قیمت ارزانترین کلسیم کربنات لوله پلی کا در کرج

4.8
(26)

در صنایع مختلف کلسیم نقش مهمی دارد اما کلسیم کربنات لوله پلی کا در این صنعت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کاهش هزینه های ساخت یکی از ویژگیهای بارز بهره برداری از این ماده است. همین مسئله استقبال تولید کنندگان را بهمراه داشته است و بدنبال آن رونق تجارت کلسیم رواج بیشتری یافته است. از اینرو کارخانجات و واسطه های بیشماری به خرید و فروش این ماده معدنی می پردازند.

قیمت ارزانترین کلسیم کربنات لوله پلی کا در کرج

انواع کربنات کلسیم

کلسیم بطور کل در طبیعت فراوان یافت می گردد. پوسته زمین اغلب از این ماده تشکیل شده و در مناطق بسیاری از جمله: غارها، دریاها و اقیانوسها وجود داد. بنابراین کارخانه تولید کربنات کلسیم با استخراج سنگ کلسیم از معادن و انجام فرایند هایی آنرا به پودر های متنوع تبدیل می نمایند. لازم بذکر است که کیفیت حاصله در کارخانه تا حد بسیاری به خالصی سنگ های استخراج شده دارد. بدین معنی که برخی معادن دارای درصد خالصی بالای کلسیم هستند و برخی دیگر اینگونه نیست. البته گاهی معادنی یافت می شود که رگه های کلسیم خالص و رگه هایی با درصد پایین در آنجا دیده می شود. بطور معمول کلسیت و آراگونیت منابع caco3 هستند اما منابع صنعتی آن مرمریت، سنگ آهکی که در آن گچ وجود داشته باشد و تراورتن محسوب می شوند.

کربنات کلسیم مخصوص پروفیل در و پنجره

ویژگیهای کلسیم مخصوص لوله پلی کا

ویژگی های منخصر بفرد caco3 موجب شده در صنایعی گوناگونی بکار برده شود. بطور مثال در ساخت سرامیک بدلیل کاهش نقطه ذوب و انبساط حرارتی بشکل لعاب استفاده می شود. با از دست دادن co2 در مقابل حرارت، آهک شده که بعنوان مصالح ساختمانی به بهره ورداری می رسد. در کاغذ سازی هم بخاطر رنگ سفیدش و روشن کردن رنگ کدر کاغذ کاربرد دارد. کلسیم، کربن دی اکسید و آهک را تجزیه می نماید. بدین صورت ماده ای برای ساخت شیشه و استیل بوجود می آورد. از خاصیت ضد اسیدی این ماده معدنی جهت ساخت داروهای بسیاری استفاده می شود و البته برای تغذیه دام و طیور هم کاربردی است. اما کربنات کلسیم لوله پلی کا در این صنعت ویژگی های بخصوصی را بهمراه می آورد. افزایش استحکام محصول تولید شده، مقاومت در برابر فشار و اصطکاک از دیگر مزایای وجود caco3 در ترکیب لوله های پلی کا می باشد.

شرکت تولید کربنات کلسیم شهرکرد
>>

از پلی وینیل کلراید یا (pvc) برای ساخت لوله پلی کا استفاده می گردد و کلسیم بعنوان فیلر از ترکیبات pvc محسوب می شود. دانه بندی ریز کلسیم باعث یکدست شدن مواد ترکیبی در pvc شده و از سوی دیگر مقاومت آنرا مقابل فشار و و خوردگی بالا می برد.

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

صادرات پودر کربنات کلسیم

صادرات پودر کربنات کلسیم از ایران به بسیاری از کشور ها در حال انجام می باشد. در حقیقت می توان گفت کربنات کلسیم به دلیل دامنه کاربری وسیع در بسیاری از صنایع همیشه یکی از مواد اولیه مورد نیاز و پرمصرف در سراسر دنیا محسوب می گردد. معادن زیادی برای استخراج سنگ های معدنی کربنات کلسیم در سراسر ایران و دیگر کشور ها وجود دارند که به راحتی می توانند نیاز تمامی مصرف کنندگان را تامین نمایند.  یکی از مهمترین کشور های که از نظر کربنات کلسیم و ذخایر معدنی آن غنی است کشور ایران می باشد. معادن گسترده در سراسر ایران وجود دارند که استخراج سنگ های معدنی با بالاترین درجه کیفیت از آنها انجام می پذیرد و می توان گفت یکی از اصلی ترین دلایل صادرات این محصولات به دیگر کشور ها همین موضوع است. قیمت خوب این محصولات به نوعی است که اکثر متقاضیان در کشور ها مختلف همچون کشور عربستان، چین، افغانستان، پاکستان، ایتالیا و فرانسه متقاضیان اصلی این محصولات محسوب می گردند.

پودر کربنات کلسیم

قیمت صادرات پودر کربنات کلسیم

به جرأت می توان گفت در بحث صادرات پودر کربنات کلسیم ، بحث قیمت محصولات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و جالب این است که قیمت پودر کربنات کلسیم در ایران و در بازار های صادراتی با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارد و معمولاً در تعیین قیمت پودر کربنات کلسیم صادراتی نوسانات قیمت ارز در کشور ما و کشور های متقاضی تاثیر بسیار زیادی دارد. به همین دلیل باید برای صادرات یک بازه زمانی مشخص و به دور از نوسانات قیمت ارز در نظر گرفته شود تا شرایط بهتری برای افزایش سود حاشیه محصولات ایجاد گردد. پودر کربنات کلسیم در ایران با حداقل قیمت ها ارائه می گردد و همان طور که اشاره کردیم دلایل بسیار زیادی برای انجام این فعالیت وجود دارد. به همین دلیل صادرات این محصولات به کشور های متقاضی هم با قیمت های مناسب تری نسبت به دیگر کشور های تولید کننده انجام می پذیرد. در تعیین قیمت پودر کربنات کلسیم صادراتی میزان حجم خرید متقاضیان و نوع بسته بندی محصولات نیز اهمیت دارد.

مراکز فروش کربنات کلسیم در کرج

نمایندگی ارزانترین کلسیم کربنات در کرج در اختیار مجموعه صنایع آروشا است که از بزرگترین تولید کنندگان این محصول بشمار میرود. شرکت آروشا سابقه ای خوش نام در این مسیر برای خود محیا کرده که با تولید مرغوبترین پودر های معدنی پاسخگوی بازار داخلی و خارجی کلسیم می باشد. جهت دریافت قیمت انواع پودر های کلسیم می توانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 26

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت