فروش آهک هیدراته در تهران و افزایش کارایی در تولید

فروش آهک هیدراته در تهران بیشترین تمرکز را از تولیدکنندگان برتر این محصولات گرفته است چون در حال حاضر کاربرد های بسیار وسیع برای انواع آهک هیدراته گزارش شده و متقاضیان  با درخواست های متفاوت این تولیدات را تقاضا می کنند.

فروش آهک هیدراته در تهران

 موارد مصرف آهک در ساخت و ساز

آهک را می توان مهم ترین متریال برای صنعت ساخت و ساز معرفی نمود؛ از این ترکیبات برای ساختمان سازی، تولید ملات، تقویت بتن ها، شفته کاری و تولید سیمان بهره برداری می شود؛ این ترکیب از اکسید کلسیم تشکیل شده و با سایر ترکیبات اکسیدی قابلیت مخلوط شدن را دارد.

آهک از نظر ساختار شیمیایی و مشخصات فنی در گروه ترکیبات قلیایی بسیار قوی دسته بندی می شود که به صورت سنتی یا صنعتی تهیه آنها انجام می پذیرد، سنگ آهک خالص، سفید است و اگر تغییر رنگی در این تولیدات مشاهده شود مسلما وجود ناخالصی ها در آنها قابل تایید می باشد.

دانه بندی آهک کلوخه بر حصب نوع مصرف

سایز و اندازه نام فارسی نام انگلیسی
mm 65-203 آهک کلوخه بزرگ lumpe lime
64 mm > آهک کلوخه بادامی (خردایش شده) pebble or crushed lime

کاربرد آهک در کشاورزی

آهک به همراه دیگر فرآورده های معدنی جزو پر مصرف ترین تولیدات در صنعت کشاورزی هستند؛ نوع خاصی از این تولیدات در بازار با نام آهک کشاورزی ارائه می گردند که ویژه افزودن به محصولات گلخانه‌ ای و خاک های کشاورزی می باشند، آهک کشاورزی می تواند اسیدیته خاک را تا مرز خنثی شدن افزایش دهد، البته تنظیم اسیدیته خاک تنها یکی از وظایف ثبت شده برای آهک می باشد.

خرید آهک از شرکت آروشا پودر

خرید آهک از شرکت آروشا پودر با دلایل قانع کننده برای تمامی صنعتگران وابسته پیشنهاد می‌گردد؛ این مجموعه تولید کننده از مرغوب ترین منابع برای تامین مواد اولیه مورد استفاده در این صنعت استفاده می ‌نماید و تجهیزات پیشرفته به کارگیری شده در خطوط تولیدی این شرکت دومین ویژگی قابل توجه برای تمامی مصرف کنندگان آهک هیدراته می باشد.

در شرکت آروشا پودر کارشناسان خبره و آموزش دیده ای در حال فعالیت هستند که می توانند محصولات نهایی را از لحاظ کنترل کیفیت بررسی کرده تا محصول تولید شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد؛ در هر صورت اگر تمایل به خرید از مجموعه آروشا پودر دارید ما در تمامی مراحل خرید در کنار شما مشتریان گرامی خواهیم بود تا بتوانید یک انتخاب متناسب از این محصولات را داشته باشید.

بخش ‌های تولیدی آروشا پودر توانایی تولید ظرفیت‌ های تناژی آهک هیدراته به‌ صورت روزانه را دارند، بنابراین همیشه این مجموعه به هر میزانی از سفارشات پاسخگو خواهد بود و در استاندارد ترین زمان ممکن سفارشات شما مشتریان گرامی را ارسال می نماید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 60

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت