پودر تالک سبز با قیمت مناسب و تأمین مستقیم از تولید کننده

4.9
(50)

قیمت پودر تالک سبز را عواملی تعیین می کنند که در تعیین کیفیت این تولیدات هم تاثیر گذار هستند؛ به عبارت دیگر در تولید این فرآورده های معدنی تجهیزات و ماشین ‌آلات متفاوتی به بهره‌برداری می ‌رسند که به عنوان مهمترین عامل تعیین کننده کیفیت و قیمت محصولات بررسی می شوند.

قیمت پودر تالک سبز

تالک در صنعت سرامیک سازی

نقش پودر های میکرونیزه تالک در صنعت سرامیک سازی به عنوان کاتالیزور های تاثیرگذار بررسی می شود؛ این ترکیبات در برابر درجه حرارت های بالا مقاومت زیادی دارند و به طور کلی افزودن آنها اثرات مثبتی را در تولیدات نهایی فراهم می ‌آورد، به عنوان مثال این فرآورده های نرم معدنی باعث افزایش خواص سایشی و نوری لعاب های سرامیکی می‌ شوند.

از پودر های تالک در چندین مرحله در بخش تولید سرامیک ها استفاده می شود، به عنوان مثال این تولیدات به عنوان پرکننده در تولید سرامیک های تخصصی و فنی به کار گرفته می ‌شوند، ساختار بلوری این فرآورده های معدنی همچنین امکان استفاده از آنها را برای تولید سرامیک های الکتریکی نیز مناسب ساخته است.

تولید و استفاده از پودرتالک در کشاورزی
>>

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

مزیت های استفاده از پودر تالک در صنعت سرامیک

مزیت های استفاده از پودر تالک در صنعت سرامیک سازی در مواردی همچون افزایش سفیدی،  افزایش مقاومت، بهبود چگالی و پایداری، کاهش ترک خوردگی، کاهش دمای پردازش، افزایش مقاومت سرامیک ها در برابر شوک حرارتی و شکستگی قابل توجه می باشد؛ از این ترکیبات همان طور که اشاره کردیم در بخش های متفاوتی از فرآوری سرامیک ها استفاده می شود و در هر شرایط تولیدی میزان استفاده از این تولیدات نیز متفاوت خواهد بود.

تولید کننده برجسته تالک

شرکت آروشا پودر را می توان یک تولید کننده برجسته در بحث تولید و فرآوری پودر های میکرونیزه تالک و دیگر پودر های معدنی دانست؛ این واحد تولید کننده بیشترین سهم بازار تجارت را به صورت محلی از ان خود کرده است و در بازار های بین المللی جایگاه ویژه ‌ای دارد.

هدف این واحد تولید کننده ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و تاثیر گذاری آن ها در تولید کالا های با بالاترین درجه کیفی می باشد؛ این واحد تولیدکننده هزینه صنعتگران در تولید انواع محصولات وابسته به فرآورده های معدنی را به کمک جدیدترین تجهیزات و در مقیاس وسیع عملکردی کاهش می دهد و کمک می کند تا الزامات دقیق کیفیت مشتریان خود را حفظ کند؛ تولید بدون وقفه و تامین به موقع این تولیدات به تمامی مشتریان جزو ضمانت ‌های شرکت آروشا پودر می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت