فروش پودر کلسیم کربنات دمپایی سازی

4.7
(27)

تعداد کالاهایی که برای ساخت آنها از کلسیم استفاده می شود بسیار است و این نشان از کارایی فراوان این ماده معدنی است. محصولاتی زیادی همچون: کاغذ، مصالح ساختمانی، برخی از لوازم بهداشتی و آرایشی،  شیشه، سرامیک و انواع محصولات پلاستیکی از پودر کلسیم تولید شده و یا در فرایند های ساخت به روند تولید کمک می کند. با این تفاصیل می توان نتیجه گرفت که صنایع گوناگونی از کلسیم بهره برداری می نمایند. یکی از محصولات پرفروش تولید کننده های مواد معدنی، پودر کربنات کلسیم دمپایی سازی است که جهت بکار گیری در صنایع پلاستیک سازی مورد بهره وری قرار می گیرد. بدین ترتیب برای ساخت انواع دمپایی و زیره کفش استفاده می شود.

فروش پودر کلسیم کربنات دمپایی سازی

مزایای استفاده از کربنات کلسیم در تولید دمپایی

کربنات کلسیم میکرونیزه به عنوان اولین و بهترین پرکننده در صنعت تولید دمپایی پلاستیکی مورد استفاده قرار می‌ گیرد و در حال حاضر تاکید بسیار زیادی به استفاده از این محصولات می شود. مزیت های استفاده از کربنات کلسیم در این صنعت بسیار چشمگیر و قابل توجه می باشد که تولیدکنندگان و صنعتگران در این زمینه مزیت ها را به دو دسته کلی تقسیم بندی کردند و مزایای کیفی و مزایای اقتصادی جزو مهمترین دلایلی است که از این پودر های میکرونیزه بهره برداری می گردد. به کار بردن کربنات کلسیم در صنعت تولید محصولات پلاستیکی مانند دمپایی شرایطی را ایجاد می نماید که کیفیت محصولات نهایی بسیار بیشتر باشد. کربنات کلسیم در این زمینه منجر به افزایش مقاومت سایشی بالا و افزایش استحکام کششی محصولات می شود. همچنین مقاومت تولیدات نهایی در برابر حرارت بسیار بیشتر می‌ شود. کربنات کلسیم به راحتی به ماتریس مواد اولیه دمپایی ها نفوذ کرده و اثرات تقویتی قابل توجهی را در این میان ایجاد می‌ نماید. افزودن حجم قابل توجهی کربنات کلسیم به پلاستیک های دمپایی می‌ تواند حجم محصول را چندین برابر نماید و این باعث می گردد که از لاستیک های طبیعی گران قیمت در این میان کمتر استفاده شود. در نتیجه به کاربردن کربنات کلسیم در این صنعت منجر به کاهش بهای تمام شده محصولات و مزیت‌ های اقتصادی قابل توجه برای خریداران می شود.

قیمت به روز کربنات کلسیم رسوبی (pcc)
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 800 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
white micronized powder 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 26

خرید کربنات کلسیم دمپایی سازی

همان طور که مستحضر هستید پودر کربنات کلسیم دارای ویژگی هایی است که در محصولات لاستیکی کوچک مانند دمپایی، قطعات خودرو و در محصولات بسیار بزرگتر مانند نوار و شیلنگ های لاستیکی به کار گرفته می شود. این محصول به عنوان پرکننده و تقویت کننده به راحتی می‌ تواند اثرات مثبتی را ایجاد نماید. کربنات کلسیم دمپایی سازی همراه با پرکننده های دیگر برای دسترسی به بهبود کیفیت و کارایی تولیدات نهایی قابل استفاده می باشد. همچنین این محصول جایگزین ایده آلی برای پرکننده های سفید گران قیمت است. از این رو خرید کربنات کلسیم دمپایی سازی در حال حاضر از رونق بسیار زیادی برخوردار می باشد.

فروش پودر کلسیم کربنات دمپایی سازی

تولید کنندگان کربنات کلسیم دمپایی سازی

تولید کنندگان پودر کلسیم کربنات دمپایی سازی شرایط خاصی برای تولید مواد اولیه دمپایی در نظر می گیرند. چراکه محصول مورد نظر می بایست ویژگی های معینی داشته باشد. بطور مثال مقدار مقاومت آنها در برابر حرارت از اهمیت بالایی برخوردار است و هر چه استحکام پودر تولیدی کمتر باشد، هنگام طی مراحل ساخت آسیب هایی به بافت محصول وارد می گردد. درحقیقت یکی از دلایل کاربرد این ماده در این صنعت، مقاومت کلسیم در مقابل حرارت می باشد. البته عوامل دیگری همچون قیمت ارزان پودر کربنات در این امر دخیل بوده و منجر به استقبال تولید کننده از کلسیم می شود.

بنابراین مهمترین مسئله در این خصوص، عملکرد مناسب پودر کربنات کلسیم می باشد و بهمین علت غالبا صنعتگران از پودرهای مخصوص و باکیفیت در این زمینه استفاده می کنند. اما دستیابی به مواد مرغوب و اصل نیز با مشکلاتی همراه است و نمی توان آنرا از هر فروشنده ای بدست آورد. بسیاری از مراکز فروش محصولات غیر اصل و ناخالص ارایه می دهند که موجب ایجاد خسارات بسیاری خواهد شد. اصولا کلسیم مرغوب و درجه یک چسبندگی و مقاومت بسیار بالایی دارد و باعث بهبود کیفیت کالاهای تولیدی می گردد. با توجه به موارد مذکور، پیدا کردن توزیع کننده ای که تولیدات ممتاز و مخصوص عرضه می کند و همینطور از قیمت مناسب و مطلوبی برخوردار باشد، برای صنعتگران نقش موثر و مفیدی در ارایه کالای با کیفیت خواهد داشت.

تولید پودر کلسیم کربنات دمپایی سازی

در کشور ما بخاطر وجود منابع فراوان سنگ آهک و کلسیم، تعدد کارخانجات تولید پودر کربنات بسیار دیده می شود. در این میان بزرگترین تولید کننده پودر کلسیم کربنات دمپایی سازی شرکت آروشا می باشد که شامل کارخانه های تولیدی و مراکز فروش بسیاری در نقاط مختلف کشور می باشد. مجموعه صنایع آرشا محصولات دیگری همچون: پودر تالک، خاک اخرا و پودر سنگ نمارومی را تولید کرده و مستقیما در دسترس متقاضیان قرار می دهد تا مصرف کننده امکان دستیابی به تولیدات را، بدون واسطه داشته باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 27

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت