیزه بعد از پردازش های مختلف بر روی سنگ های معدنی کلسیت، مرمر،  دولومیت و آهک استخراج می شود و برای انجام دیگر مراحل وارد کارخانه های سنگ کوبی می شود. بعد از ورود سنگ های معدنی کربنات کلسیم اولین اقدام بر روی جداسازی قسمت های حاوی کربنات کلسیم بیشتر از دیگر قسمت های سنگی می باشد و به اصطلاح  به این فرآیند، فرآیند خالص سازی گفته می شود. بعد از این اقدام، آسیاب کربنات کلسیم به کمک فک های کوبشی انجام می پذیرد.

در مرحله بعد که حساسیت بیشتری لازم است پودر های کربنات کلسیم از توری های به نام سرند رد می شوند تا در مش های متفاوت تولید گردند؛ در آخرین مرحله نوبت به بسته بندی این محصولات می شود. برخی از شرکت‌ های تولید کننده در این میان از بسته بندی های مکانیزه استفاده می نمایند و این پارامتر در بهبود کیفیت محصولات و همچنین رعایت بهداشت برای برخی از گرید های کربنات کلسیم اهمیت دارد.

تخفیف 25 درصدی نخستین روز فعالیت مرکز فروش کلسیم کربنات شیراز
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 325 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 18

قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه

یکی از مهمترین دلایل تفاوت قیمت پودر کربنات کلسیم میکرونیزه با دیگر نمونه‌ های این محصولات اندازه ذرات می باشد. اندازه ذرات پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم را می توان جزو مهمترین فاکتور های تاثیرگذار در تعیین قیمت این محصولات قلمداد کرد. معمولاً در بین تولید کنندگان انواع کربنات کلسیم میکرونیزه، اندازه ذرات این پودر های جامد با واحدی به نام مش مشخص می گردد و بر اساس استاندارد های جهانی تعریف شده در این میان هر چقدر عدد مش بندی این محصولات بزرگتر باشد، نشان دهنده این است که سایز اندازه ذرات این محصولات کوچکتر می باشد و به همین مراتب قیمت آنها نیز افزایش می‌ یابد.

دوم فاکتور تاثیر گذار در قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه می تواند طبیعی و مصنوعی بودن روش های تولیدی محصولات باشد. به نوعی که قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه زمینی و طبیعی نسبت به نمونه‌ های تولید شده در آزمایشگاه ها پایین تر است و به همین دلیل از این ترکیبات در بسیاری از صنایع مخصوصاً صنعت ساخت و ساز و صنعت کشاورزی استفاده می شود.

قیمت کربنات کلسیم کوتد

عرضه مستقیم پودر کربنات مش 1000

کربنات کلسیم در صنایع مختلف به عنوان فیلر، روان کننده، شکل دهنده و مقاوم کننده استفاده می شود. این ترکیب شیمیایی کاربرد زیادی در تولید مکمل های غذایی برای دام و طیور نیز دارد. از دیگر کاربرد های پودر کربنات مش 1000، صنایع همچون برق و لاستیک سازی است. همانطور که اطلاع دارید کمبود کلسیم در بدن انسان باعث بروز بیماری های بسیاری می شود. به همین دلیل تولیدکنندگان کربنات کلسیم اقدام به تولید این ماده با کیفیت بالا نموده اند تا در مراکز داروسازی به مکمل های دارویی تبدیل شوند. برای خرید پودر کربنات مش 1000، بهترین روش مراجعه حضوری یا اینترنتی به مراکز معتبر عرضه این ترکیب شیمیایی است.

کربنات کلسیم کوتد مرغوب مش 2500

شرکت تولید پودر کربنات کلسیم میکرونیزه

شرکت تولید کننده پودر کربنات کلسیم میکرونیزه برای سهولت در استفاده از این ماده شیمیایی در صنایع مختلف اقدام به تولید این ترکیب در اندازه مش های متفاوت کرده است که عبارتند از: مش 400، مش 800، مش 1000، مش 1500، مش 2500 و …
هر کدام از این مش ها اندازه ای مشخص و کاربردی خاص دارند. پودر کربنات مش 1000 از لحاظ اندازه 13 میکرون است که در برخی صنایع از این مش استفاده می شود. موارد استفاده پودر کربنات مش 1000 به شرح زیر است:

  • تولید سیم و کابل در صنایع الکتریکی
  • تولید لوله های پی وی سی
  • تولید چرم مصنوعی مورد استفاده در تولید کیف، کفش و …
  • به عنوان روان کننده در صنعت رنگ سازی
  • به عنوان پرکننده در صنعت لاستیک سازی
  • در تولید ایزوگام
  • در ساخت کاشی، سرامیک، چسب و لعاب

تولید کنندگان پودر کربنات کلسیم مش 1000

کربنات کلسیم مورد نیاز صنایع به دو صورت تولید می شود:

  • استخراج از معادن
  • تولید در آزمایشگاه

همانطور که حدس زده اید، قیمت کربنات کلسیم استخراج شده از معادن بسیار پایین تر از کربنات کلسیمی که در آزمایشگاه و در شرایط خاص و ویژه آزمایشگاهی تولید می شود، است. پودر کربنات مش 1000 نیز از این قانون مستثنی نیست و نوع استخراج شده آن قیمت مناسب تری دارد. برای خرید کربنات کلسیم با کیفیت، مراجعه مستقیم به تولیدکننده بهترین روش است. زیرا در این روش می توانید با حذف واسطه ها، علاوه بر تهیه محصولی مرغوب و درجه یک، هزینه کمتری نیز پرداخت نمایید؛ برای سهولت در این امر فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا محصول مورد نیازتان در کوتاه ترین زمان تحویلتان شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 61

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت