صادرات کربنات کلسیم برای مرغ

کربنات کلسیم اصلی ترین منبع تامین کلسیم ،جهت پرورش پرندگانی مثل شترمرغ، مرغ ،بلدرچین و بوقلمون است. همچنین به علت خاصیت میکروب کشی بسیار قوی این مواد، از آن جهت ضدعفونی محل پرورش طیور و سالن مرغداری استفاده می شود. کربنات کلسیم برای مرغ بسیار ضروری و حیاتی می باشد.

نحوه صادرات کربنات کلسیم برای طیور

بنابراین با توجه به تقاضای بالای خرید این محصول می توان نتیجه گیری کرد که بازار خرید و فروش کربنات کلسیم در کشور و صادرات آن به خارج از کشور بسیار پر رونق می باشد. شرکت آروشا به عنوان تولیدکننده پودر کربنات کلسیم، این ماده را از خردایش سنگ کربنات کلسیم دارای خلوص بالای ۹۸ درصد و سفید استخراج می کند. نقش کربنات کلسیم طیور در تقویت اسکلت طیور و جلوگیری از نرمی وشکستن استخوان ،تشکیل بهتر و ضخیم تر پوسته تخم مرغ و بهبود کیفیت تخم مرغ می شود.

خرید بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور

توجه داشته باشید که مرغی که مقدار کافی از ذخایر کلسیم در بدن خود نداشته باشد، ممکن است تخم مرغ زیادی تولیدنکند. شما می توانید با خرید بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور از شرکت آروشا که با به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا، کربنات کلسیم میکرونیزه، با مش بندی های مختلف و یک دست را تولید و آن را در اختیار مشتریان قرار می دهد استفاده نمایید. همچنین شرکت صنعتی و معدنی آروشا پودر کربنات کلسیم خوراکی طیور را به کشورهای همجوار صادر می کند.

تولید کربنات کلسیم نیریز
>>

قیمت پلی اتیلن وکس خشک قزوین

مرکز توزیع سفیدترین کربنات کلسیم

صدف معدنی یکی از مهمترین عناصر مورد استفاده در مرغداری ها می باشد. لازم به ذکر است که از سالهای دور تمامی مرغداری های کشور برای تامین کربنات کلسیم مورد نیاز مرغ و تخم مرغ خود از پوسته صدف های دریایی استفاده می کردند که با پیشرفت علم و جایگزین شدن آن با صدف دریایی، و همچنین باکشف معادن صدف کوهی با توجه به وجود ناخالصی های گسترده و کمبود صدف های خرد، تامین کنندگان مکمل های غذایی توجه شان به سمت استخراج کربنات کلسیم از معادن صدف کوهی معطوف شده است.

جدیدترین اخبار سایت