صادرات پودر سنگ جوشقان درجه یک

4.9
(62)

پودر سنگ جوشقان به دلیل کیفیت فوق العاده و قیمت مناسب در بازارهای خارجی نیز مشتریان زیادی پیدا کرده است. در همین راستا برخی افراد یا شرکت ها، تجارت خود را بر مبنای صادرات این محصول بنانهاده اند. صادرات پودر سنگ جوشقان به برخی کشورهای اروپایی و آسیایی تاثیر بسزایی در رونق اقتصادی تولیدکنندگان این محصول داشته است. از سویی صادر کنندگان پودر سنگ جوشقان نیز تجارت پرسودی را تجربه خواهند کرد. صادرات کلی پودر سنگ جوشقان درجه یک ، ارزآوری قابل توجهی را برای کشورمان به همراه آورده است.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

صادرات کلی پودر سنگ جوشقان درجه یک

اعلام قیمت پودر سنگ جوشقان

اعلام قیمت پودر سنگ جوشقان برای مشاغل و صنایع وابسته تولیدی و ساختمانی به این محصول اهمیت زیادی دارد. قیمت پودر سنگ با توجه به کیفیت و مشخصات این محصولات از لحاظ بسته بندی و دانه بندی متفاوت می باشد.
انواع مختلف پودر سنگ جوشقان تهیه شده از کانی های معدنی استخراج شده از معادن جوشقان در بازار ارائه می گردند که هر کدام از آنها در کاربرد های خاصی به کار گرفته می شوند. برخی از انواع پودر سنگ های جوشقان در صنعت ساختمان سازی به کار گرفته می‌ شوند و برخی از آنها برای صنایع تولیدی و هنری ویژه می باشند و با یکدیگر متفاوت می باشند.
به عنوان مثال برای اینکه بتوان پودر سنگ سفید جوشقان را تولید کرد حتماً باید سنگ های معدنی جوشقان با بالاترین درجه کیفی مورد کوبش قرار گیرند و برای تولید انواع پودر سنگ های رنگی می توان از سنگ هایی همراه با ناخالصی‌ های استفاده کرد.

عوامل موثر بر قیمت پودر سنگ جوشقان

استفاده از دستگاه های سنگ کوبی مختلف نظیر آسیاب های چکشی، کوشی و بالمیل در تعیین قیمت پودر سنگ جوشقان موثر خواهد بود زیرا این عوامل بر دانه بندی و یکدست بودن پودر سنگ های تولیدی تاثیراتی دارند. در میان انواع پودر سنگ های جوشقان شاید بتوان گفت قیمت پودر سنگ جوشقان سفید با دانه بندی بسیار ریز در حد میکرومتر جزو گران تر می باشد و  معمولاً در بسته بندی های کیسه ای ۲۵ تا ۳۰ کیلوگرم ارائه می گردد تا حمل و نقل و انبارداری آنها راحت‌ تر انجام پذیرد. ارزانترین قیمت پودر سنگ جوشقان را همیشه می توان از تولیدکنندگان برتر این محصولات به دست آورد چرا که شامل هزینه‌ های حمل و نقل، انبارداری و سود های واسطه‌گری نمی‌ شوند. کارخانه سنگ کوبی آروشا پودر جزو بزرگترین تولیدکنندگان پودر سنگ جوشقان است و از سابقه طولانی برخوردار بوده و مش های مختلف این محصولات را تولید و در اختیار صنایع و مشاغل گوناگون قرار می دهد. به دلیل نوسانات بسیار زیاد قیمت ارز در داخل کشور برای آگاهی از قیمت پودر سنگ جوشقان شما مشتریان گرامی می توانید با بخش بازرگانی این کارخانه تولید کننده ارتباط برقرار نمایید.

صادرات کلی پودر سنگ جوشقان درجه یک

 

خصوصیات مهم پودر سنگ جوشقان درجه یک

پودر سنگ جوشقان دارای ویژگی ها مشخصات خاصی است که سبب برتری این محصول نسبت به سایر پودر سنگ ها، شده است. از پودر سنگ درجه یک جوشقان در صنایع مختلفی استفاده می شود. رنگ سفید و صدفی این محصول همچنین دانه های بلوری پودر سنگ جوشقان، حال سایش و خردشدن سنگ مرمریت های این منطقه است. خاصیت آهکی بودن مرمریت این منطقه سبب شده است که پودر سنگ جوشقان با دانه های ریز و یکنواخت به بازاذ فروش ارائه شود. پودر سنگ درجه یک
جوشقان در برابر سرما و گرمای شدید نیز کیفیت خود را از دست نداده و دچار ترک خوردگی نخواهد شد.

این محصول همچنین در مقابل رطوبت دوام و ماندگاری بالایی دارد. اما مهمترین ویژگی پودر سنگ جوشقان استحکام و چسبندگی بالای این محصول است که توانسته است رضایت مصرف کننده را جلب نموده و به برندی برتر تبدیل شود. پودر سنگ جوشقان به راحتی با سایر مصالح می تواند ترکیب شود. از این پودر در اجرای نماشسته ساختمان های ویلایی و آپارتمانی استفاده می شود .

سفارش کلی پودر سنگ جوشقان درجه یک

خریداران عمده همواره به دنبال بازارهایی بوده اند که بتوانند، بهترین و باکیفیت ترین پودر سنگ جوشقان را با ارزان ترین قیمت خریداری نمایند. برای دستیابی به این هدف باید بازارهای فروش پودر سنگ را پیدا کرده و با مقایسه قیمت ارائه شده توسط آن ها، بهترین بازار را برای خرید انتخاب کرد. طبیعی است که عرضه کنندگان مستقیم پودر سنگ جوشقان بهترین مرکز برای خرید ارزان قیمت این محصول هستند. خریداران عمده می توانند با مراجعه حضوری به این مراکز، پودر سنگ را به صورت فله ای یا در بسته بندی های مختلف، با کمترین هزینه خریداری نموده و تجارتی پرسود را تجربه کنند. خرید پودر سنگ صادراتی و درجه یک جوشقان از طریق برخی فروشگاه های اینترنتی معتبر نیز امکان‌پذیر شده است. خریداران عمده با مراجعه به سایت های فروش این فروشگاه ها، می توانند، راهنمایی و مشاوره های لازم را از کارشناسان این فروشگاه ها کسب کرده و خریدی مطمئن و آگاهانه داشته باشند. پودر سنگ سفارشی در کوتاه ترین زمان ممکن به آدرس مورد نظر ارسال و تحویل مشتریان داده می شود

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 62

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت