قیمت پودر نمای ساختمان گیلان

0
()

در تجارت پودر های معدنی تعداد بسیاری از فروشندگان و عرضه کنندگان مشغول فعالیت هستند. گسترش کاربرد مواد معدنی در حوزه های مختلف دلیل رونق این تجارت بوده و تاجران بیشماری را به سمت خود جلب کرده است. از طرفی وجود واسطه ها و دلالان بر آشفتگی بازار خرید و فروش مواد معدنی افزوده و تهیه مصالح و مواد اولیه را دشوار کرده است. تنوع قیمت پودر نمای ساختمان گیلان هم از این آشفتگی بی بهره نمانده و خریداران را دچار مشکلاتی نموده است.

قیمت پودر نمای ساختمان گیلان

مرکز عرضه پودر نماشسته گیلان

از آنجائیکه نمای هر ساختمان و پروژه ای بیان کننده زیبایی و مهارت بکار رفته شده در ساخت و ساز می باشد، اهمیت ویژه ای برای مجریان و کارفرمایان خواهد داشت. انواع اجرای نما، به خصوص نمای سیمان شسته، بطور معمول از پودر سنگ، سیمان سفید و سنگ های دانه بندی تشکیل می شود. پودر سنگ هم از اجزای مهم نما شسته سیمانی می باشد و مرغوبیت آن نقش بسزائی در کیفیت کار خواهد داشت. از اینرو غالبا از پودر سنگ جوشقان برای این موارد استفاده می گردد. این پودر کیفیت بالایی داشته و ویژگی های بخصوصی را شامل می شود که در اجرای نما شسته بسیار حیاتی است. چسبندگی بالا، استحکام بخشی و رنگ سفید و درخشان از خصوصیات بارز این ماده کانی است.

پودر سنگ از کجا بخریم ؟
>>

ناگفته نماند که باتوجه خصوصیات ذکر شده، ارزان بودن نیز دلیل مضاعف جهت کاربری زیاد پودر سنگ جوشقان شده است. این در حالیست که عدم بهره وری از مواد عالی و مطلوب در اجرای نماشسته، خساراتی را بر جای خواهد گذاشت که گاها جبرانشان هزینه بر و زمان بر خواهد بود. بنابراین کارفرمایان و سازندگان معمولا از مصالح درجه یک و ممتاز استفاده می نمایند. گروه صنعتی آروشا، مرکز عرضه این پودر بوده و با ثبات بخشی به قیمت پودر نمای ساختمان گیلان توانسته رضایت خاطر مصرف کنندگان را فراهم آورد.

پودر نمای ساختمان

ارزان ترین قیمت پودر نمای ساختمان گیلان

بطور کل تعیین قیمت پودر های معدنی وابسته به عوامل بسیاری است که مهمترین آنها، کیفیت، محل قرارگیری کارخانه و محل توزیع می باشد. همانطور که می دانید بهره وری از سنگ های مرغوب و اصل با خالصی بالا و معادن درجه یک نقش اساسی در خلوص پودر سنگ خواهد داشت. اما حذف مخارج حمل و نقل هم در تعیین قیمت اهمیت زیادی دارد. حضور کارخانه و انبار پخش در شهر توزیع و فروش، مطمئنا باعث صرفه جویی در هزینه خواهد شد. عوامل دیگری چون: تجهیزات و ابزار آلات بروز و مدرن، استفاده از نیروی متخصص، بسته بندی های مقرون بصرفه و بازاریابی انبوه و از همه مهمتر، فروش مستقیم و بدون واسطه موجب کاهش قیمت پودر نمای ساختمان خواهد بود.

خرید سنگ دانه بندی نی ریز
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت