قیمت کربنات کلسیم کوت شده صادراتی

کربنات کلسیم کوت شده که نام دیگر آن کلسیم کوتد است، نوعی ماده بسیار مهم و ارگانیک در صنایع شیمیایی به شمار می آید که در زیر گروه کربنات پوشش دار شده با اسیدهای چرب قرار گرفته و از حالتی واکس مانند برخوردار می باشد. همچنین باید گفت این محصول به دلیل کاربرد و ارزش زیادی که دارد، به عنوان کربنات کلسیم پوششدار نیز شناخته شده و می توانید آن را با بهترین قیمت سفارش نمایید.

قیمت کربنات کلسیم کوت شده صادراتی

کربنات کلسیم ضایعاتی چیست؟

همانطور که مستحضر هستید آجر و بتن جزو پرمصرف ترین مصالح ساختمانی هستند که توسط انسان در کل جهان مورد استفاده قرار می گیرد و همین امر باعث شده است که تقاضا برای تهیه این محصولات چندین برابر شود. تخریب محیط زیست و محدودیتهای مالی و همچنین مصرف بالای انرژی از مشکلات دنیای امروز است. این مشکلات سازمان های مربوطه را مجبور ساخته تا دستورالعمل های مختلفی برای  جا به‌ جایی، حمل و نقل و بازیافت زباله ها اجرا نمایند. از سوی دیگر با رشد تصادفی جمعیت در سال های اخیر تقاضای بالایی برای ساخت و ساز دیده می‌ شود. در نتیجه افزایش فشار بر استفاده از منابع طبیعی باعث می ‌شود که کمبود شدید به آنها دیده شود. اکنون برخی از سازمان‌ های مربوطه در این زمینه راهکارهای مناسبی را اتخاذ کردند و در واقع برای حفظ محیط پاک تر و سبزتر، تولید کربنات کلسیم را از سایر ضایعات صنایع مختلف انجام می دهند. کربنات کلسیم ضایعاتی در صنایع ساخت و ساز کاربرد زیادی دارد و با استفاده از کربن دی اکسید و ضایعات حاوی کلسیم صنایع مختلف تولید می شود. کربنات کلسیم که به کمک ضایعات کلسیمی تولید می گردد با نام تجاری کربنات کلسیم ضایعاتی شناخته شده است. همانطور که می دانید در کنار این محصولات انواع دیگر کربنات کلسیم معرفی می‌ گردند که هر یک دارای فرایند های تولیدی مخصوص به خود می باشند. ولی در هر صورت می توان گفت کربنات کلسیم ضایعاتی جزو ارزان قیمت ترین محصولات عرضه شده در بازار است.

صادرات کربنات کلسیم کوت شده
>>

قیمت کربنات کلسیم کوت شده صادراتی

کاربرد کربنات کلسیم ضایعاتی

کاربرد کربنات کلسیم ضایعاتی بسیار گسترده می باشد و از این محصول معمولاً در صنعت تولید مصالح ساختمانی از جمله بتن و گچ های ساختمانی استفاده می گردد. این ترکیب در صنعت کاغذ سازی نیز به عنوان ماده اولیه قابل استفاده است و این فرآیند باعث کاهش قطع درختان برای تولید کاغذ و حفظ محیط زیست می گردد. کربنات کلسیم ضایعاتی در صنعت رنگ سازی با هدف افزایش کیفیت رنگ های تولیدی نیز استفاده می‌ شود. این ترکیبات در رنگ های تولیدی باعث افزایش شفافیت و افزایش مقاومت آنها می ‌شود. از دیگر کاربردهای کربنات کلسیم ضایعاتی می توان به استفاده از این محصولات در صنعت لاستیک سازی به عنوان پرکننده اشاره کرد که مزیت های مقرون به صرفه ای برای خریداران به ارمغان می آورد. کربنات کلسیم ضایعاتی در گروه کربناتهای کلسیم ارزان‌ قیمت قرار می ‌گیرد و همان‌ طور که اشاره کردیم با استفاده از فرمول دی اکسید کربن و محصولات حاوی کلسیم ضایعاتی از صنایع مختلف تولید می گردد و در واقع اصلی ترین مزیت های تولید این محصول برای خطوط تولیدی افزایش سودآوری، کاهش هزینه، دفن زباله و کمک به محیط زیست می باشد.

مزایای کربنات کلسیم کوت شده

هنگامی که کربنات کلسیم ساده را با ماده ای مانند اسید استئاریک می پوشانند، محصولی به دست می آید به نام کلسیم کوت شده که به عنوان «کربنات کلسیم پوشش دار» نیز آن را می شناسند، گفتنی است که این محصول با مش های متعدد از قبیل 400، 800، 1000 ، 1500 و 2500 همراه بوده و به عنوان پوسته ضد آب عمل می کند که خاصیت روان کاری آن نیز بالاست.

قیمت پودر کربنات کلسیم
>>

همچنین اگر بخواهیم به بیان مزایای کربنات کلسیم کوتد بپردازیم، عبارت خواهند بود از:

 1. این ماده دارای ویژگی هیدروفوبیک شده بوده و از این رو رطوبت را به خود جذب نخواهد کرد.
 2. از پوشش آلی برخوردار بوده و به همین جهت هم خواصی مانند ضد خوردگی یا خنثی بودن را نیز به همراه دارد.
 3. با استفاده از آن می توان محصولی یکدست و درخشان را تولید نمود.
 4. اگر آن را در ترکیب شیمیایی به کار ببرند، مانع از ایجاد حباب و کلوخه خواهد شد.
 5. با شمار زیادی از رزین های پلیمری، دارای سازگاری می باشد.
 6. نسبت به پرکننده های دیگر، از نظر قیمت، بسیار مقرون به صرفه تر است.
 7. در فرآیند تولید، هیچ نوع گرد و غباری را تولید نخواهد کرد.

مرکز فروش کربنات کلسیم پوشش دار

در حال حاضر کربنات کلسیم، هم در صنایع شیمیایی و هم در طیف وسیعی از صنایع دیگر مورد کاربرد و اهمیت واقع گشته و این موضوع روی فروش کربنات کلسیم نیز تاثیر گذاشته است. حال اگر به دنبال تهیه و سفارش عمده این ماده مهم و تاثیرگذار هستید، می توانید از بهترین مرکز فروش این گروه از محصولات نظیر مرکز پیش رو اقدام نموده و ماده ای خالص و درجه یک که از چنین کاربردهایی برخوردار می باشد را به لیست خرید خود اضافه نمایید:

 • صنایع تولید کننده چسب چوب از این ماده کاربردی استفاده می نمایند.
 • در صنایع لاستیک سازی و پلاستیک سازی با اهمیت بالایی روبرو گشته است.
 • صنایع تولید کفپوش و ورق پی وی سی از آن بهره می برند.
 • کارخانجات تولید کاغذ و صنایع مرکب سازی هم به این ماده، نیاز اساسی دارند.
 • صنایع ساخت چرم مصنوعی هم از کربنات کلسیم کاربرد به عمل می آورند.
 • واحدهای ساخت لوله پلیکا و کارخانجات تولیدی سیم و کابل هم به استفاده از آن روی آورده اند.

نظرسنجی واحد فروش:

قیمت کلسیم کربنات دلیجان
>>

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت