فروش بهترین کربنات کلسیم خراسان

4.9
(41)

بهترین کربنات کلسیم خراسان کربنات کلسیمی است که بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را داشته باشد. این محصول به صورت کلوخه، میکرونیزه و پودری به فروش می رسد که تولید هر یک از دانه بندی های مختلف آن، طی پروسه ای مخصوص را می طلبند. آسیاب بالمیل، انواع آسیاب سنگ شکن و سرند های در سایزهای مختلف از جمله تجهیزاتی هستند که برای تولید دانه بندی های مختلف کربنات کلسیم به کار گرفته می شوند.

فروش بهترین کربنات کلسیم خراسان

البته برای تولید کربنات کلسیم مرغوب در کنار استفاده از تجهیزات بروز و پیشرفته داشتن دانش فنی لازم نیز امری ضروری است. ما در گروه صنعتی کارخانجات آروشا در مورد تمامی این فاکتورهای تاثیرگذار بر کیفیت کربنات کلسیم اندیشیده و بهترین تدابیر ممکن را اتخاذ کرده ایم. خریداران کربنات کلسیم در دانه بندی های مختلف اعم از صاحبان صنایع تولید مواد و مصالح ساختمانی، صنعت تولید خوراک دام و طیور، صنایع تولید رنگ، کاغذ و … می توانند جهت تهیه بهترین کربنات کلسیم خراسان از خدمات ما استفاده نمایند.

کاربرد کربنات کلسیم در صنایع

کربنات کلسیم در بسیاری از صنایع به واسطه داشتن برخی از ویژگی‌ ها و مشخصات مورد توجه و بهره‌ برداری قرار می‌ گیرد. از مهمترین کاربرد های این محصول می توان به استفاده از آنها در صنعت کاغذ سازی به عنوان بهترین رنگدانه سفید و پرکننده اشاره کرد. کربنات کلسیم در خطوط تولید این محصولات باعث کاهش هزینه‌ های تولید، بهبود کیفیت کاغذ و حفاظت از محیط زیست می شود. از دیگر کاربرد های پودر کربنات کلسیم به عنوان پرکننده می توان به استفاده از آنها در صنعت پلاستیک اشاره کرد. این محصولات باعث بهبود شرایط تولید پلیمر ها می شوند و هزینه های تولید را به طرز قابل توجهی کاهش می دهند. کاربرد پودر کربنات کلسیم در صنعت پلاستیک با هدف افزایش مقاومت حرارتی، سختی پلیمرها و سفتی آنها دیده می شود.

ناگفته های شگفت انگیز از کربنات کلسیم کوتد مرغوب مش 2500
>>

همان طور که می دانید پودر کربنات کلسیم با رنگ سفید درخشان شناخته شده است و این یکی از مهمترین دلایل استفاده از این محصولات در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد. البته پودر کربنات کلسیم دارای خاصیت غیر سمی نیز هست که کاربرد گسترده تر این محصولات را در صنعت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی ایجاد می نماید.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه

قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه تحت تاثیر آلمان های ویژه در بازار های داخلی و صادراتی همراه با نوساناتی اعلام می گردد. بر اساس نظر فعالان در بازار های خرید و فروش، پارامتر های تاثیرگذار در تعیین قیمت وآنها به دو دسته مستقیم و غیرمستقیم تقسیم بندی می شوند. از مهمترین پارامتر های تاثیرگذار که به صورت مستقیم در این میان شناخته شده هستند می توان به خواص فیزیکی و شیمیایی پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم و در نهایت کیفیت این محصولات اشاره کرد.

پودر های کربنات کلسیم در صورت داشتن درجه خلوص بالا، سفیدی، روشنایی و بافت همگن تر به عنوان بهترین محصول در صنایع به کار گرفته می‌ شود و در این میان دارای قیمت فروش مناسبی هستند. در کنار این پارامتر می توان نام برند تولید کننده کربنات کلسیم یا در واقع داخلی و خارجی بودن این پودر های میکرونیزه را به عنوان عامل تاثیر گذار غیر مستقیم در تعیین قیمت محصولات دانست که شاید در نگاه اول متقاضیان و خریداران عمده به این موضوع توجه کافی نداشته باشند.

کربنات کلسیم در ایران با قیمت های پایین تر تولید می گردد و در مقایسه با نمونه های خارجی کیفیت بهتری هم دارد. دلیل ارزان بودن محصولات داخلی نسبت به نمونه های وارداتی حذف هزینه های گمرکی می باشد.

صادرات سفید ترین کربنات کلسیم خراسان

علاوه بر صاحبان صنایع مختلف در داخل کشور، افراد فعال در زمینه صادرات کربنات کلسیم سفید نیز می توانند از خدمات ما در شرکت آروشا پودر برای خرید انواع دانه بندی های سفید ترین کربنات کلسیم به صورت عمده استفاده نمایند. مرغوب بودن کلسیم کربنات به معنای درصد خلوص بالای آن می باشد و هر چه درصد خلوص کربنات کلسیم بالاتر باشد رنگ آن سفیدتر است.

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم خراسان

ما در کارخانه آروشا پودر به عنوان بهترین مرکز عرضه کربنات سفید انواع مختلف این ماده اعم از کربنات کلسیم معدنی (GCC)، کربنات کلسیم رسوبی (PCC) و دولومیت را تولید و به مناسب ترین قیمت در بازار عرضه می کنیم. قیمت کلسیم کربنات تحت تاثیر برخی عوامل از جمله درصد خلوص، سایز دانه ها و رنگ کربنات کلسیم مورد عرضه تعیین می شود. دانه بندی های ریزتر این ماده کاربردهای بیشتری دارند و در صنایعی که حساسیت زیادی بر شکل ظاهری و برخی خواص محصول تولیدی نهایی وجود دارد به کار گرفته می شوند.

تولید دانه بندی ریز این ماده زمانبر بوده و هزینه زیادی نیاز دارد و از این رو به قیمت بالاتری نیز نسبت به سایز بندی های بزرگتر به فروش می رسد. علاوه بر اینها نوع بسته بندی نیز فاکتور دیگر تاثیرگذار بر قیمت کربنات کلسیم است. جهت ثبت سفارش خرید و دریافت پاسخ پرسش های خود قبل از خرید بهترین کربنات کلسیم می توانید با کارشناسان کادر پشتیبانی ما تماس بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 41

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت