قیمت ارزانترین کلسیم کربنات لوله پلی کا در کرج

در صنایع مختلف کلسیم نقش مهمی دارد اما کلسیم کربنات لوله پلی کا در این صنعت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کاهش هزینه های ساخت یکی از ویژگیهای بارز بهره برداری از این ماده است. همین مسئله استقبال تولید کنندگان را بهمراه داشته است و بدنبال آن رونق تجارت کلسیم رواج بیشتری یافته است. از اینرو کارخانجات و واسطه های بیشماری به خرید و فروش این ماده معدنی می پردازند.

کلسیم مخصوص ساخت لوله پلی کا

انواع کربنات کلسیم

کلسیم بطور کل در طبیعت فراوان یافت می گردد. پوسته زمین اغلب از این ماده تشکیل شده و در مناطق بسیاری از جمله: غارها، دریاها و اقیانوسها وجود داد. بنابراین کارخانه تولید کربنات کلسیم با استخراج سنگ کلسیم از معادن و انجام فرایند هایی آنرا به پودر های متنوع تبدیل می نمایند. لازم بذکر است که کیفیت حاصله در کارخانه تا حد بسیاری به خالصی سنگ های استخراج شده دارد. بدین معنی که برخی معادن دارای درصد خالصی بالای کلسیم هستند و برخی دیگر اینگونه نیست. البته گاهی معادنی یافت می شود که رگه های کلسیم خالص و رگه هایی با درصد پایین در آنجا دیده می شود. بطور معمول کلسیت و آراگونیت منابع caco3 هستند اما منابع صنعتی آن مرمریت، سنگ آهکی که در آن گچ وجود داشته باشد و تراورتن محسوب می شوند.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
بزرگترین مرکز فروش کلسیم کربنات در شیراز

ویژگیهای کلسیم مخصوص لوله پلی کا

ویژگی های منخصر بفرد caco3 موجب شده در صنایعی گوناگونی بکار برده شود. بطور مثال در ساخت سرامیک بدلیل کاهش نقطه ذوب و انبساط حرارتی بشکل لعاب استفاده می شود. با از دست دادن co2 در مقابل حرارت، آهک شده که بعنوان مصالح ساختمانی به بهره ورداری می رسد. در کاغذ سازی هم بخاطر رنگ سفیدش و روشن کردن رنگ کدر کاغذ کاربرد دارد. کلسیم، کربن دی اکسید و آهک را تجزیه می نماید. بدین صورت ماده ای برای ساخت شیشه و استیل بوجود می آورد. از خاصیت ضد اسیدی این ماده معدنی جهت ساخت داروهای بسیاری استفاده می شود و البته برای تغذیه دام و طیور هم کاربردی است. اما کربنات کلسیم لوله پلی کا در این صنعت ویژگی های بخصوصی را بهمراه می آورد. افزایش استحکام محصول تولید شده، مقاومت در برابر فشار و اصطکاک از دیگر مزایای وجود caco3 در ترکیب لوله های پلی کا می باشد.

از پلی وینیل کلراید یا (pvc) برای ساخت لوله پلی کا استفاده می گردد و کلسیم بعنوان فیلر از ترکیبات pvc محسوب می شود. دانه بندی ریز کلسیم باعث یکدست شدن مواد ترکیبی در pvc شده و از سوی دیگر مقاومت آنرا مقابل فشار و و خوردگی بالا می برد.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
فروش کربنات کلسیم رسوبی

کارخانه تولید کلسیم

مراکز فروش کربنات کلسیم در کرج

نمایندگی ارزانترین کلسیم کربنات در کرج در اختیار مجموعه صنایع آروشا است که از بزرگترین تولید کنندگان این محصول بشمار میرود. شرکت آروشا سابقه ای خوش نام در این مسیر برای خود محیا کرده که با تولید مرغوبترین پودر های معدنی پاسخگوی بازار داخلی و خارجی کلسیم می باشد. جهت دریافت قیمت انواع پودر های کلسیم می توانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش