فروش مستقیم پودر کربنات کلسیم رسوبی

4.9
(18)

محصول پودر کلسیم کربنات در نوع معدنی و رسوبی تولید می‌شود. کلسیم کربنات معدنی یا صنعتی به طور طبیعی در کانی هایی چون کلیست و آراگونیت وجود دارند که با استخراج آن ها بدست می‌آید و در صنعت قابل مصرف است. اما کلسیم کربنات رسوبی طی فرایند شیمیایی بدست آمده و دارای خالصی بیشتر است. این ماده پر استفاده و به رنگ روشن می‌تواند به طور مستقیم در صنعت تولید دارو و غذا یا دیگر صنایع مورد استفاده قرار بگیرد. اندازه این ماده در مقایسه با کلسیم کربنات معدنی باید زیر یک میکرون باشد و به دلیل کاربردهای خاص و ویژه گران تر است. با اجرای طرح فروش مستقیم پودر کربنات کلسیم رسوبی هزینه تامین مواد اولیه بسیاری از صاحبان صنایع مطرح کشور کاهش چشمگیری داشته است.

فروش مستقیم پودر کربنات کلسیم رسوبی

انواع کربنات کلسیم رسوبی

کربنات کلسیم رسوبی با نام تجاری کربنات کلسیم مصنوعی هم شناخته شده است و از روش های متداول برای تولید این محصولات به صورت تجاری استفاده می گردد. اولین تولید کننده کربنات کلسیم رسوبی در واقع دانشمندی در کشور انگلیس بوده است. کربنات کلسیم در این زمینه توسط واکنش های شیمیایی که دارای ترکیبات شیمیایی بالقوه هستند، تولید می گردد. این پودر ‌های کربنات کلسیم خلوص بالاتری دارند و از نظر توزیع اندازه ذرات و شکل ذرات خواص متفاوتی را به خود اختصاص می‌ دهند. فرایند تولید کربنات کلسیم در مقیاس آزمایشگاهی بسیار راحت است. در صورتی که تولید این محصولات به صورت تجاری در مقیاس های بزرگ دشواری های زیادی را برای تولید کنندگان ایجاد می ‌نماید. تولید کربنات کلسیم رسوبی حتماً باید بر اساس کنترل فرایند ها و فناوری های زیادی انجام پذیرد تا در نهایت اندازه یکنواختی و شیمی مناسب و شکل مناسبی از این محصولات ایجاد گردد. وجود کربنات کلسیم رسوبی با بالاترین درجه خلوص برای برخی از صنایع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و در واقع از این محصولات به عنوان بهترین کربنات کلسیم در صنایع تولید محصولات غذایی و دارویی بیشترین استفاده می شود.

شرکت تولید کربنات کلسیم شهرکرد
>>

فروش مستقیم پودر کربنات کلسیم رسوبی

تفاوت و شباهت کربنات کلسیم رسوبی و معدنی

طبقه بندی پودر کربنات کلسیم در دو نمونه کربنات کلسیم معدنی و کربنات کلسیم رسوبی جزو رایج‌ ترین روش‌ های دسته بندی این محصولات می باشد. شایان ذکر است که بین این دو ترکیب تفاوت و شباهت های بسیار زیادی وجود دارد که به راحتی نشان دهنده تفاوت این محصولات در کاربرد های آنها می باشد. شباهت اصلی این ترکیبات در فرمول شیمیایی آنها می باشد که در واقع در تولید هر دو نمونه کربنات و کلسیم به عنوان اصلی ترین مواد تشکیل دهنده دیده می‌ شود. در کنار این شباهت ها، تفاوت هایی نیز بین این دو محصول وجود دارد که این تفاوت ها بر اساس تفاوت در نحوه ساخت، تفاوت در قیمت، تفاوت در میزان سفیدی، تفاوت در میزان خلوص و تفاوت در اندازه و شکل ذرات مورد بررسی قرار می ‌گیرد. شایان ذکر است که کربنات کلسیم زمینی دارای فرآیند های تولیدی راحت ‌تری است و این محصولات از طریق کوبش سنگ های معدنی کربنات کلسیم تولید می گردند. به نوعی که کربنات کلسیم رسوبی دارای فرایندهای پیچیده تر، زمان برتر می باشد. تولید کربنات کلسیم رسوبی نسبت به کربنات کلسیم معدنی پر هزینه تر است. به همین دلیل این ترکیبات قیمت بیشتری را از آن خود می نمایند. شایان ذکر است که اغلب اندازه ذرات کربنات کلسیم رسوبی نسبت به کربنات کلسیم معدنی کوچک تر می باشد و این محصولات بافت همگنی را به خود اختصاص می‌ دهند. همچنین می توان گفت میزان سفیدی و شفافیت کربنات کلسیم رسوبی خیلی بیشتر از نمونه های معدنی می باشد. میزان خلوص کربنات کلسیم معدنی نیز نسبت به کربنات کلسیم رسوبی بسیار کمتر است.

مرکز توزیع کربنات کلسیم ممتاز کریستال
>>

 

فروش مستقیم پودر کربنات کلسیم

کلسیم کربنات رسوبی دارای خلوصی خاص و ریزدانه است. خرید این پودر نیازمند توجه و دقت بالاست چراکه کیفیت محصولات تولیدی شما بستگی به کیفیت مواد اولیه مورد استفاده‌ی شما دارد. پودر کربنات کلسیم رسوبی باید دارای استاندارد های خاصی باشد در نتیجه شما می‌توانید انواع این ماده را از فروشگاه های معتبر کشور تهیه کنید. کارخانه تولید انواع پودر معدنی آروشا یکی از بهترین تولیدکنندگان این محصول است و شما می‌توانید کلسیم کربنات رسوبی مرغوب خود را با امنیت خاطر و متناسب با کارکرد خود از طریق سایت و شماره های تماس درج شده خریداری کنید.

کارخانه تولید کربنات کلسیم رسوبی

کلسیم کربنات رسوبی (pcc) ماده ای ارزشمند است که از طریق فرایند شیمیایی کربناته کردن شیرآهک به وجود می‌آید به همین دلیل به آن کلسیم سنتزی نیز می‌گویند. کلسیم کربنات رسوبی به عنوان فیلر یا ماده اولیه تولیدات صنعتی محسوب می‌شود و در صنایعی چون رنگ و مرکب ، پلیمر و پلاستیک ،فولاد و پتروشیمی، مواد شوینده و آرایشی، صنایع داروسازی، غذا و مکمل و به خصوص در صنعت تولید کاغذ و مقوا کاربرد دارد.

امروزه این ماده پرکاربرد توسط مراکز متنوعی تولید شده و به فروش می‌رسد. مجموعه‌ی معتبر آروشا با سابقه ای درخشان انواع این پودر گران بها را توسط دستگاه ها و تکنولوژی های جدید خود تولید و به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه می‌کند. شما با توجه به نوع صنعت و تولیدات خود می‌توانید با همکاران شرکت آروشا در بخش فروش و مشاوره در ارتباط بوده و محصول مورد نظر با استاندارد خاص خود را تهیه نمایید. شرکت آروشا  با در نظر گرفتن قیمت مناسب و بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشات شما مشتریان گرامی را تهیه و ارسال می نماید. با اجرای طرح فروش کربنات کلسیم رسوبی به صورت مستقیم و ارسال فوری به سراسر ایران توانسته ایم رضایت مشتریان گرامی را جلب نمائیم . رضایت مشتریان استراتژی نهایی شرکت ما می باشد.

کارخانه تولید و فروش کربنات کلسیم در فارس
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 18

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت