فروش پودر کلسیم کربنات روکش دار در تبریز

4.8
(23)

کربنات کلسیم یکی از مهمترین مواد بنیادی در صنایع شیمیایی است.کربنات کلسیم یکی از موادی است که عمل پوشش دار کردن آن توسط اسید استئاریک انجام می شود. کربنات کلسیم روکش دار همان کربنات کلسیم ساده می باشد که با لایه‌ نازکی از اسید استئاریک پوشش داده شده است. آروشا از برترین فروشندگان پودر کلسیم کربنات پوشش دار در کشور است و توانسته با کیفیت و قیمت مناسب محصولات خود اعتماد شما عزیزان را به خود جلب کند. از بارزترین مزیت های کربنات کلسیم کوتد می توان به کاهش چشمگیر جذب روغن، کاهش تجمع ذرات در عین حداکثر پر کردن فضای خالی و … اشاره کرد.

فروش پودر کلسیم کربنات روکش دار در تبریز

انواع کربنات کلسیم موجود در بازار

انواع کربنات کلسیم موجود در بازار از جنبه‌ های مختلفی تقسیم‌ بندی شده‌ اند. به صورت کلی می‌ توان گفت انواع کربنات کلسیم بر اساس روش های تولیدی در دو گروه کربنات کلسیم  معدنی و کربنات کلسیم رسوبی معرفی می‌ گردند و تنها این دو مورد از کربنات کلسیم در بین صنعتگران شناخته شده و مورد استفاده قرار می گیرند. البته هر یک از این محصولات خود به دسته‌ بندی‌ های کوچک‌ تری تقسیم می شوند که در این محتوا فرصتی برای توضیح تمامی آنها وجود ندارد. کربنات کلسیم معدنی به صورت طبیعی در پوسته زمین وجود دارد و از رسوب اجساد موجودات دریایی در کف اقیانوس ها و کف دریا تولید می گردد. کارخانه های تولید کننده پودر های میکرونیزه با انجام اقداماتی این پودر ها یا کانی های حاوی کربنات کلسیم را از معادن استخراج می کنند و در مراحلی فرآوری آنها را انجام می‌ دهند تا در نهایت تمامی متقاضیان به راحتی بتوانند از این محصولات در خطوط تولیدی خود استفاده نمایند. از مهمترین ویژگی های پودر کربنات کلسیم معدنی می توان به قیمت ارزان این محصولات، در دسترس بودن آنها و همچنین کیفیت متوسط تا خوب بودن این محصولات اشاره کرد. در کنار این کربنات کلسیم محصولات رسوبی هم معرفی می گردند که دارای فرایند های تولیدی کاملا متفاوت می باشند. کربنات کلسیم رسوبی در واقع یک ترکیب شیمیایی و غیر معدنی است که به صورت معمول نمی‌ توان آن را در طبیعت پیدا کرد. این محصول از طریق فرمول های شیمیایی قابل تولید می باشد و از آنجایی که درجه خلوص بالاتری نسبت به نمونه های معدنی دارد، قیمت گران تری هم به خود اختصاص می دهد. از این ترکیب به دلیل کیفیت بالا معمولاً در تولید محصولات غذایی و دارویی استفاده می شود.

فروش بهترین کربنات کلسیم خراسان
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 1500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 28
stearic acid % 1.00 -0.70

ویژگی های کربنات کلسیم

ویژگی های قابل توجه کربنات کلسیم برای بکارگیری در صنایع مختلف شامل رنگ سفید این محصولات، یکنواختی اندازه و ساختار کریستالی آنها دیده می‌ شود.  کربنات کلسیم دارای ساختار کریستالی مثلثی شکل است که هم به صورت معدنی و هم به صورت سنتزی قابل تولید می باشد. این محصولات علاوه بر ویژگی های گفته شده دارای قیمت فروش بسیار پایینی هستند که اصلی‌ ترین دلیل به کارگیری آنها در صنایع مختلف همین موضوع می باشد.

فروش پودر کلسیم کربنات روکش دار در تبریز

مزایای کربنات کلسیم روکش دار

_ قابلیت پخش بسیار زیاد و همگن بودن
_ تمایل زیاد به اتصال توسط باندهای شیمیایی به مواد پلیمری
_ خنثی بودن و عدم خورندگی با توجه به پوشش آلی آن
_ سازگار با طیف گسترده ای از رزین های پلیمری
_ آبگریز
_ اندازه ذرات کنترل شده و یکنواخت

_  با توجه به مواد پرکننده دیگر اقتصادی تر  و به صرفه تر است.
_ کاهش تجمع ذرات در عین حداکثر پر کردن فضای خالی

موارد مصرف کربنات کلسیم 

از کلسیم کربنات روکش دار در صنایع مختلفی مثل صنایع پرکننده, دارویی و پزشکی، تولید چسب چوب، پلاستیک،لاستیک،کفپوش، ورق پی وی سی، چسب و رزین، سیم و کابل،لوله پلیکا، چرم مصنوعی، چاپ و بسته بندی ، نساجی و چرم، عایق و پوشش، اسانس و افزودنی های طبیعی و … استفاده می شود. استفاده از کربنات کلسیم روکش دار در صنایع لاستیک سازی باعث کاهش خوردگی لاستیک می شود. پودر کربنات کلسیم کوتد یکی از بهترین افزودنی ها برای تولید پی وی سی است، زیرا می تواند مقاومت لوله های PVC را تا چند برابر بیشتر کند و ظاهری یک دست برای آن ایجاد کند. در صورت استفاده از کربنات کلسیم کوت شده در تولید رنگ روغن، هزینه تولید به شدت کاهش می یابد.

فروش پودر کلسیم کربنات روکش دار در تبریز

کلسیم کربنات در طبیعت به صورت سنگ آهک در رنگ‌های سفید تا خاکستری یافت می‌شود و پودر کلسیم کربنات روکش دار متداول‌ترین ماده پرکننده در صنعت است.
از ویژگی‌های بار این پودر می‌توان به قیمت مناسب، جذب کم روغن، سهولت پخش و درخشندگی اشاره کرد. کربنات کلسیم در صنایع مختلفی مثل صنایع تولید چسب چوب، صنایع پلاستیک، صنایع لاستیک، صنایع لوله پلیکا،صنایع چرم مصنوعی و …. کاربرد دارد و ماده اساسی این صنایع است. آروشا یکی از شرکت های تولیدی کربنات کلسیم کوتد شده در کشور است و شما می توانید با مراجعه و یا تماس با کارخانجات آروشا مواد معدنی مورد نیاز خود را از جمله کلسیم کربنات را با قیمت و کیفیت عالی تهیه کنید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 23

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت