فروش عمده پودر سنگ جوشقان ممتاز

4.9
(54)

فروش عمده پودر سنگ جوشقان ممتاز کارخانه آروشا به منظور جلوگیری از افزایش قیمت این پودر سنگ سفید و بینظیر در بازار و کاهش هزینه اولیه مشتریان ، در مجموعه بازار بزرگ تولید و فروش انواع پودر سنگ آروشا در حال انجام می باشد . مشتریان گرانقدر پودر سنگ جوشقان ممتاز می توانند بهترین پودر سنگ جوشقان با درجه خلوص بالا را از مجموعه کارخانجات آروشا خریداری نمایند.

فروش عمده پودر سنگ جوشقان ممتاز

صادرات پودر سنگ جوشقان

همان طور که مستحضر هستید صادرات جزو مهمترین پارامتر های تاثیرگذار در اقتصاد کشور می باشد. صادرات پودر های میکرونیزه معدنی هم یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که اکثر شرکت های تولید کننده این محصولات به آن توجه می نمایند. برای صادرات پودر سنگ جوشقان به کشور های متقاضی از روش‌ های مختلفی استفاده می‌ شود و در واقع متقاضیان می توانند با رعایت برخی از قوانین و مقررات بیشترین سود را از این اقدام تجاری داشته باشند. برای صادرات پودر سنگ جوشقان توجه به نوع بسته بندی این محصولات اهمیت زیادی دارد و به نوعی که اکثر شرکت های صادر کننده در واقع به مراکز فروشی مراجعه می نمایند که بیشترین تنوع را در بسته بندی محصولات رعایت نمایند چرا که از این طریق شرکت های صادر کننده می توانند نظر متقاضیان خود را در دیگر کشور ها بررسی کرده و بر اساس همین موضوع صادرات این محصولات را در بسته بندی های متناسب ارسال نمایند. علاوه بر این موضوع پودر سنگ های جوشقان دارای مش بندی های متنوعی هستند و بر اساس ریز یا درشت بودن اندازه ذرات آنها، حتما باید دارای بسته بندی های متناسب باشند.

قیمت پودرسنگ بندکشی شیراز
>>

فروش عمده پودر سنگ جوشقان ممتاز

تولید انبوه پودرسنگ جوشقان

تولید انبوه پودرسنگ جوشقان در ایران حاصل فعالیت مجموعه صنعتی آروشا پودر می باشد که تمامی فعالیت های خود را بر مبنای جلب رضایت مشتریان بیشتر در بازارهای هدف به انجام می‌ رساند.  در این مجموعه صنعتی بهترین انواع پودر سنگ های جوشقان به صورت بسته بندی شده معرفی می گردند و هر یک از خریداران می توانند بر اساس نیاز خود، خرید این محصولات انجام داده و از کیفیت ها و مزیت های آن ها بهره مند گردند. از پودر سنگ جوشقان در فرآیند های تولید برخی از مصالح ساختمانی استفاده های بسیار زیادی می‌ شود و این نوع ترکیبات تحولات بسیار زیادی را در کیفیت محصولات تولیدی ایجاد می نمایند.

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

کاربرد پودر سنگ جوشقان

پودر سنگ جوشقان بدلیل رنگ سفید چشم نوازش کاربرد بهترین پودر مکمل سیمان سفید را از آن خود کرده است . رنگ سفید و ثابت پودر سنگ جوشقان آروشا پس از سالها ثابت باقی می ماند . و در مقابل عوامل محیطی گرما و سرما و رطوبت مقاوم می باشد . از پودر سنگ جوشقان آروشا به عنوان رنگ در منازل و ساختمانهای شمال کشور استفاده می شود .
پودر سنگ جوشقان به عنوان یکی از افزودنی های بتن محسوب می گردد . زیرا ضمن افزایش مقاومت بتن کاهش ترک خوردگی را نیز در بر دارد. پودر سنگ جوشقان در دوغاب دهی و پوشش شیار کاشی کاری و سرامیک کاربرد دارد . نسبت مخلوط نمودن آن با سیمان سفید در این کاربرد یک به یک می باشد. برخی واحدهای تولید سنگ مصنوعی از  پودر سنگ جوشقان با کیفیت و خلوص بالا در تولید سنگ مصنوعی استفاده می نمایند . اخیرا مشتریانی از کشور عراق خرید پودر سنگ جوشقان ممتاز را از مجموعه کارخانجات آروشا آغاز نموده اند .

فروش مستقیم پودرسنگ بندکشی قم

نکات مهم در مورد پودر سنگ جوشقان

به منظور تهیه پودر سنگ جوشقان مورد نظر خود ضروری است برخی نکات فنی را مدنظر داشته باشید. پودر سنگ جوشقان خالص و با کیفیت بالا و نرمی بالای 150 مش  یک هزینه تمام شده اعم از : هزینه استخراج سنگ از معدن ، هزینه حمل سنگ به محل کارخانه ، هزینه تولید و دستمزد و هزینه بسته بندی ، برای واحدهای تولید کننده این پودر در بر دارد .
با احتساب حاشیه سود ده درصدی واحدهای تولیدی ، قیمت تمام شده این پودر نمی تواند به ازای هر تن پایین تر از قیمت اعلام شده در پایگاه اطلاع رسانی کارخانجات آروشا باشد. لذا در صورتی که قیمت ارائه شده توسط برخی واحدهای تولیدی به صورت وسوسه انگیزی کمتر از کف قیمت تولید پودر سنگ جوشقان اصل باشد ، می بایست به کیفیت و خلوص آن پودر شک نمود و ضروری است قبل از خرید ، محصول را از طریق آزمایشگاه های معتبر آنالیز کنید .

فروش عمده پودر سنگ جوشقان ممتاز

از آنجائیکه فروش عمده پودر سنگ جوشقان با کیفیت و خلوص بالا انحصارا توسط کارخانه پودر سنگ جوشقان آروشا در حال انجام می باشد به مشتریان این پودر سنگ توصیه می شود از خرید هر نوع پودر سنگ غیر اصلی با نام جوشقان خودداری نمایند . زیرا اگر به عنوان واسطه پودر های فرعی و همراه با ناخالصی را خریداری و به مشتریان خود بفروشید ، با نارضایتی و ریزش مشتریان خود مواجه خواهید شد .
واگر از پودر سنگ جوشقان همراه با ناخالصی در نمای ساختمان می خواهید استفاده کنید و یا محصول (سنگ مصنوعی ، بتن و …) تولید نمائید ، مطمئن باشید خروجی کار شما مملو از عیوب غیر قابل جبران خواهد بود . افتخار می کنیم در زمینه تولید و فروش پودر سنگ جوشقان محصولی را به مشتریان خود عرضه نموده ایم که پس از خرید نخست به ادامه همکاری با ما علاقمند و مشتاق بوده اند .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 54

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت