قیمت پودر کربنات کلسیم دامی

4.9
(28)

بطور کل مواد معدنی نقش پر رنگی در زندگی بشر ایفاء می کند اما کلسیم کربنات پر کاربردترین آنها محسوب می شود. از اینرو بازار داد و ستد آن پر رونق بوده و البته دچار آشفتگی هایی نیز گشته است. بطور مثال، قیمت پودر کربنات کلسیم دامی توسط فروشندگان مختلف، بسیار متفاوت است. این موضوع دلایل گوناگونی دارد. مهمترین دلیل آن، تفاوت کیفیت پودر های تولید شده می باشد. زیرا بعضی تولید کنندگان کلسیم مرغوب و با کیفیتی ارائه می دهند و برخی دیگر بهمراه با ناخالصی بالا عرضه می نمایند.

مرکز پخش کربنات کلسیم سفید الیگودرز تا مش 2500

قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه

یکی از پرکاربرد ترین مواد اولیه در اکثر صنایع، پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم است. مهمترین دغدغه افرادی که قصد خرید این پودر های میکرونیزه معدنی را دارند، این است که قیمت این محصولات در بازار چه مقدار است و بر اساس چه معیار هایی قیمت آنها مشخص می گردد. همان طور که می دانید انواع مختلفی از این پودر های میکرونیزه در بازار معرفی می گردند که قیمت آنها با توجه به نام برند و شرکت تولید کننده، نوع محصول و درجه بندی آنها متفاوت و متغیر می باشد.
علاوه بر موارد گفته شده میزان عرضه و تقاضای این محصولات نیز به عنوان اصلی‌ ترین پارامتر در تعیین قیمت نهایی کربنات کلسیم میکرونیزه تاثیر می گذارد. خوشبختانه در ایران با راه اندازی خطوط تولیدی ویژه و گسترده توسط آروشا پودر تولید و عرضه انواع پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم در حجم های بالای انجام می پذیرد و این مجموعه تولید کننده با تعادل میزان عرضه و تقاضا توانسته است، قیمت این محصولات را در حد پایین نگه دارد.
میزان صادرات و واردات انواع پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم هم می‌ تواند در تعیین قیمت آنها تأثیر داشته باشد. به نوعی که با افزایش صادرات محصولات و کاهش واردات آنها به داخل کشور مسلما افزایش قیمت چشمگیری برای این محصولات احساس می‌ گردد. در هر صورت می توان ادعا کرد مجموعه صنعتی آروشا پودر در ایران معتبر ترین شرکت عرضه کننده این محصولات است که پودرهای میکرونیزه کربنات کلسیم را با حداقل قیمت در اختیار تمامی متقاضیان قرار می دهد.
با خرید مستقیم و اینترنتی پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم از این مجموعه‌، حذف هزینه سود واسطه گری ها و قدرت انتخاب بیشتر و مشاوره تخصصی در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می گیرد و در نهایت شما از خرید خود رضایت کامل را خواهید داشت.

تولید سفیدترین کربنات کلسیم دامی

اصولا کلسیم از سنگ مرمر ساخته می شود. این سنگ ها از معادنی استخراج می گردد که خلوص بالایی از کلسیم را دارا می باشند. اما همه معادن مرغوب و ممتاز نبوده و در برخی مناطق درصد خالصی کمی از caco3 در آنها دیده می شود. گروه صنعتی آروشا در کارخانجات خود، پس از بیرون کشیدن سنگهای مرمر و انتقال به کارخانه، طی فرایند های مختلف آنها را به پودر تبدیل می نماید.
با توجه به فراوانی کلسیم در طبیعت اما روش دیگری وجود دارد که در آن کلسیم ترکیب شده با آب را فراهم کرده و سپس دی اکسید کربن را از میانش عبور می دهند. بدین ترتیب پودر کلسیمی حاصل می شود که درصد خالصی بسیار بالایی دارد. این نوع کربنات کلسیم را pcc یا کربنات کلسیم رسوبی می خوانند و بخاطر خالص بودن و مرغوب بودنش، قیمت بیشتری خواهد داشت. البته بهره وری از انواع پودر کلسیم متناسب با کاربردش می تواند متفاوت باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است.

قیمت هر تن کربنات کلسیم میکرونیزه در فروشگاه مرکزی
>>

فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم

کاربرد کلسیم کربنات

صنایع رنگ سازی: کربنات کلسیم در ساخت رنگ نقش پرکننده را ایفاء می کند. همچنین رنگ سفید و درخشانش موجب رنگدهی و پوشانندگی بیشتر رنگ خواهد شد.
صنعت داروسازی: از آنجا که کلسیم جهت استحکام استخوانها موثر بوده و برای بدن ضروری است، بعنوان مکمل در دارو سازی استفاده می شود. نوع این ماده می بایست درصد خالصی بالایی داشته باشد و علاوه بر آن وجود ناخالصی ها به حداقل برسد.
صنعت کاغذ سازی: در ساخت کاغذ بعنوان پرکننده بکار برده می شود اما رنگ سفیدش نیز در رنگدهی به کاغذ بسیار مفید می باشد.
اما یکی از کاربردهای مهم کلسیم، بکار گیری در خوراک دام و طیور است که به آن پودر کربنات کلسیم دامی می گویند. همانگونه که کلسیم برای حفظ سلامتی بدن انسان ضروری است، در حیوانات نیز بهمان ترتیب می باشد. در پرورش دام، آبزیان و طیور این ماده باعث شکل گیری اسکلت و استخوان بندی حیوانات می گردد. همچنین موجب جلوگیری از برخی بیماریهای مخصوص حیوانات شده و از سوی دیگر در هضم غذا و گوارش آنها نیز نقش موثری دارد.

انواع کربنات کلسیم کارخانه تولید پودر میکرونیزه

تولید پودر کربنات کلسیم دامی

شرکت آروشا پودر کربنات کلسیم دامی را مناسب با این نوع کاربری، با دانه بندی ریز، با درصد خالصی معین، بدون مواد سمی و فلزات سنگین، در مش بندی خاص تولید می نماید. بدین جهت یکی از مرغوب ترین محصولات اصل و درجه یک پودر کلسیم محسوب می شود که در داخل کشور به تولید می رسد.

پودر کربنات کلسیم کوتد (پوشش دار) خارجی بهتر است یا ایرانی
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 28

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت