فروش عمده پودر سنگ ممتاز قم Psk25

4.9
(40)

فروش عمده پودر سنگ ممتاز قم به صورت مستقیم و تحویل درب کارخانه پودر سنگ آروشا باعث شده است که هزینه اولیه ساخت و ساز مشتریان کاهش پیدا کرده و ضمن تهیه پودر سنگ با کیفیت با درجه خلوص بالا ، بنایی مستحکم و مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی احداث نمایند.

فروش عمده پودر سنگ ممتاز قم Psk25

انواع پودر سنگ تولیدی کارخانجات آروشا

مجموعه مدیریت کارخانجات آروشا با توجه به تجهیزات مدرن و نیروی انسانی ماهر و تهیه سنگ های مرغوب دارای برگه آزمایش و آنالیز توانسته است در فروش عمده پودر سنگ ممتاز و مرغوب به مشتریان به موفقیت قابل توجه ای دست پیدا کند . در حال حاضر سه نوع پودر سنگ در گروه کارخانجات پودر سنگ آروشا به عنوان بازار بزرگ انواع پودر معدنی تولید می شود :

الف) پودر سنگ ساختمانی

پودر سنگ ساختمانی کارخانجات آروشا به عنوان محصولی جهت سیمانکاری ، بندکشی و نرمه کشی در تهیه انواع ملات ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع از پودر سنگ ها بدلیل درجه خلوص خوب و عدم اختلاط با خاک و …. پس از به کارگیری در بنا ، استحکام مناسبی به آن می دهد. باعث صرفه جویی در هزینه مواد اولیه تهیه ملات ها می گردد. بسیاری از معماران و پیمانکاران پروژه های بزرگ ساختمانی و عمرانی از مشتریان این پودر هستند .

ب) پودر مل 

پودر مل ، ماده اصلی بتونه و یا خمیر بتونه می باشد که از آن به عنوان گل بتونه یاد می شود . پودر مل یکدست و با کیفیت آروشا به رنگ سفید مایل به کرم می باشد .
از پودر مل در ساختمان سازی از قبیل بند کشی و پر کردن فضای بین کاشی و موزائیک ها ، بتونه رنگ کاری و نقاشی و … استفاده می شود . همچنین از دیگر کاربردهای پودر مل می توان به استفاده از مل در لاک های شیمیایی، عطر سازی ، لاستیک سازی ، خمیر دندان و مجسمه سازی اشاره نمود . پودر مل دارای دانه‌بندی ریز می باشد و عمدتا در گروه مصالح نقاشی ساختمان طبقه بندی می شود . مل سبک و کم حجم می‌باشد و به آسانی در حلال‌های مختلف حل می‌گردد. میزان چسبندگی پودر مل زیاد است . و پس از خشک شدن و از دست دادن رطوبت بسیار مقاوم می‌شود.

صادرات پودرسنگ جوشقان سفید
>>

نوع بسته بندی پودر مل

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

ج) پودر سنگ جوشقان 

پودر سنگ جوشقان خالص آروشا دارای مصارف مختلفی می باشد : نما شسته ، سیمان کاری ، بند کشی ، موزائیک ، واش بتن و…. پودر سنگ جوشقان در صورتی که خالص باشد و با سایر پودرها مخلوط نشده باشد اثر فوق العاده ای در استحکام بنا و مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی دارد .  متاسفانه بیشتر پودر سنگ جوشقان عرضه شده در بازار به منظور کاهش قیمت عرضه با سایر پودر ها مخلوط می شود و همین امر صدمات جبران ناپذیری به خروجی کار می زند . مجموعه کارخانجات آروشا پودر سنگ جوشقان خالص و ممتاز به شرط آنالیز و آزمایشگاه به کلیه مشتریان خود ارائه می نماید . به همین جهت قیمت پودر سنگ جوشقان آروشا ممکن  است از سایر عرضه کنندگان بالاتر به نظر برسد . متاسفانه بسیاری از واحدهای عرضه پودر سنگ جوشقان ، پودر سنگ مورد نیاز خود را از مجموعه کارخانجات آروشا تهیه نموده و در کارگاه های فرعی نسبت به بسته بندی و کاهش درجه خلوص و عرضه با قیمت مشتری پسند اقدام می نمایند . توصیه ما به مشتریان عزیز تهیه پودر سنگ از مراکز
معتبر تولید کننده می باشد . فروش عمده پودر سنگ ممتاز به صورت مستقیم از درب کارخانه اقدام عملیاتی تیم تولید آروشا در جهت عرضه محصول باکیفیت به بازار مصرف می باشد.

فروش عمده پودر سنگ ممتاز قم

فروش عمده پودر سنگ ممتاز قم رقابت شدیدی را بین کارخانه ها و شرکت های تولید کننده این محصولات به وجود آورده است چرا که در بازار تقاضای زیادی برای خرید محصولات دیده می‌ شود و هر یک از واحد های تولیدکننده و در کنار آنها شرکت‌ های عرضه‌کننده تلاش می نمایند که بیشترین سهم بازار فروش عمده را به نام خود ثبت کنند و در این میان شرکت‌ ها و کارخانه هایی موفق به فروش عمده محصولات به صورت مداوم می شوند که کیفیت را اولویت اصلی خود قرار دهند و محصولاتی را مطابق با درخواست و نیاز خریداران ارائه نمایند.

مجموعه صنعتی آروشا پودر یکی از برترین شرکت های تولید کننده در این میان است و همان طور که در مبحث قبل اشاره کردیم پودر سنگ های تولید شده در این مجموعه در قیاس با پودر های بسیار نا مرغوبی که از روش های جانبی تولید و عرضه می گردند، کیفیت بالاتری داشته و به تناسب کیفیت بالا، قیمت مناسبی نیز از آن خود می نمایند و هر یک از خریداران می توانند با مراجعه به این مجموعه تولید کننده، از صرفه اقتصادی بالایی برخوردار شوند.

یک نکته جالب دیگر در مورد فروش انواع پودر سنگ در مجموعه صنعتی آروشا پودر این است که این مجموعه تولید کننده می تواند بر اساس درخواست و نیاز خریداران عمده تولید این محصولات را به صورت سفارشی به انجام برساند و این نکته برای آن دسته از خریدارانی که دارای خطوط تولیدی مجهز برای استفاده از این محصولات هستند می تواند قابل توجه باشد. در هر صورت به منظور تهیه انواع پودر سنگ با کیفیت و قیمت مناسب به صورت مستقیم از کارخانه با مشاوران فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت