قیمت پودر کلسیم کربنات کوتد

4.8
(21)

قیمت پودر کلسیم کربنات کوتد تحت تاثیر عوامل مختلف بسیار زیادی قرار دارد که از مهمترین آن ها می توان به نوع سنگ استخراج شده از معادن اشاره کرد. از دیگر عوامل موثر بر قیمت این محصول موارد زیر هستند:

  • چگونگی تولید کلسیم کربنات در کارخانه
  • هزینه صرف شده برای خرید اسیدهای چرب مورد استفاده در پوشش

در صورتی که هزینه صرف شده در هر یک از این مراحل کاهش یابد قیمت پودر کلسیم کربنات کوتد نیز تا حد قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

قیمت پودر کلسیم کربنات کوتد

مناسب ترین قیمت پودر کلسیم کربنات کوتد

فرآیند خاصی که برای تولید کلسیم کربنات کوتد انجام می گیرد باعث شده است تا قیمت پودر کلسیم کربنات کوتد تحت تاثیر عوامل مختلف زیادی قرار گیرد. به منظور کسب اطلاعات از قیمت این محصول می توان با مشاوران فروش گروه صنعتی کارخانجات آروشا تماس گرفت. در ادامه به بررسی مختصر عوامل موثر بر قیمت این محصول خواهیم پرداخت.

  • محل قرار گیری معادن کلسیم کربنات و فاصله معدن تا کارخانه تولید پودر یکی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت پودر کلسیم کربنات پوششدار است.
  • مجهز بودن کارخانه تولید پودر کلسیم کربنات کوتد به تجهیزات به روز و دسترسی به دانش لازم از دیگر عوامل موثر بر قیمت این محصول است.
  • اسید استئاریک یکی از مهمترین مواد اولیه مورد نیاز برای تولید پودر کلسیم کربنات پوششدار می باشد. قیمت بالای اسید استئاریک باعث افزایش قیمت این محصول شده است.
فروشنده کربنات کلسیم پوششدار
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 2500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 30
stearic asid % 1.00- 0.70

فروش مستقیم پودر کلسیم کربنات پوششدار

شرکت آروشا پودر در سال های اخیر با حذف واسطه ها اقدام به فروش مستقیم کربنات روکش دار نموده است. این شرکت همچنین اخیرا اقدام به صادرات کلسیم کربنات کوتد کرده است. این امر در کاهش قیمت این محصول تاثیر قابل توجهی داشته است. این شرکت سال های متمادی در تولید انواع پودرهای معدنی فعالیت دارد. از این رو در این زمینه دارای تجربیات علمی و تجاری بسیار زیادی است. همواره به مشتریان توصیه می شود تا از خرید کلسیم کربنات کوتد با عنوان فرعی و از کارگاه های غیر استاندارد خودداری نمایند. زیرا به طور معمول در این کارگاه ها محصولات غیر استاندارد، ناقص و غیر فنی به مشتریان عرضه می شود. شما می توانید سفارش خرید خود را در وب سایت این شرکت به راحتی ثبت نمایید.

فروش سفیدترین کلسیم کربنات پوششدار

مجموعه آروشا پودر که یک واحد تولیدی تخصصی پودر کلسیم کربنات کوتد می باشد، در تولید محصولات خود از تجهیزات مدرن استفاده می کند. این مجموعه برای تولید محصولات خود نکات فنی علم شیمی را رعایت کرده و همچنین مواد اولیه مورد استفاده را مورد آنالیز قرار می دهد. در این مجموعه علاوه بر افزایش کیفیت محصولات هزینه های جانبی تولید تا حد قابل توجهی کاهش یافته اند. افزایش کیفیت محصولات این مجموعه باعث رونق یافتن صادرات کربنات پوشش دار این شرکت شده است. تمامی تجهیزات اختصاصی مورد استفاده در بخش تولید این مجموعه بهینه سازی شده اند. لازم به ذکر است که تجهیزات و خطوط تولیدی این مجموعه در دیگر واحدها مشاهده نمی شود. به طور کلی می توان گفت تمامی تجهیزات مورد استفاده در این مجموعه با سه هدف کلی بهینه سازی شده اند:

  • کاهش هزینه های جانبی تولید
  • افزایش کیفیت محصولات
  • انجام فرآیندهای تولیدی به صورت هوشمند

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 21

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 out of 0 bytes received