فروش کربنات کلسیم رسوبی

4.9
(30)

کربنات کلسیم یک پرکننده غیر آلی طبیعی است که بیش از ۴ درصد کره ی زمین را تشکیل می دهد و به دو صورت معدنی و رسوبی یافت می شود . کربنات کلسیم معدنی از خرد و آسیاب شدن سنگ های موجود در طبیعت در اثر سایش آنها با یکدیگر در طی سالیان دراز به دست می آید اما با اجرای طرح فروش کربنات کلسیم رسوبی که نوع صنعتی و ازمایشگاهی کربنات کلسیم معدنی می باشد ، محصولی بای کیفیت بسیار بالا در اختیار صنایع کشور قرار گرفته است.  کربنات کلسیم رسوبی و معدنی فرمول شیمیایی کاملا یکسانی دارند و تنها تفاوت آنها در خلوص شیمیایی و میزان سفیدی است.

فروش کربنات کلسیم رسوبی

قیمت پودر کربنات کلسیم در گریدهای مختلف

متغیر بودن قیمت پودر کربنات کلسیم در گریدهای مختلف دلایل بسیار زیادی را از آن خود می نماید و به جرات می ‌توان گفت عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت این پودرهای میکرونیزه بسیار زیاد هستند. نوع کربنات کلسیم به عنوان اصلی‌ ترین عامل در تعیین قیمت نهایی  این پودرهای میکرونیزه همیشه مورد توجه تولیدکنندگان و از آن طرف مصرف کنندگان قرار می گیرد چرا که سنگ های معدنی که از معادن مختلف استخراج می گردند، دارای نمونه های متفاوتی هستند و به شیوه های مختلفی فرآیند های فرآوری آنها انجام می پذیرد و بر مبنای همین پارامتر انواع کربنات کلسیم زمینی، کربنات کلسیم میکرونیزه، کربنات کلسیم رسوبی در بازار وجود دارند که هر چقدر فرآیندهای تولید این محصولات پیچیده تر و پر هزینه تر باشد، مسلماً قیمت آنها بیشتر اعلام می گردد. کیفیت محصول یکی دیگر از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت این پودرهای میکرونیزه است. بدیهی است که قیمت کربنات کلسیم با بالاترین درجه خلوص نسبت به نمونه‌ هایی با درجه خلوص پایین تر بیشتر باشد و در واقع هر چقدر درجه خلوص این محصولات بیشتر باشد رنگ آنها سفیدتر، روشن تر و همگن تر است و به همین مراتب این محصولات گران تر خواهند بود. مش بندی و اندازه ذرات پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم نیز از دیگر پارامترهای مهم و تاثیرگذار در تعیین قیمت این محصولات می باشد. هر چقدر اندازه ذرات پودر کربنات کلسیم کوچکتر باشد، فرایندهای تولیدی آنها طولانی تر بوده و به همین منوال قیمت آنها افزایش می یابد. در راستای همین امر می توان کربنات کلسیم نانو را جزو گرانترین پودر های عرضه شده در بازار و نمونه‌ های میکرونیزه جزو  ارزان ترین آنها نام آوری کرد.

دسترسی بدون واسطه و خرید کربنات کلسیم کوتد
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 3500 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 35

بهترین واحد تولید کننده کربنات کلسیم در ایران

با فعالیت تعداد بسیار زیاد کارخانه ها و شرکت های تولید کننده کربنات کلسیم در ایران شناخت معتبرترین واحد تولیدکننده کار بسیار دشواری است و در واقع خریداران این محصولات باید با در نظر گرفتن پارامتر ها و ویژگی‌ های به خصوصی به شناخت معتبرترین مرکز تولید کننده و عرضه کننده در این زمینه برسند. در راستای معرفی بهترین واحد تولیدکننده کربنات کلسیم در ایران می توان نام تجاری آروشا پودر را به زبان آورد چرا که این مجموعه برای تولید محصولات خود از بهترین دستگاه ها و تجهیزات استفاده می نماید و به جرات می ‌توان گفت اولین اولویت این مجموعه تولید کننده تولید انواع پودر کربنات کلسیم مش بندی ها و گرید بندی های مختلف می باشد. برنامه بعدی در زمینه سنجش اعتبار شرکت ها و واحدهای تولیدکننده انواع پودرهای میکرونیزه  کربنات کلسیم قیمت اعلام شده از سمت این کارخانه ها می باشد. مجموعه صنعتی آروشا پودر محصولات خود را با بهای تمام شده کمتری در مقایسه با رقیبان اعلام می نماید و به این ترتیب می توانند محصولات خود را در حجم های بسیار بیشتری به مشتریان در بازارهای داخلی و صادراتی معرفی نماید.

فروش کربنات کلسیم رسوبی

فروش مستقیم کربنات کلسیم

از آنجایی که کربنات کلسیم به فراوانی در طبیعت یافت می شود بنابراین قیمت نسبتا ارزانی نیز دارد . همین موضوع در کنار ویژگی ها و خواص این ماده مهم معدنی موجب شده است تا تولیدکنندگان در صنایع مختلف به این محصول نیاز پیدا کنند. با افزایش نیاز بازار به فروش کربنات کلسیم رسوبی ، شرکت های تولیدی این محصول پر مصرف برای کسب درآمد بیشتر با یکدیگر به رقابت می پردازند در نتیجه ممکن است دو حالت در بازار فروش کربنات کلسیم رسوبی پیش بیاید : حالت اول افزایش کیفیت برای جلب رضایت مشتریان که ممکن است تا حدی موجب افزایش قیمت نیز بشود، حالت دوم کاهش قیمت برای داشتن میزان فروش بیشتر که ممکن است موجب کاهش کیفیت شود. برخی از تولیدکنندگان برای کاهش هزینه های مصرفی از ضایعات صنعتی به جای آسیاب کردن سنگ های معدنی مرغوب برای تولید پودر کربنات کلسیم  استفاده می کنند که این امر موجب کاهش کیفیت محصولات می شود و این امر طبیعی است که می توانند محصولات خود را با قیمت پایین تری به بازارهای فروش عرضه کنند.

کارخانه فروش کربنات کلسیم رسوبی

گروه صنعتی آروشا همواره سعی می نماید که با کیفیت ترین محصولات را برای جلب رضایت شما هموطنان عزیز با نازلترین قیمت ها به بازار عرضه نماید . شرکت آروشا بزرگترین کارخانه فروش کربنات کلسیم رسوبی در ایران است که با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا و سنگ های استخراج شده از بهترین معادن کشور نسبت به تولید و فروش کلسیم کربنات با بالاترین میزان کیفیت اقدام نموده است. این شرکت برای سهولت خرید مشتریان خود امکان فروش آنلاین و غیرحضوری را فراهم کرده است تا شما عزیزان به توانید در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را سفارش داده و در مقصد تحویل بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 30

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت