قیمت پودر کربنات کلسیم دامی

بطور کل مواد معدنی نقش پر رنگی در زندگی بشر ایفاء می کند اما کلسیم کربنات پر کاربردترین آنها محسوب می شود. از اینرو بازار داد و ستد آن پر رونق بوده و البته دچار آشفتگی هایی نیز گشته است. بطور مثال، قیمت پودر کربنات کلسیم دامی توسط فروشندگان مختلف، بسیار متفاوت است. این موضوع دلایل گوناگونی دارد. مهمترین دلیل آن، تفاوت کیفیت پودر های تولید شده می باشد. زیرا بعضی تولید کنندگان کلسیم مرغوب و با کیفیتی ارائه می دهند و برخی دیگر بهمراه با ناخالصی بالا عرضه می نمایند.

قیمت کلسیم دام و طیور
تولید سفیدترین کربنات کلسیم دامی

اصولا کلسیم از سنگ مرمر ساخته می شود. این سنگ ها از معادنی استخراج می گردد که خلوص بالایی از کلسیم را دارا می باشند. اما همه معادن مرغوب و ممتاز نبوده و در برخی مناطق درصد خالصی کمی از caco3 در آنها دیده می شود. گروه صنعتی آروشا در کارخانجات خود، پس از بیرون کشیدن سنگهای مرمر و انتقال به کارخانه، طی فرایند های مختلف آنها را به پودر تبدیل می نماید.

با توجه به فراوانی کلسیم در طبیعت اما روش دیگری وجود دارد که در آن کلسیم ترکیب شده با آب را فراهم کرده و سپس دی اکسید کربن را از میانش عبور می دهند. بدین ترتیب پودر کلسیمی حاصل می شود که درصد خالصی بسیار بالایی دارد. این نوع کربنات کلسیم را pcc یا کربنات کلسیم رسوبی می خوانند و بخاطر خالص بودن و مرغوب بودنش، قیمت بیشتری خواهد داشت. البته بهره وری از انواع پودر کلسیم متناسب با کاربردش می تواند متفاوت باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
توزیع کربنات کلسیم موکت سازی

کاربرد کلسیم کربنات

صنایع رنگ سازی:
کربنات کلسیم در ساخت رنگ نقش پرکننده را ایفاء می کند. همچنین رنگ سفید و درخشانش موجب رنگدهی و پوشانندگی بیشتر رنگ خواهد شد.
صنعت داروسازی:
از آنجا که کلسیم جهت استحکام استخوانها موثر بوده و برای بدن ضروری است، بعنوان مکمل در دارو سازی استفاده می شود. نوع این ماده می بایست درصد خالصی بالایی داشته باشد و علاوه بر آن وجود ناخالصی ها به حداقل برسد.
صنعت کاغذ سازی:
در ساخت کاغذ بعنوان پرکننده بکار برده می شود اما رنگ سفیدش نیز در رنگدهی به کاغذ بسیار مفید می باشد.

اما یکی از کاربردهای مهم کلسیم، بکار گیری در خوراک دام و طیور است که به آن پودر کربنات کلسیم دامی می گویند. همانگونه که کلسیم برای حفظ سلامتی بدن انسان ضروری است، در حیوانات نیز بهمان ترتیب می باشد. در پرورش دام، آبزیان و طیور این ماده باعث شکل گیری اسکلت و استخوان بندی حیوانات می گردد. همچنین موجب جلوگیری از برخی بیماریهای مخصوص حیوانات شده و از سوی دیگر در هضم غذا و گوارش آنها نیز نقش موثری دارد.

کربنات کلسیم دامی قیمت

تولید پودر کربنات کلسیم دامی

شرکت آروشا پودر کربنات کلسیم دامی را مناسب با این نوع کاربری، با دانه بندی ریز، با درصد خالصی معین، بدون مواد سمی و فلزات سنگین، در مش بندی خاص تولید می نماید. بدین جهت یکی از مرغوب ترین محصولات اصل و درجه یک پودر کلسیم محسوب می شود که در داخل کشور به تولید می رسد.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش