قیمت انواع پودر کربنات کلسیم دربازار

4.9
(52)

محصول کربنات کلسیم یک ماده پودری جامد سفید رنگ می باشد که به صورت فراوان در ترکیب صخره ها و معمولا در تمام نقاط جهان یافت میشود. کربنات کلسیم به نام های مختلفی شناخته میشود از جمله ی آن ها به کلسیت، آراگونیت، سنگ آهک، گچ فرنگی و سنگ مرمر میتوان اشاره کرد.مهمترین کانیهای آن آراگونیت، سنگ آهک،ماربل و تراورتن میباشد. فرمول شیمیایی آن CaCO3 میباشد. شکل ظاهری نوع خالص آن سفید رنگ و نوع ناخالصش کرمی رنگ میباشد. در دمای ۸۲۵ درجه سانتی گراد تجزیه می شود. شکل مولوکولی خطی دارد و غیر قابل اشتعال می باشد. قیمت انواع پودر کربنات کلسیم را میتوانید از طریق این سایت مطلع شوید.

قیمت انواع پودر کربنات کلسیم دربازار

قیمت یک تن پودر کربنات کلسیم

قیمت پودر میکرونیزه کربنات کلسیم بر اساس فاکتور های زیادی تعیین می شود. از جمله مولفه های قیمت گذاری کلسیم کربنات میتوان به خلوص محصول، دانه بندی، رنگ، بسته بندی اشاره نمود. اکثر صنایع از پودر کربنات کلسیم استفاده می کنند اما سایز پودر ها باهم تفاوت دارد. واحد اندازه گیری سایز پودر های معدنی، مش نامیده می شود. هرچه سایز پودر کربنات کلسیم ریز تر باشد، قیمت آن افزایش میابد. و همچنین هرچه رنگ کلسیم کربنات سفید تر باشد نشان دهنده ی کیفیت و خالص بودن آن است و قطعا قیمت بیشتری خواهد داشت. عوامل فوق الذکر تاثیر مستقیم در قیمت انواع پودر کربنات کلسیم خواهند داشت.

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

معرفی انواع پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

پودر کربنات کلسیم جهت مصارف در صنایع مختلف در تنوع های ذیل تولید می شود:
الف: پودر کربنات کلسیم سفید درجه یک: این پودر از بهترین سنگ های کربنات کلسیم خالص تولید می شود. دو نوع خردایش برای پودر کربنات سفید وجود دارد: نخست خردایش از طریق تجهیزات و ماشین آلات پودر میکرونیزه که محصول حاصل از این خردایش پودر کربنات کلسیم سفید درجه یک از مش 200 لغایت مش 2500 می باشد؛ دوم خردایش از طریق سنگوبی که محصول حاصل از این نوع خردایش پودرسنگ سفید سوپر جهت مصارفی از قبیل نماشسته و سنگ مصنوعی می باشد.
ب: پودر کربنات کلسیم سفید درجه دو: این پودر از خردایش میکرونیزه سنگ کربنات کلسیم درجه دو تولید شده و قیمت پائین تری نسبت به پودر درجه یک دارد و بیشتر در مصارف تولید چسب از این پودر استفاده می شود.
ج: پودر کربنات کلسیم کرم درجه سه: محصول حاصل از خردایش سنگ درجه سه کربنات کلسیم تولید پودر مل می باشد که در صنعت ساختمان سازی و خوراک دام و طیور و جسب سازی از این پودر استفاده می شود.
د: پودر کربنات کلسیم کرم درجه چهار: این پودر که از خردایش به روش سنگکوبی تولید می شود در تهیه انواع ملات ساختمانی کاربرد بسزایی دارد؛ همچنین به دلیل قیمت ارزان این پودر از آن برای کف گاوداری و دامداری ها استفاده می شود.

مرکز فروش وکس پلی اتیلن کرج

کاربرد کربنات کلسیم در صنعت

کربنات کلسیم کریستال ماده شیمایی با فرمول CaCO3 است و برای استفاده در صنعت، از معدن استخراج می شود. کربنات کلسیم کریستال خالص می تواند از سنگ مرمر تولید شود . کلسیم کربنات یکی از پرکاربرد ترین مواد معدنی میباشد که در انواع صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. پودر کربنات کلسیم در صنایعی مانند تولید پلاستیک، صنعت تولید مواد شوینده، پلیمر، لاستیک سازی، سیم و کابل، تولید انواع لوله ی پی وی سی، کاشی و سرامیک، انواع رنگ های ساختمانی، حفاری چاه نفت، گرانول، الکتروجوش، رنگ ترافیکی، چسب، صنایع کاغذ، صنایع غذایی و دارویی و بسیاری از صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

به توضیح و تبیین تعدادی از موارد استفاده این محصول در صنایعی که نام بردیم می پردازیم:

۱. صنعت پلاستیک و لاستیک: در صنعت پلاستیک و لاستیک پودر میکرونیزه سنگ کلسیم به عنوان پر کننده و مقاومت دهنده ی  محصول در مقابل حرارت و استحکام آن استفاده می کنند و همچنین از نرمی  و طویل شدگی پلاستیک جلوگیری می کند؛ دلیل استفاده ی این محصول قیمت مناسب آن، جذب اندک روغن، سهولت پخش با وسایل عادی، درخشندگی عالی و نرم بودن آن می باشد.

۲. صنعت تولید مواد شوینده: پودر میکرونیزه کربنات کلسیم جهت تولید مواد شوینده در اندازه های مخصوص و نرم در صنعت شویندگی با مشخصات زیر مورد استفاده قرار میگیرد: درصد خلوص حداقل۹۶درصد می باشد و مش های مصرفی کربنات کلسیم از دانه بندی ۴۰۰ مش تا ۸۰۰ مش در صنعت شوینده مورد استفاده قرار می گیرد.

۳. صنعت حفاری: معمولا در این صنعت جهت روان سازی گل حفاری از پودر میکرونیزه کربنات کلسیم آروشا با مش ۲۰۰ و ۴۰۰ استفاده می گردد.

۴. صنایع تولید کابل و سیم: پودر میکرونیزه کربنات کلسیم در این صنعت جهت پوشاندن و عایق نمودن مواد تولید شده و معمولا از مش ۶۰۰ به بالا استفاده می شود.

مرکز فروش زئولیت صادراتی یزد

بزرگترین تولید کننده پودرهای میکرونیزه در ایران

گروه صنعتی کارخانجات آروشا پس از کسب جایگاه مناسب در بازار داخل ایران نسبت به صادرات پودر کربنات کلسیم از طریق تجار و بازرگانان اقدام نموده است. صادرات این پودر بسیار به صرفه و پرسود است و باعث ارز آوری برای کشور می شود. ایران دو رشته کوه زاگرس و البرز را در خود دارد که معادن زیادی از این سنگ در سخره ها وسنگ های این دو رشته کوه جای گرفته است و صادرات پودر حاصل از خردایش سنگ کربنات کلسیم به اقتصاد ایران کمک کرده تا از تک محصولی بودن و اتکا به نفت خارج شود.

مجموعه آروشا با بهره مندی از خطوط تولید متعدد و پرسنل و مهندسان ماهر و شبکه گسترده توزیع پودر در ایران به عنوان یکی از مراکز تولید و فروش عمده پودرهای معدنی از قبیل: انواع پودر کربنات کلسیم، انواع پودر تالک صنعتی و ایزوگامی، انواع پودر های رنگی اکسید آهن، اخرا هرمز ، گل ماشی و … در بین صنعتگران داخلی شناخته شده باشد.

خریداران عمده کربنات کلسیم در بازار تهران

پودر کربنات کلسیم یکی از محصولاتی می باشد که در گذر زمان و تغییرات دما ناشی از سرما و گرما دچار فساد یا خرابی نمی شود. به همین دلیل برای بسیاری از صاحبان صنایع و شرکت های بازرگانی خرید عمده و دپو این محصول به لحاظ قیمت تمام شده پائین به صرفه می باشد. از طرف دیگر با توجه به حجم انبوه شرکت ها و کارگاه صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی استان تهران، نیاز به تامین این پودر در تهران را افزایش داده است ، با توجه به نزدیکی محل استقرار گروه صنعتی کارخانجات آروشا به مرکز و پایتخت کشور، به لحاظ قیمت تمام شده و بحث کرایه ها خرید پودر از آروشا برای صاحبان صنایع بسیار به صرفه می باشد. صنعتگران می توانند از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش کارخانه نسبت به ثبت سفارش محصول اقدام نمایند . حداکثر تا 4 ساعت از لحظه بارگیری ، محصول مشتریان در استان تهران تحویل مشتریان می شود.

فروش آنلاین پودر کربنات کلسیم به قیمت درب کارخانه

برای خرید عمده کربنات کلسیم به قیمت درب کارخانه ،بهترین روش خرید و فروش، خرید و فروش اینترنتی اما از سایت ها و درگاه های مطمئن می باشد، زیرا هم امکان مقایسه ی قیمت وجود دارد و هم خیلی راحت از پشت یک کامپیوتر و درحالی که نشسته اید در خانه و از نوشیدن چای داغی لذت می برید خرید خود را به صورت خیلی راحت انجام می دهید. همچنین شما می توانید به منظور اطمینان بیشتر در محل کارخانه حضور به هم رسانده ضمن بازدید از خطوط تولید و خط بارگیری و ارسال محصول به صورت حضوری ثبت سفارش خود را نهایی نمائید؛ جهت کسب اطلاع بیشتر و یا استعلام قیمت انواع پودر کربنات کلسیم با مدیران فروش آروشا تماس حاصل فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 52

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت