مسیرهای دسترسی به بزرگترین مرکز فروش کربنات کلسیم مش 200

4.9
(40)

در صورتی که هدف حضور شما در این وب سایت، خرید از مرکز فروش کربنات کلسیم مش 200 است، می‌توانید پس از مشاهده پودرهای صنعتی ارائه شده در این وب سایت( با ظرافت مش‌های مختلف)، اقدام به خرید  این محصول نمایید. با این حال، پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی بیشتر با این پودر صنعتی، ما را در ادامه مطلب
همراهی بفرمایید. به طور کلی، پودر کربنات کلسیم یک پودر میکرو کریستالی بی بو، ریز و سفید است که اساسا از کربنات کلسیم(CaCO3) تشکیل شده و به طور معمول از آسیاب سنگ آهک طبیعی یا مصنوعی تهیه می شود. کارگاه‌ های تولیدی متعددی در سطح  کشور به تولید و فروش کربنات کلسیم مش 200 می پردازند، با این حال مجموعه صنعتی آروشا، یکی از بزرگترین شرکت‌های ارائه دهنده طیف گسترده ای از پودرهای کربنات کلسیم صنعتی در ایران است که تنها به توزیع پودرهای صنعتی برخوردار از جدیدترین استانداردهای کیفی می‌پردازد.

فروش کربنات کلسیم مش 200

تولید و فروش کربنات کلسیم مش 200

خوب است بدانید که فرایند در دو نوع فرآیند خشک (GCC) و فرآیند مرطوب (WGCC) صورت می گیرد. فرایند خشک، شامل یک سری مراحل خرد کردن و آسیاب ریز است که در نهایت یک محصول خوب تولید می‌کند. در طول فرآوری، مواد به صورت خشک پردازش و طبقه بندی می شوند تا به کیفیت مطلوب دست یابند. ظرافت محصولات استانداردی که بدین ترتیب به دست می آیند، به طور معمول، 2 تا 5  میکرون است.  با این حال، در فرآیند مرطوب، مواد پودری درشت‌تری حاصل می‌شود.لازم به توضیح است که موارد استفاده از این پودر صنعتی، تنها به یک صنعت خاص محدود نبوده و در انواع صنایع تولیدی  چسب و رزین، صنایع تولیدی خوراک حیوانات خانگی، صنایع ساخت و ساز، صنایع کشاورزی و تولید کود، شیشه و سرامیک‌سازی، پرکننده کاغذ و رنگدانه‌های پوششی و همچنین صنایع لاستیک و پلاستیک سازی، بسیار پرکاربرد می‌باشد.

تولید پودر کربنات کلسیم مرغ
>>

مرکز فروش پودر کربنات کلسیم مش 200

مجموعه صنعتی آروشا به عنوان مرکز فروش کربنات کلسیم مش 200، این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد که در توزیع انواع باکیفیت پودرهای صنعتی، پیشگام بوده و تلاش می‌نماید تا علاوه بر در اختیار گذاشتن انواع با کیفیت پودرهای کربنات کلسیم در اختیار مشتریان، قیمت این محصولات را نیز برای آنها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه در نظر گیرد.

فروش کربنات کلسیم مش 200

شما برای سفارش عمده پودر کلسیم کربنات میکرونیزه می توانید با آروشا در ارتباط باشید.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 200 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 15

قیمت کربنات کلسیم مش ۲۰۰

متغیر بودن قیمت فروش کربنات کلسیم مش ۲۰۰ را می توان به ویژگی های همچون میزان درجه خلوص محصولات، میزان سفیدی و روشنایی، خرید به صورت مستقیم و بدون واسطه، خرید بسته بندی و فله ای و همچنین نام برند و شرکت تولید کننده مربوط ساخت چرا که تمامی عوامل گفته شده به نوعی در تعیین قیمت نهایی محصولات تاثیر گذار می باشند.

گذشته از مشخصات فیزیکی و شیمیایی انواع پودر کربنات کلسیم خرید بسته بندی و فله این محصولات می تواند عامل مهمی در افزایش و کاهش قیمت آنها باشد؛ پودر کربنات کلسیم متناسب با نوع نیاز صنعتگران هم به صورت بسته بندی و هم به صورت فله ارائه می گردد که محصولات فله دارای قیمت پایین تری هستند و برای برخی از صنعتگران استفاده از آنها به صرفه تر به نظر می رسد.

خرید با واسطه یا بدون واسطه نیز عامل دیگری که در این میان اهمیت دارد و خریداران باید به این مورد هم توجه داشته باشند؛ در خرید بدون واسطه اولین اقدام باید شناخت تولیدکنندگان برتر این محصولات در ایران باشد چرا که در این شرایط قیمت نسبت به زمانی که از فروشندگان خریداری شود، مناسب تر خواهد بود؛ نام برند و شرکت تولید کننده انواع پودر کربنات کلسیم نیز تعیین کننده قیمت محصولات است چرا که شرکت های تولید کننده داخلی که از اعتبار بالایی برخوردار هستند تلاش بیشتری دارند تا محصولاتی را با قیمت پایین تر و کیفیت بهتر ارائه نمایند.

تولید بهترین کربنات کلسیم مش 200

آروشا پودر، تنها به عنوان نمایندگی فروش  محصولات بهترین تولید کنندگان پودرهای صنعتی از جمله تولید کننده بهترین کربنات کلسیم مش 200، فعالیت دارد و از مهمترین مشخصات کیفی پودرهای توزیعی این مجموعه می توان به مواردی همچون درخشندگی پودر، اندازه ذرات کنترل شده ، فرمولاسیون صحیح و همچنین سهولت استفاده از آن اشاره نمود. آروشا به فروش کربنات کلسیم با مش 2000 تا 2500 را با بهترین قیمت به شما عزیزان ارائه می کند. با وجود همه این مزایا، در خرید از این مجموعه تردید نکرده و با اطمینان خاطری تمام از قیمت و کیفیت محصول، فرایند خرید خود را تکمیل نمایید. در صورت مواجه شدن با هر گونه پرسشی جهت خرید غیرحضوری محصول، کارشناسان بخش پشتیبانی به صورت تمام وقت در اختیار شما می‌باشند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت