فروش پودر کربنات کلسیم کریستال

4.6
(31)

پودر کربنات کلسیم کریستال یکی از پر مصرف ترین انواع پودر معدنی در صنعت محسوب می شود. در حقیقت در حال حاضر کمتر صنعتی وجود دارد که به این ماده معدنی کارآمد وابسته نبوده یا با آن در ارتباط نباشد. تولید پودر کربنات کریستال از طریق استخراج آن از معادن سنگ امکان پذیر است. بیش از 4 درصد پوسته کره زمین حاوی این ماده معدنی می باشد و می توان با استخراج و خالص سازی، نیاز صنایع مختلف به آن را تامین نمود.

فروش پودر کربنات کلسیم کریستال

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم کریستال

در کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم ما ضمن بهره برداری از بهترین و غنی ترین معادن این ماده، جهت تولید پودر کربنات کلسیم از بهترین و مدرن ترین تجهیزات و ماشین آلات و همچنین خبره ترین و با تجربه ترین مهندسان شیمی، مواد، مهندسی شیمی، پلیمر، مهندسی معدن و … استفاده می شود.

غالبا در صنایع مختلف کربنات کلسیم کریستال را به عنوان پرکننده یا فیلر مورد استفاده قرار می دهند. فیلرها موادی هستند که با افزوده شدن به مایعات یا جامدات سبب تغییر و بهبود برخی از خواص از جمله تقویت مقاومت مکانیکی، افزایش یا کاهش وزن مخصوص، تقویت مقاومت حرارتی، بهبود شکل پذیری، تغییر غلظت، کاهش قیمت و … می شوند.

قیمت کربنات کلسیم مش 200
>>

در حالت کلی کربنات کلسیم کریستال در صنایعی از جمله صنعت رنگ، صنعت بلور و شیشه، صنایع تولید کاشی، سرامیک و لعاب، صنعت تولید پلاستیک و مواد عایق، صنعت تولید خوراک دام، صنعت پتروشیمی و تولید انواع پلیمرها، صنایع تولید انواع سیم و کابل، صنعت کاغذ سازی و … کاربرد دارد. در هر یک از این صنایع استفاده از کربنات کلسیم کریستال با توجه به اندازه ذرات آن (مش بندی ذرات) انجام می شود.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 400 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 22

قیمت انواع پودر کربنات کلسیم

قیمت انواع پودر کربنات کلسیم به عنوان یکی از پر مصرف ترین ترکیبات معدنی با تغییرات زیادی همراه می‌ باشد و این نکته برای تمامی خریداران قابل درک است چرا که آنها می‌ دانند انواع پودر کربنات کلسیم از نظر روش های تولیدی و همچنین از نظر مشخصات فیزیکی و شیمیایی با یک دیگر تفاوت هایی دارند و مسلما این تفاوت‌ ها در نهایت به تفاوت قیمتی محصولات ختم می گردد.

برای بررسی عوامل تعیین کننده قیمت انواع پودر کربنات کلسیم می توان مشخصاتی همچون اندازه ذرات، میزان خلوص، نوع بسته بندی و همچنین نوع پودر را معرفی نمود؛ در حال حاضر اندازه ذرات کربنات کلسیم در مش بندی های بالای قابل ارائه می باشد چرا که تجهیزات ویژه در اختیار شرکت‌ های تولیدکننده قرار گرفته است و این ترکیبات در مش های 3500 هم قابل دسترسی هستند.

میزان خلوص این پودر های میکرونیزه را نیز می توان عامل مهم دیگری در این زمینه قلمداد کرد و هر چقدر میزان خلوص ترکیبات بیشتر باشد به قیمت آنها نیز اضافه می شود؛ نوع بسته بندی کربنات کلسیم هم واژه دیگری است که در بین خریداران این محصولات کاملا شناخته شده می باشد و آنها می‌ دانند که پودر های بسته بندی شده نسبت به نمونه های فله قیمت بالاتری دارند.

بهتر است بدانید انواع پودر کربنات کلسیم با نام‌ های تجاری کربنات کلسیم زمینی، کربنات کلسیم رسوبی، کربنات کلسیم میکرونیزه، کربنات کلسیم کوتد، کربنات کلسیم نانو و غیره معرفی می گردد که هر کدام دارای ویژگی ها، مشخصات و قیمت مخصوص به خود هستند و به همین دلیل این پارامتر هم مهمترین عامل تعیین کننده قیمت نهایی این محصولات می باشد.

مرکز عرضه پودر کربنات کلسیم کریستال

ما در گروه صنعتی کارخانجات آروشا به عنوان یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین مراکز تولید کننده پودر کربنات کلسیم، اقدام به ارائه خدمات فروش مستقیم کربنات اصل کرده ایم.

قیمت کربنات درجه یک به هنگام خرید مستقیم آن از تولید کننده به صورت قابل توجهی کاهش می یابد در صورتی که مراکز فعال در زمینه فروش کربنات کلسیم این ماده را از کارخانه خریده و با احتساب سود و منفعت اقتصادی خود آن را قیمت بالاتری به خریداران و صاحبان صنایع مختلف می فروشند.

جهت استفاده از خدمات فروش کربنات کلسیم ممتاز ما به صورت مستقیم و بدون واسطه می توانید با کارشناسان کادر پشتیبانی ما در مجموعه آروشا پودر تماس بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.6 / 5. تعداد موافقین : 31

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت