قیمت کربنات کلسیم درب کارخانه

0
()

قیمت کربنات کلسیم تولید شده توسط کارخانجات آروشا بلحاظ کیفیت سنگ تهیه شده از معدن و فرآیند کامل تولید پودر ، مناسب ترین قیمت برای مشتریان می باشد . در خصوص کف قیمت کربنات کلسیم در این نوشته مطالبی را به عرض می رسانیم .

عرضه مستقیم کربنات کلسیم

از مهمترین مسائلی که در عرضه مستقیم کربنات کلسیم مورد توجه شرکت های تولید کننده قرار می گیرد، کیفیت بالای این محصولات است چرا که در عملیات عرضه مستقیم تولیدکنندگان مجبور هستند محصولاتی را به صورت مستقیم به خریداران واقعی ارائه نمایند و از آنجایی که خریداران این ترکیبات معدنی در واقع شرکت ‌ها و کارخانه‌ های تولیدکننده محصولات مختلف هستند و با اطلاعات کامل خرید این ترکیبات را انجام می ‌دهند، باید کیفیت کربنات کلسیم عرضه شده توسط شرکت های تولید کننده قابل قبول باشد. در میان کمپانی های تولید کننده و عرضه کننده کربنات کلسیم در ایران تنها مجموعه صنعتی آروشا پودر است که انواع این محصولات را با بالاترین کیفیت ارائه می‌ نماید. کربنات کلسیم عرضه شده در این مجموعه از آن جهت دارای اهمیت است که امکان استفاده از آن در صنایع تجاری، ساختمان سازی، کشاورزی و غیره وجود دارد.

قیمت کربنات کلسیم درب کارخانه

بزرگترین کاخانه تولید کربنات کسیم

بزرگترین کارخانه تولید کربنات کلسیم در ایران با هدف تامین نیاز تمامی متقاضیان این ترکیبات در داخل و خارج از کشور احداث شده است. در ایران معادن بسیار زیادی برای استخراج سنگهای معدنی کربنات کلسیم وجود دارد و با توجه به پیشرفت هایی که در سال های اخیر در زمینه استخراج و فرآوری این محصولات کسب شده است، شرایط اقتصادی ایده‌آلی برای فعالیت شرکت های تولید کننده فراهم می باشد و آنها می توانند با کمی تلاش و کوشش، محصولاتی را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت به بازار های هدف ارائه دهند. بزرگترین کارخانه تولید کربنات کلسیم در ایران با نام تجاری آروشا پودر فعالیت ‌های خود را به انجام می رساند. این شرکت تولید کننده کیفیت بالای تولیدات خود را به عنوان اصلی ‌ترین اولویت مدنظر قرار داده و بر اساس استانداردهای جهانی، فراوری تولیدات خود را به انجام می رساند. این واحد تولید کننده با فعالیت به صورت مستقیم و عرضه تولیدات از درب کارخانه، محصولاتی را با قیمت های مناسب نیز ارائه می نماید. اگر قصد خرید کربنات کلسیم با بالاترین درجه کیفیت را دارید حتما با این مجموعه ارتباط برقرار کرده و ثبت سفارشات خود را انجام دهید.

خرید بهترین کلسیم کربنات خلوص بالا
>>

قیمت کربنات کلسیم

برای اطلاع از میزان قیمت کربنات کلسیم می بایست به فاکتورهای موثر در فرآیند تولید کربنات کلسیم توجه نمائیم :

الف ) سنگ کربنات کلسیم

سنگ کربنات کلسیم که از معادن تهیه می شود دارای انواع مختلفی از نظر کیفیت و ناخالصی و میزان کربنات کلسیم می باشد .
هر چقدر سنگ خریداری شده از معادن دارای خلوص بالای کربنات کلسیم باشد ، قیمت آن نیز بیشتر است .
و بر عکس سنگ های دارای ناخالصی بیشتر از قیمت پائینی برخوردار هستند .
مجموعه مدیریت آروشا ، همواره از معادن دارای سنگ کربنات کلسیم با درجه خلوص 98 درصد به بالا ، مواد اولیه خود را خریداری می نمایند.

ب) حمل و نقل سنگ کربنات کلسیم از معدن تا کارخانه

کارخانجات کربنات کلسیم آروشا به لحاظ موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در شاهراه مبادلاتی کشور فاصله بسیار کمی از معادن سنگ کربنات کلسیم دارد و در خصوص هزینه حمل سنگ به کارخانه به گونه ای عمل می کند تا هزینه نهایی تولید کاهش پیدا کرده و مشتریان رضایت بیشتری داشته باشند .

ج) فرآیند و دستگاه های تولید کربنات کلسیم

در مجموعه تولیدی آروشا به لحاظ پرسنل با تجربه و استفاده از دستگاه های به روز و بسته بندی مکانیزه هزینه تولید محصول نسبت به کارخانجات دارای تکنولوژی قدیمی پائین تر می باشد .

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم زیره کفش
>>

د) دانه بندی محصول (MESH)

دانه بندی کربنات کلسیم نقش موثری در قیمت آن دارد . به طوری که هر چقدر دانه بندی کربنات کلسیم یا اصطلاحاََ MESH ریزتر و نرم تر باشد قیمت محصول بلحاظ فرآیندی که صرف تولید می گردد ، افزایش پیدا می کند .

ه) حاشیه سود تولید

حاشیه سود تولید پودر کربنات کلسیم کارخانجات آروشا حداکثر 12 درصد می باشد و این یک مزیت برای مشتریانی می باشد که می خواهند هزینه خرید مواد اولیه خود را کاهش دهند .

نکته مهم : در خریداری پودرهای صنعتی مثل پودر کربنات کلسیم نهایت دقت را بکار ببرید . چرا که این نوع از پودر ها در صنایع و دستگاه هایی مورد مصرف قرار می گیرند که در صورت داشتن ناخالصی ، صدمات جبران ناپذیر به محصول ، دستگاه ، اعتبار کارخانه وارد می شود . لذا توصیه می شود از مراکز معتبر پودر مورد نیاز خود را خریداری فرمائید و به هر ارزانی غیرمتعارف اعتماد نفرمائید .

جهت اطلاع از قیمت محصولات تولید شده می توانید از ستون کناری سایت اقدام فرمائید.

کارخانه تولید کربنات کلسیم میکرونیزه

بزرگترین کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم در ایران با برند آروشا در حال فعالیت می باشد. شما می توانید از طریق این سایت بهترین نوع پودر کربنات کلسیم را ثبت سفارش نمائید. استفاده از کربنات کلسیم کارخانجات آروشا می تواند موجب کاهش زمان تولید، کاهش مصرف انرژی، کاهش قیمت تمام شده و نیز بهبود قابل توجه برخی خواص محصول نظیر مقاومت گردد. ارسال بار به سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

کربنات کلسیم کاوه با قیمتی که همه را مجذوب می‌کند
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت