فروش عمده پودرسنگ نما شسته

4.9
(21)

فروش عمده پودرسنگ نما شسته با قیمت مناسب در مجموعه کارخانجات تولید انواع پودر سنگ آروشا به حداکثر ظرفیت ممکن رسیده است . پودر سنگ نماشسته آروشا بدلیل خواص منحصر به فرد در مقاومت فیزیکی و ثبات رنگ مورد استقبال مشتریان این پودر خاص بوده است .

خرید پودر سنگ سفید جوشقان کیسه ای

مزایای نما شسته با پودر سنگ جوشقان آروشا

ماندگاری و طول عمر بیشتر نسبت به سایر مصالح و انواع نمای ساختمانی خطر کمتر نسبت به نمای سنگ زیبایی بصری طبیعی و چشم نواز نمای سیمان شسته مقاومت مناسب در مقابل تغییرات  محیطی (گرما ، سرما ، رطوبت)

روش اجرای نمای سیمان شسته

برای اجرای نمای ساختمان با فرمت سیمان شسته ابتدا می بایست قالب بندی سطوح انجام گردد. سایز قالب ها بنا بر نقشه مورد استفاده می تواند یک الی دو متر و در اشکال مختلف هندسی در نظر گرفته شود. جنس قالب معمولا مورد استفاده از آلومینیوم یا شیشه می باشد. در صورتی که قالب از جنس شیشه انتخاب گردد به صورت تک یا جفت در کار امکان استفاده وجود خواهد داشت. ضخامت و عمق قالب با توجه به عمق پوشش نمای سیمان انتخاب می شود که بین یک الی 2 سانتی متر خواهد بود.

مصالح نمای شسته

مصالح مورد نیاز برای اجرای نمای شسته عبارتند از : سنگ دانه بندی ، پودر سنگ مخصوص نما شسته آروشا ، سیمان سفید. پودر سنگ نما شسته آروشا به نسبت مساوی با سنگ مخلوط می گردد . نسبت اختلاط سیمان سفید یک و نیم برابر پودر سنگ خواهد بود. در تهیه پودر سنگ نماشسته دقت شود که فریب قیمت کم مصالح را نخورید . هر ارزانی ممکن است شما در معرض استفاده از پودر سنگی قرار دهد که ناخالصی دارد و وجود ناخالصی در پودر سنگ نما شسته در آینده نزدیک نمای ساختمان را با کدری و ترک و گسست مواجه خواهد کرد . توصیه می شود پودر سنگ نماشسته را حتما از کارخانجات معتبر که از نوعی سنگ بنام ” سنگ جوشقان ” جهت تهیه پودر نماشسته استفاده می نمایند ، خریداری نمائید .

خرید پودر جوشقان شیراز
>>

آنالیز شیمیایی پودرسنگ ممتاز سفید

Element (%)Measure
sio2 0.07
al2o3 1.05
fe2o3 0.03
cao 54.95
mgo 0.3
loi 43.1
whiteness 87

فروش عمده پودرسنگ نما شسته

پودر سنگ مخصوص نماشسته کارخانه آروشا از بهترین سنگ جوشقان با درجه خلوص بالا تهیه می گردد و توصیه می کنیم نمونه پودر سنگ نما شسته آروشا را قبل از استفاده از نظر خلوص ترکیبات به آزمایشگاه جهت آنالیز ارسال فرمائید تا به کیفیت محصول تولیدی مجموعه ما پی ببرید .
در صورت استفاده از پودر سنگ نماشسته با درجه خلوص بالا نمای ساختمان شما از زیبایی و سفیدی منحصر به فردی برخوردار خواهد شد و در گذر زمان بر اثر گرما و سرما و رطوبت مشکلی در ساختار نما بوجود نخواهد آمد. عمده مشتریان پودر سنگ نما شسته آروشا معماران ویلاهای شخصی از سراسر کشور بخصوص شهرهای شمالی می باشند که از امکان فروش عمده پودرسنگ نما شسته مجموعه ما بهره مند می شوند. جهت سفارش انواع پودر سنگ مورد نیاز خود با مشاوران فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 21

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت