فروش مستقیم پودرسنگ بندکشی قم

4.9
(45)

فروش مستقیم پودرسنگ بندکشی توسط فروشندگان بی شماری که در شهر قم قرار دارند صورت می گیرد اما برخی صنایع ترجیح به خرید مستقیم از تولید کننده می دهند. دلیل این امر، کیفیت های نامطلوب پودرهایی است که بعضاً از سوی برخی مراکز ارایه می شود. از این رو عده ای از خریداران به سمت کارخانجات تولیدی روی می آورند. سطح کیفی پودرسنگ جوشقان یا نمارومی و امثال آن، در ساختمان سازی بسیار مهم است. وجود ناخالصی زیاد در این محصولات موجب کاهش استقامت نما در برابر بارندگی و رطوبت خواهد شد. درنتیجه پس از گذشت اندک زمانی، آب به زیر سطح دیواره نفوذ می کند و نمای اجرایی دچار آسیب های جدی خواهد شد. این در حالی است که در حقیقت بهره گیری از پودرسنگ در این فرایند، به علت استحکام بالای آن و افزایش مقاومت نما می باشد.

فروش مستقیم پودرسنگ بندکشی قم

فروش پودر نمای دیوار قم

مراکز توزیع پودر نمای دیوار عموما محصولات خود را از کارخانجات تولیدی تهیه می کنند. اما برخی مواقع محصول پس از عبور از چندین واسطه، درنهایت به دست فروشنده می رسد. با این تفاصیل امکان تغییر کیفیت محصولات بیشتر می شود و گاها مراکز توزیع با ترکیب مواد خالص با پودرهای نامرغوب، محصول را به فروشنده ارایه می دهند. به همین علت بسیاری از سازندگان، برای اطمینان از مرغوبیت محصول، به تولید کنندگانی که در قم پودر بندکشی را بصورت مستقیم به فروش می‌رسانند، مراجعه می‌کنند. اما نکته ای که باید به آن اشاره داشت، سطح اعتبار کارخانجات تولیدی است. چراکه بعضی تولید کنندگان هم محصولات درجه‌یک و مرغوبی عرضه نمی‌نمایند و کیفیت تولیدات کارخانجات مختلف، مشمول تفاوت‌هایی است.

صادرات پودرسنگ نماشسته کرمان
>>

استخراج پودرسنگ از معادن متعددی صورت می پذیرد. اما خلوص هر معدن لباس دیگری متفاوت است. بعضی معادن شامل مواد خالص و بعضی دیگر همراه با ناخالصی بالا هستند. در ایران مهمترین منابع پودرسنگ که بسیار عالی هستند، در شهر جوشقان قرار دارند. از این رو غالبا تولید کنندگان برای تامین مواد اولیه به این منابع رجوع می کنند. البته این دسترسی نیازمند صرف هزینه بالاتر و در مواقعی، تقبل مخارج انتقال است که با مسافت‌ های طولانی شکل می گیرد.

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

نمایندگی فروش مستقیم پودرسنگ

در کارخانجات مجهز آروشا، مواد اولیه از بهترین معادن جوشقان تامین می‌ گردد و بدین‌ترتیب، بهترین نمایندگی فروش مستقیم پودرسنگ  قم بشمار می‌رود. سطح کیفی تولیدات شرکت، با توجه به خلوص بالا و نیز نیروی متخصص و زبده کارخانه، از مرغوبیت بالایی برخوردار است. در نتیجه محصولی بی نظیر و ممتاز از سوی شرکت عرضه می شود. برای انتخاب و خرید پودر سنگ بندکشی قم، باید به نکات زیر توجه کرد:

 1. کیفیت محصول: از تولیدکنندگان معتبر و با سابقه خرید کنید تا از کیفیت بالای محصول اطمینان حاصل شود.
 2. تحقیق و مقایسه قیمت: قبل از خرید، بازار را بررسی کنید و قیمت ها را مقایسه کنید تا بهترین قیمت را بدست آورید.
 3. مشاوره فنی: در صورت نیاز، با متخصصان صنعت ساخت و ساز مشورت کنید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.

پودر سنگ نما شسته کارخانجات آروشا

راهنمای نگهداری و استفاده از پودرسنگ بندکشی قم

برای نگهداری و استفاده درست از پودر سنگ بندکشی قم، به نکات زیر توجه کنید:

 1. نگهداری در محیط خشک و خنک: پودر سنگ بندکشی قم باید در محیطی خشک و خنک نگهداری شود تا خواص و کیفیت آن حفظ شود.
 2. جلوگیری از تماس با آب: به دلیل حساسیت پودر سنگ بندکشی قم در برابر آب، باید از تماس آن با آب جلوگیری شود.
 3. استفاده در دماهای مناسب: در هنگام استفاده از پودر سنگ بندکشی قم، دمای محیط باید در محدوده مناسبی باشد تا عملکرد بهینه ای داشته باشد.
 4. استفاده از دستکش و ماسک: در هنگام استفاده از پودر سنگ بندکشی قم، برای جلوگیری از تماس مستقیم با پوست و تنفس ذرات معلق در هوا، از دستکش و ماسک استفاده کنید.

خرید پودرسنگ جوشقان و نمارومی ساری

روش های استفاده از پودر سنگ بندکشی

پودر سنگ بندکشی قم در صنعت ساخت و ساز در بسیاری از فرآیند ها و بخش های ساختمان استفاده می‌شود. برخی از روش های استفاده از این ماده عبارتند از:

 1. آمیزش با بتن: پودر سنگ بندکشی قم می‌تواند به عنوان یک افزودنی در بتن استفاده شود تا خواص مکانیکی و ساختاری بتن بهبود یابد.
 2. استفاده در روکش: این ماده می‌تواند به عنوان یک روکش محافظ بر روی سطوح مختلف مانند دیوارها و سقف‌ها استفاده شود.
 3. استفاده در تعمیرات و ترمیمات: پودر سنگ بندکشی قم می‌تواند در تعمیر و ترمیم سازه‌ها و بناها و پر کردن فاصله بین سرامیک و موزائیک و کاشی استفاده شود تا استحکام و دوام آنها افزایش یابد.
 4. استفاده در ساخت سنگ مصنوعی: این ماده می‌تواند در ساخت سنگ مصنوعی برای پوشش سطوح و دیگر استفاده های دکوراتیو استفاده شود.

مزایا و موارد استفاده از پودرسنگ بندکشی

استفاده از پودر سنگ بندکشی قم در ساخت و ساز دارای بسیاری از مزایا است. به عنوان مثال:

 1. مقاومت بالا: پودر سنگ بندکشی قم دارای مقاومت بسیار بالایی است که می‌تواند در برابر فشار و نیروهای بزرگ مقاومت کند.
 2. ثبات رنگ: این ماده دارای ثبات رنگ بالاست و در برابر عوامل جوی مختلف مانند آب و هوا، نور خورشید و تغییرات دما مقاوم است.
 3. قابلیت اتصال: پودر سنگ بندکشی قم دارای قابلیت اتصال به مصالح دیگر مانند بتن و آجر است که امکان استفاده آسان و مطمئن را فراهم می‌کند.
 4. انعطاف پذیری: این ماده دارای انعطاف پذیری بالا است که باعث می‌شود در سازه‌هایی که نیاز به انعطاف دارند، مورد استفاده قرار گیرد.
 5. محیط زیستی: پودر سنگ بندکشی قم با داشتن مواد طبیعی و بدون مواد شیمیایی ضار، یک محصول سازگار با محیط زیست است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 45

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت