قیمت پودرسنگ بندکشی شیراز

4.8
(66)

اطلاع از قیمت پودرسنگ بندکشی شیراز در حالت عادی با دشواریهایی همراه است. برخی فروشندگان و مراکز عرضه قیمتهای متنوعی ارایه می دهند و نمی توان اطمینان پیدا کرد که کدام عرضه کننده، محصول با کیفیتی با قیمت مناسب عرضه می کند. چراکه برخی مواقع خریدار پودرسنگ غیراصل و بدون کیفیی را دریافت می نماید که آنرا بیش از حد معقول ارزان خریداری کرده است. و همینطور بالعکس گاهی بخاطر تهیه مواد درجه یک می بایست مبالغ بالایی را هزینه کرد. در حالی که بطور کل مواد معدنی از جمله پودر سنگ، شامل هزینه های سنگین نیستند و به نسبت قیمت پایینی را شامل می شوند. این موضوع بدلیل فراوانی مواد کانی در طبیعت است و درحقیقت یکی از دلایل اصلی کاربری وسیع اینگونه مواد توسط صنعتگران می باشد.

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

قیمت پودر بندکشی شیراز

قیمت پودر سنگ جوشقان

در تعیین قیمت پودر سنگ متغیرهای زیر تاثیر گذار می باشند :

الف ) دانه بندی یا مش : مش در مطالعات خاک شناسی و مواد معدنی به دانه بندی پودر یا خاک مورد نظر برای الک کردن آن اشاره دارد. به عبارت دیگر اندازه ذرات خاک یا پودر  مورد نظر برای گذر از الک یا سرن ، مش نامیده می شود . یک توده خاک یا پودر ترکیبی از دانه بندی های متفاوت (کوچک و بزرگ و میکرونیزه ) است . بعنوان مثال یک کیلوگرم از یک پودر سنگ به دست آمده از دستگاه سنگ کوبی می تواند 70 درصد زیر 8 میکرون باشد. و مابقی آن بالای 8 میکرون باشد. لذا دانه بندی مورد نظر برای صنایع و مصارف مختلف تفاوت دارد . قیمت پودر سنگ نیز متاثر از تغییرات دانه بندی خواهد بود. ضروری است مشتریان پودر سنگ ، مقدار نرمی و اندازه ذرات پودر سنگ را مدنظر داشته باشند و علت تفاوت قیمت یک پودر سنگ زبر از یک واحد تولید کننده با پودر نرم تولید شده در واحد دیگر را به راحتی درک و آنالیز نمایند .

ب) نوع بسته بندی : پودرسنگ در دو نوع بسته بندی کیسه ای و فله به بازار عرضه می گردد . قیمت پودر سنگ کیسه از قیمت پودر سنگ فله بیشتر می باشد . بسیاری از صنایع زیر دست بدلیل به صرفه بودن قیمت پودر سنگ فله، آنرا در این نوع از بسته بندی (فله ) خریداری می نمایند . کیفیت کیسه برای بسته بندی نیز در قیمت نهایی پودر سنگ اثر گذار می باشد. کیسه معمولی با کیسه لمینت ADstar صادراتی تفاوت فاحشی در قیمت دارد. و همچنین هر چقدر ظرفیت کیسه ها کمتر باشد ، تعداد بیشتری کیسه در واحد تن مصرف می شود و لذا قیمت از زمانی که کیسه های کمتری در واحد تن مصرف شود بالاتر خواهد بود .

ج) درصد ترکیبات : درصد ترکیبات مواد تشکیل دهنده پودر سنگ که در آنالیز آزمایشگاه معتبر قابل تشخیص است می تواند قیمت پودرسنگ بندکشی شیراز را کاهش یا افزایش دهد . فعالان صنعت دام و طیور کشور ، پودر سنگ خوراکی دام و طیور خود را بعضا از برخی صنایع سنگبری اطراف خود تامین می نمایند که بدلیل آغشته بودن این پودر ها به مواد شیمیایی شستشو دهنده دستگاه سنگبری، سلامت دام و طیور این واحدها را با خطر مواجه نموده و از نظر وزن دام تولید شده با کاهش روبرو می گردند . اما پودر سنگ خوراکی تولید شده در کارخانه پودرسنگ آروشا از بهترین کیفیت و استاندارد مورد نظر صنعت دام وطیور برخوردار می باشد .

قیمت پودر بندکشی شیراز

تولید پودرسنگ جوشقان شیراز

پودرسنگ موارد مصرف بیشماری را پوشش می دهد و بسیاری از حوزه های صنعتی از آن در روند فعالیتهای تولیدی بهره می برند. ساخت بتن، ساخت آسفالت، ایزوگام، پودر نمای دیوار و دهها موارد دیگر، با استفاده از این ماده مقاوم صورت می گیرد. همانطور که ذکر شد علت اصلی کاربرد پودرسنگ، قیمت ارزان آن و درنتیجه کاهش هزینه های تولید می باشد اما مسلما این امر بدون ویژگیهای بارز پودر سنگ امکان پذیر نبود. چسبندگی عالی این ماده کانی در ساخت مصالح ساختمانی کارایی زیادی داشته و به استحکام سازه ها و دیوار ها کمک بسیاری خواهد کرد.

بهمین علت دسترسی به پودرهای اصل و مرغوب از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. زیرا تنها مواد خالص و با کیفیت دارای خصوصیات کامل هستند و بالطبع وجود هرگونه ناخالصی منجر به کاهش ویژگیهای پودرسنگ جوشقان خواهد شد. بطور مثال تعیین قیمت پودر بندکشی شیراز به درصد خالصی آن و خواصی که به بهبود استقامت نمای کار شده کمک می کند، بستگی خواهد داشت. بطور قطع بکار بردن پودر نمارومی بی کیفیت در اجراها، خساراتی ببار خواهد آورد و پس از مدتی ترک خوردگی در سطح دیوار ها دیده می شود که چندان خوشایند نیست و پیامدهایی را بهمرا خواهد داشت. مهمترین پیامد، نفوذ رطوبت به زیر سطح بوده و بدنبال آن، از دست رفتن استحکام دیواره می باشد.

اطلاع از قیمت پودرسنگ بندکشی شیراز

کلیه متقاضیان و خریداران محترم می توانند جهت اطلاع از قیمت پودر بندکشی شیراز به سایت گروه صنعتی آروشا، بزرگترین و معتبرترین توزیع کننده انواع پودر معدنی مراجعه نموده و آگاهی لازم را کسب نمایند. شرکت آروشا هم شامل کارخانجات تولیدی و هم مراکز فروش محصولات می باشد تا بتواند بصورت مستقیم تولیدات ممتاز خود از جمله پودرسنگ نمارومی و پودر نماشسته را به مصرف کنندگان عرضه نماید. با این اقدام دست واسطه ها و دلالان کوتاه شده و متقاضی از امکان دسترسی به قیمت مناسبتر برخوردار خواهد بود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 66

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت