فروش پودر جوشقان: تضمین بهترین کیفیت و بهره‌وری با آروشا پودر

4.9
(61)

فروش پودر جوشقان به صورت گسترده با هدف تامین نیاز صنعتگران وابسته به این محصولات در آروشا پودر آغاز شده است؛ پودر سنگ های جوشقان در قیاس با دیگر پودر های معدنی تولید شده در مناطق مختلف کشور جایگاه بیشتری در بین صنعتگران دارند چون از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و با قیمت های مناسبی نیز ارائه می گردد.

فروش پودر جوشقان

مشخصات فنی پودر سنگ جوشقان

پودر سنگ جوشقان را می توان معروف ترین پودر سنگ در داخل کشور دانست که در زمینه های مختلف ساختمانی، صنعتی و تولیدی کاربرد های فراوانی دارد؛ این ترکیبات از خردایش سنگ های معدنی جوشقان که از نظر ساختار مولکولی و بلور های تشکیل دهنده با یکدیگر تفاوت بسیار زیادی دارند و از آن طرف شباهت زیادی به سنگ های مرمر دارند، در کارخانه های فک کوبی تولید می‌ گردد.

باتوجه به رنگ روشن و سفید و قیمت مناسب این محصولات از آنها در صنعت ساخت و ساز بیشترین بهره برداری می شود؛ به صورت کلی هر نوع سنگی که از معادن جوشقان استخراج و به پودر های میکرونیزه تبدیل شود با نام تجاری پودر سنگ جوشقان قابل عرضه خواهد بود و رنگ و ویژگی های منحصر به فرد هر یک از این محصولات برای مشخص کردن طیف کاربری آنها مدنظر قرار می گیرد.

فروش عمده پودر سنگ ممتاز قم Psk25
>>

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

کاربردهای سنگ جوشقان

پودر سنگ جوشقان جزئی جداناپذیر از برخی مصالح ساختمانی در حال حاضر می باشد و به عنوان بهترین مکمل در تولید انواع بتن، تولید سیمان و انواع نما های ساختمانی به کار گرفته می شود؛ افزودن پودر سنگ جوشقان به بتن باعث افزایش مقاومت، کاهش احتمال ترک خوردن بتن و در نهایت کاهش هزینه ها می شود.

ترکیب این محصولات با سیمان های سفید باعث می شود دوغابی تهیه شود که در روکش نما، سرامیک کف ساختمان، حمام و سرویس بهداشتی می توان از آن استفاده کرد و در این شرایط سطوح به وجود آمده ضد آب بوده و مقاومت خوبی در برابر سایش خواهند داشت.

پودر سنگ جوشقان جدا از صنعت ساختمان سازی در صنایع دیگر هم بهره برداری می شود، به عنوان مثال این ترکیبات در صنعت کشاورزی هم جایگاه ویژه‌ ای دارند و از آنها به عنوان تقویت کننده خاک های کشاورزی، تقویت گیاهان و کودی مناسب  و همچنین سم زدایی زمین های کشاورزی استفاده می گردد، این ترکیبات در زمینه تهیه خوراک دام و طیور قابل استفاده هستند و در این زمینه نسبت به دیگر موارد کاربرد بیشتری دارند.

قیمت پودر سنگ جوشقان

آیا جزو افرادی هستید که قصد خرید پودر سنگ جوشقان را دارید اما نمی دانید باید این ترکیبات را با چه قیمت خریداری کنید؟ ما به شما خرید از مجموعه صنعتی آروشا پودر را با مناسب ترین قیمت بازار معرفی می نماییم؛ البته تعیین قیمت این ترکیبات در بازار به عوامل متعددی وابسته می‌ باشد که مهمترین عوامل در این میان مربوط به هزینه های فرآوری، هزینه‌ های حمل و نقل، هزینه‌ های استخراج و نوع برش این سنگ ها می شود.

دقت داشته باشید که پودر سنگ جوشقان با توجه به خصوصیات فیزیکی و هزینه‌ هایی که برای استخراج آن از معادن انجام می پذیرد، نسبت به سایر پودر سنگ ها قیمت بالاتری خواهد داشت، در هر صورت این ترکیبات با قیمت های متفاوتی معرفی می گردند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 61

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت