فروش پودر کربنات کلسیم کریستال

پودر کربنات کلسیم کریستال یکی از پر مصرف ترین انواع پودر معدنی در صنعت محسوب می شود. در حقیقت در حال حاضر کمتر صنعتی وجود دارد که به این ماده معدنی کارآمد وابسته نبوده یا با آن در ارتباط نباشد. تولید پودر کربنات کریستال از طریق استخراج آن از معادن سنگ امکان پذیر است. بیش از 4 درصد پوسته کره زمین حاوی این ماده معدنی می باشد و می توان با استخراج و خالص سازی، نیاز صنایع مختلف به آن را تامین نمود.

خرید کربنات کلسیم

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم کریستال

در کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم ما ضمن بهره برداری از بهترین و غنی ترین معادن این ماده، جهت تولید پودر کربنات کلسیم از بهترین و مدرن ترین تجهیزات و ماشین آلات و همچنین خبره ترین و با تجربه ترین مهندسان شیمی، مواد، مهندسی شیمی، پلیمر، مهندسی معدن و … استفاده می شود.

غالبا در صنایع مختلف کربنات کلسیم کریستال را به عنوان پرکننده یا فیلر مورد استفاده قرار می دهند. فیلرها موادی هستند که با افزوده شدن به مایعات یا جامدات سبب تغییر و بهبود برخی از خواص از جمله تقویت مقاومت مکانیکی، افزایش یا کاهش وزن مخصوص، تقویت مقاومت حرارتی، بهبود شکل پذیری، تغییر غلظت، کاهش قیمت و … می شوند.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
کارخانه تولید مرغوب ترین کربنات کلسیم لوله پلی کا صادراتی

در حالت کلی کربنات کلسیم کریستال در صنایعی از جمله صنعت رنگ، صنعت بلور و شیشه، صنایع تولید کاشی، سرامیک و لعاب، صنعت تولید پلاستیک و مواد عایق، صنعت تولید خوراک دام، صنعت پتروشیمی و تولید انواع پلیمرها، صنایع تولید انواع سیم و کابل، صنعت کاغذ سازی و … کاربرد دارد. در هر یک از این صنایع استفاده از کربنات کلسیم کریستال با توجه به اندازه ذرات آن (مش بندی ذرات) انجام می شود.

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم کریستال

مرکز عرضه پودر کربنات کلسیم کریستال

ما در گروه صنعتی کارخانجات آروشا به عنوان یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین مراکز تولید کننده پودر کربنات کلسیم، اقدام به ارائه خدمات فروش مستقیم کربنات اصل کرده ایم.

قیمت کربنات درجه یک به هنگام خرید مستقیم آن از تولید کننده به صورت قابل توجهی کاهش می یابد در صورتی که مراکز فعال در زمینه فروش کربنات کلسیم این ماده را از کارخانه خریده و با احتساب سود و منفعت اقتصادی خود آن را قیمت بالاتری به خریداران و صاحبان صنایع مختلف می فروشند.

جهت استفاده از خدمات فروش کربنات کلسیم ممتاز ما به صورت مستقیم و بدون واسطه می توانید با کارشناسان کادر پشتیبانی ما در مجموعه آروشا پودر تماس بگیرید.

 

جدیدترین اخبار سایت