عرضه کننده پودر سنگ جوشقان کیلویی

4.9
(39)

مرکز عرضه کننده پودر سنگ جوشقان کیلویی این محصول را در بسته بندی های مختلفی ارائه می ‌دهد. این پودر سنگ مصارف گوناگونی دارد و در ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می ‌گیرد. پودر سنگ جوشقان کیلویی از مصالح ضروری در صنعت ساختمان سازی است. این پودر سنگ از معروف ترین محصولات جوشقان است که به صورت کیلویی در بسته ‌بندی ‌هایی عرضه می گردد و باعث رضایت بسیاری از متقاضیان است.

عرضه کننده پودر سنگ جوشقان کیلویی

پودر سنگ جوشقان 15 کیلویی

بررسی ساختار شیمیایی پودر سنگ جوشقان

بررسی ساختار شیمیایی پودر سنگ جوشقان کیلویی باعث آشنایی هر چه بیش تر با این مصالح ساختمانی خواهد شد. این مصالح از استحکام بالایی برخوردار هستند و در رنگ سفید تولید می ‌شوند. پودر سنگ جوشقان، یکی از پودر سنگ های فوق العاده از نظر مرغوبیت و میزان کیفیت به شمار می روند. کشورهای بسیاری، از کیفیت این محصول در ایران مطلع شده ‌اند، بنابراین هر سال در حجم انبوهی این محصول را به کشور خود وارد می نمایند. از مزایای مهم پودر سنگ جوشقان می ‌توان به سفید بودن آن و استحکام بالایی که دارند، اشاره نمود. همچنین این محصولات در برابر رطوبت، نم، باران، برف، مقاومت خوبی دارند و بسیار متناسب برای هر نوع آب و
هوایی است. پودر سنگ جوشقان به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که دارد، علاوه بر صنایع ساختمان سازی، در مجسمه سازی نیز بسیار کاربرد دارد. این پودر سنگ را با سیمان، ملات دیگر مخلوط می ‌کنند که باعث تقویت چسبندگی و استقامت آن خواهد شد.

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

عوامل موثر بر تعیین قیمت پودر سنگ

نوع پودر سنگ ها، مشخصات فیزیکی و شیمیایی که برای آنها در هر یک از مراحل تولیدی ایجاد می گردد و در نهایت نوع کاربرد، نحوه بسته بندی، داخلی و خارجی بودن محصولات جزو عواملی هستند که به صورت مستقیم در تعیین قیمت نهایی، تاثیرات خود را ایجاد می نمایند؛ در حال حاضر پودر سنگ های معدنی از تنوع بالایی برخوردار هستند و از استخراج و پردازش ذخایر معدنی متفاوتی تولید می گردند، این محصولات از نظر ساختار مولکولی و برخی از ویژگی های ذاتی با یک دیگر تفاوت هایی دارند، به همین دلیل تمامی پودر سنگ هایی که به بازار ارائه می گردند و به نوعی با یکدیگر متفاوت هستند و بر حسب همین مورد قیمت نهایی آنها مشخص می گردد.

کیفیت این تولیدات که بر مبنای برخی از مشخصات فنی آنها همچون درجه خلوص، سفیدی و یکنواختی مشخص می گردد، عامل مهم دیگری در تعیین قیمت است، نوع کاربرد این محصولات هم عامل موثری در این میان است که بر اساس همان مشخصات فنی تعیین می گردد.

پودر سنگ ها معمولاً به صورت بسته بندی شده یا به صورت فله ای ارائه می شوند که این پارامتر مهم اهمیت فراوانی داشته و بر مبنای هزینه‌ هایی که برای بسته بندی محصولات پرداخت می شود، قیمت انها مشخص می گردد.

شایان ذکر است که بدانید در ایران شرکت های زیادی وجود دارند که تولید این محصولات را تکمیل می نمایند ولی در این صورت نمونه‌ های خارجی هم در بازار دیده می‌ شوند که بر اساس نظر مشتریان آن دسته از محصولاتی که در داخل کشور تولید شدند، قیمت بسیار پایین تر و مناسب تری دارند.

تولید انواع پودر سنگ جوشقان کیلویی

آروشا به عمده فروشی پودر سنگ سفید جوشقان می پردازد و در این مرکز جوشقان در تناژ بالایی با توجه به نیاز متقاضیان صورت می ‌گیرد. پودر سنگ جوشقان از عیار بالایی برخوردار است، به همین دلیل بسیار حائز اهمیت می باشد. انواع پودر سنگ در دنیا و کشور ما تولید می شوند، اما هیچکدام دوام و کیفیت پودر سنگ جوشقان را ندارند. از این محصول برای سفیدکاری، بندکشی سرامیک، موزائیک، تهیه بتن، بلوک، نمای ساختمان، تهیه چسب، سنگ فرش و غیره مورد استفاده قرار می ‌دهند.

مرکز تولید پودر سنگ جوشقان در ایران فعالیتی وسیع در عرصه های خارجی نیز برعهده دارد و به سادگی می توان محصولات این مرکز را در خارج از کشور نیز یافت که این پودر سنگ ها را در بسته بندی هایی ارائه می دهند. آروشا مرکز پخش انواع پودر سنگ در ایران است که برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 39

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت