فروش پودر کربنات کلسیم مش 400 تا 2500

4.9
(60)

بزرگترین مجموعه صنعتی تولید میکرونیزه پودر کربنات کلسیم کشور در مجموعه کارخانجات آروشا مستقر می باشد . فروش پودر کربنات کلسیم به صورت بسته بندی کیسه ای و یا فله توسط گروه صنعتی آروشا در دانه بندی های مدنظر مشتریان و با بهترین کیفیت تضمینی به مشتریان از سراسر کشور انجام می گردد . جهت ثبت سفارش با کارشناسان فروش آروشا تماس حاصل فرمائید.

فروش پودر کربنات کلسیم مش 400 تا 2500

انواع کربنات کلسیم تولیدی آروشا

معیارهای مختلفی برای دسته بندی و تقسیم بندی انواع پودرهای کربنات کلسیم وجود دارد که در مجموعه آروشا پودر دسته بندی این محصولات بیشتر از نظر روش های تولیدی انجام می پذیرد. بر اساس این مورد در این مجموعه کربنات کلسیم معدنی معرفی می گردد که در واقع همان پودرهای میکرونیزه آسیاب شده و خرد شده به کمک سنگهای کربنات کلسیم هستند؛ مواد خرد شده این ترکیبات دارای حالت پودری هستند و در درجه بندی ها و طبقه بندی های مختلف معرفی می گردد. شایان ذکر است که کربنات کلسیم آسیباب شده در مجموعه آروشا پودر، یکی از بهترین انواع کربنات کلسیم است و در طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی، کشاورزی و دارویی به کار گرفته می‌ شوند.

کربنات کلسیم رسوبی یکی دیگر از تولیدات مجموعه آروشا است و به عنوان خالص ترین شکل کربنات کلسیم معرفی می گردد. این محصول در مقایسه با کربنات کلسیم معدنی دارای اندازه ذرات ریزتری است و معمولاً اندازه ذرات آنها کمتر از ۵ میکرون قطر دارند؛ استفاده از کربنات کلسیم رسوبی در تولید محصولات کاغذی رواج بسیار بیشتری دارد.

کربنات کلسیم کوتد یکی دیگر از محصولات نوآورانه مجموعه صنعتی آروشا پودر است که در حال حاضر به جلب توجه متقاضیان بسیار زیادی پرداخته است. شایان ذکر است که کربنات کلسیم در حالت عادی خاصیت آب دوست دارد و در واقع با داشتن تمایل زیاد برای جذب آب برای برخی از صنایع مشکلاتی را ایجاد می نماید. به همین دلیل تولید کنندگان مجموعه آروشا پودر برای رفع این مشکل از فرآیند های استفاده کردند که در نهایت خاصیت آبگریزی کربنات کلسیم ایجاد شده است. یکی از بهترین روش ها برای تولید کربنات کلسیم آبگریز، پوشش دادن سطوح این پودر های میکرونیزه به کمک اسیدهای چرب است.

شرکت تولید کربنات کلسیم شهرکرد
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 2500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 30
stearic asid % 1.00- 0.70

کربنات کلسیم خوراکی و میکرونیزه

کربنات کلسیم خوراکی یکی از مهمترین انواع کربنات کلسیم است که معمولاً در تولید داروها و مکمل های دارویی کاربرد های زیادی را از آن خود می نماید. این ترکیبات همچنین به عنوان افزودنی غذایی و مکمل غذایی و به عنوان یک آنتی اسید در فرآورده های غذایی و دارویی مورد بهره‌ برداری قرار می ‌گیرد. از کربنات کلسیم در تولید انواع داروها با هدف درمان کمبود کلسیم و پوکی استخوان استفاده می گردد.

کربنات کلسیم میکرونیزه یک ترکیب با دانه بندی های ریز و درشت است که به صورت مستقیم از خرد کردن سنگ های آهکی طبیعی تولید می گردد. اندازه دانه های کربنات کلسیم میکرونیزه کوچکتر از ۷۵ میکرون در نظر گرفته می ‌شود. جالب است بدانید کربنات کلسیم میکرونیزه به دلایلی جزو پر کاربردترین انواع کربنات کلسیم به شمار می ‌رود و صنعت سیمان یکی از مهم‌ترین کاربردهای این نوع کربنات کلسیم است.  سطح قیمت پودر های کربنات کلسیم میکرونیزه بر اساس اندازه ذرات و میزان خروجی این محصولات در آروشا مشخص می گردد.

پودر کربنات کلسیم میکرونیزه

کربنات کلسیم ماده‌ای معدنی با فرمول شیماییCaCo3 می باشد . کربنات کلسیم به عنوان یک ماده معدنی استثنایی بیش از ۴ درصد پوستهٔ کره زمین را شامل و در اکثر نقاط زمین پیدا می‌شود. پودر کربنات کلسیم یکی از پرکاربردترین  و مفید ترین مواد شناخته شده برای زندگی امروز انسانهاست . امکان تولید این ماده به صورت آزمایشگاهی وجود دارد . در پوسته تخم مرغ و غشای جانورانی مانند حلزون و خرچنگ نیز کربنات کلسیم وجود دارد . جنس مروارید از کربنات کلسیم است . کربنات کلسیم، بمنظور استفاده در صنعت، از معادن استخراج می‌ گردد . کربنات کلسیم خالص را می توان از سنگ مرمر تهیه نمود . و همچنین با عبور دادن دی اکسید کربن از درون محلول کلسیم هیدروکسید می توان کربنات کلسیم تولید کرد . 

کارخانه تولید کربنات کلسیم جهت کاغذسازی

کاربرد پودر کربنات کلسیم آروشا

کربنات کلسیم در اثر حرارت با از دست دادن دی اکسید کربن به آهک تبدیل می‌شود . از پودر کربنات کلسیم در کارهای ساختمانی، در صنعت استخراج و تولید آهن و تولید فولاد به‌ عنوان کمک ذوب استفاده می شود . کربنات کلسیم نقش مهم در تهیه کاربید کلسیم دارد . از آهک در کشاورزی و باغداری  برای اصلاح خاک و تنظیم پی هاش  آن نیز استفاده می‌شود. از کربنات کلسیم در صنعت کاشی و سرامیک علی الخصوص صنعت لعاب سازی استفاده می‌شود. پودر کربنات کلسیم آروشا  یکی از پرکاربردترین مواد معدنی است که در صنایع کاغذ، پلاستیک‌ ، رنگ‌ و پوشش‌ به عنوان پرکننده و هم پوشش رنگی (به علت رنگ سفید) مورد استفاده قرار می گیرد . پودر کربنات کلسیم در صنعت کاغذ سازی به خاطر روشنایی بالا و پراکندگی نور به عنوان یک پرکننده ارزان استفاده می‌شود تا سطح کدر کاغذ را روشن کند.

کاربرد پودر کربنات کلسیم در ساخت و ساز

پودر کربنات کلسیم آروشا در ساخت و ساز هم برای ساختن مواد و هم به عنوان اجزاء و ذرات سیمان مورد استفاده قرار می گیرد . در ساخت ملات برای چینش آجر ها روی هم، بلوک‌های بتنی، سنگ‌ها، پوشش سقف، ترکیب رزین و کاشی‌ها کاربرد اساسی دارد . همچنین از پودر کربنات کلسیم در تولید فوم بتن و کنیتکس به عنوان پر کننده استفاده می شود .

کاربرد کربنات کلسیم در صنعت پلاستیک و لاستیک

فروش پودر کربنات کلسیم آروشا به علت خواص ویژه زیر در صنایع پلاستیک و لاستیک با استقبال گسترده ای مواجه شده است :

  • پایین بودن میزان جذب روغن
  • پخش سریع
  • ارزان بودن
  • درخشندگی خوب
  • سختی کم

کاربرد کربنات کلسیم در صنعت رنگ

فروش پودر کربنات کلسیم آروشا به علت قیمت مناسب و رقابتی، خصوصیات نوری و مکانیکی، به صنایع و کارخانجات رنگ سراسر کشور در حال انجام می باشد. کربنات کلسیم هر چه نرمتر باشد پوشش بهتر به رنگ می دهد.

کاربرد کربنات کلسیم در داروسازی

کربنات کلسیم در آب معمولی تقریبا نامحلول است اما  در آبی که مقداری دی اکسید کربن داشته و یا نمک های آمونیومی آن زیاد باشد به آرامی حل می شود. در الکل تقریبا نامحلول است  و در اسید استیک و اسید کلریدریک و اسید نیتریک می جوشد.

کاربرد کربنات کلسیم بعنوان پرکننده

عمده فروش فروش پودر کربنات کلسیم آروشا به منظور ماده پرکننده در صنایع می باشد .  پرکننده ها به مایعات و جامدات اضافه می شوند و تغییرات زیر باعث کاهش قیمت تمام شده می گردد :

  •  افزایش مقاومت مکانیکی و خاصیت شکل پذیری
  • کاهش و یا افزایش وزن مخصوص
  • افزایش مقاومت حرارتی
  • تغییر در غلظت 

برخی از مصارف کربنات کلسیم در صنعت : صنایع رنگ و تولید چسب جوب . صنایع پلاستیک . لاستیک . کفپوش . ورق پی وی سی . چسب ورزین ،سیم و کابل، لوله پلیکا، چرم مصنوعی، مرکب، کاغذ، داروئی.  کربنات کلسیم در صنایع کاغذ.  رنگسازی   کاغذ از شبکه سلولزی تشکیل شده که فیبرهای آن با ذرات کانی دانه‌ریز پر می‌شود، موادی پوششی برای افزایش کیفیت چاپ برروی کاغذ در کاغذسازی استفاده می‌ شوند که کربنات کلسیم می‌ تواند 50-5% آن را تشکیل دهند.

فروش پودر کربنات کلسیم مش 400 تا 2500

شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش مجموعه ضمن دریافت مشاوره لازم ، از آخرین قیمت پودر کربنات کلسیم مطلع شوید و مواد اولیه مورد نیاز خود را مستقیما از کارخانه و به قیمت مصوب خریداری فرمائید .
بدیهی است که ثبت سفارش مشتریان و ارسال بار به سراسر ایران در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گردد . جهت سفارش و خرید انواع پودر کربنات کلسیم مورد نیاز، با کارشناسان فروش گروه صنعتی آروشا تماس حاصل فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت