لیست قیمت کلسیم کربنات حفاری

4.8
(23)

در صنایع نفت و گاز از مواد معدنی بسیاری بهره برداری می شود. یکی از این مواد، کلسیم کربنات حفاری است. بطور کل caco3 یا کربنات کلسیم حوزه های بیشماری را تحت پوشش قرار می دهد. صنایع کاغذ سازی، صنایع رنگسازی، صنایع غذایی، صنایع پلاستیک سازی، صنعت داروسازی، خوراک دام و طیور، ساختمان سازی، راه سازی
و موارد فراوان دیگر که هرکدام بنوعی و با کاربردی متفاوت از آن بهره می برند. بعنوان مثال در رنگسازی این ماده روشن کننده خوبی در روند ساخت رنگ می باشد. هچنین در ساخت کاغذ بعنوان پرکننده و سفید کننده موجب کاهش هزینه ها و از سوی دیگر باعث کمک به حفظ محیط زیست خواهد شد.

لیست قیمت کلسیم کربنات حفاری

کربنات کلسیم در حفاری نفت

فرایند های حفاری نفت و گاز بسیار پیچیده هستند و در آنها از کربنات کلسیم و دیگر مواد معدنی با اهداف خاصی استفاده می شود. مواد معدنی طبیعی به صورت معمولی به عنوان افزودنی برای مایعات مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرند و در واقع به عنوان یک عامل پلوتونیوم عمل می کنند. مخلوطی از ذرات پودر میکرونیزه از پیش طراحی شده به گل حفاری اضافه می شود، این ماده معدنی به کنترل مقدار مایع نفوذ در چاه های حفاری کمک می نماید. همچنین وظیفه کربنات کلسیم در  جلوگیری از آسیب رسیدن به ابزارهای به کار گرفته شده در این صنعت دیده می شود. در حفاری، این مسئله که از آسیب رسیدن به سنگ ها جلوگیری شود، اهمیت زیادی دارد و در واقع پودر کربنات کلسیم می‌ تواند این نقش را بر عهده بگیرد. کربنات کلسیم یکی از رایج ترین مقیاس های عملیات میدان حفاری نفت و گاز به نظر می رسد چرا که از قیمت فروش مناسبی برخوردار است و در حال حاضر به عنوان بهترین ترکیب در این زمینه بهره‌ برداری می‌ شود.

کارخانه کربنات کلسیم مشهد
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 325 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 18

صادرات کربنات کلسیم

صادرات کربنات کلسیم به واسطه ویژگی های قابل توجه این پودر های میکرونیزه و گسترش طیف کاربری آنها در سال های اخیر چندین برابر شده است. دلایل زیادی برای گسترش صادرات در سال های اخیر گزارش شده است که یکی از مهمترین آنها غنی بودن ذخایر معدنی ایران به انواع سنگ های کربنات کلسیم می باشد و به واسطه همین تامین مواد اولیه، کارخانه های سنگ کوبی با قدرت و ظرفیت حداکثری، تولید این محصولات را به انجام می رسانند و این پارامتر باعث می‌ گردد که صادرات افزایش یابد. علاوه بر این موضوع کشور ایران از طریق مرزهای آبی می تواند با کشور های بسیار زیادی در ارتباط باشد  و این مسئله می‌ تواند در افزایش صادرات این محصولات به کشور های دیگر شرایط ایده‌آلی را ایجاد نماید. در هر صورت می توان گفت در بین کشور های خاورمیانه کشور ایران جزو بزرگترین صادرکنندگان پودر های میکرونیزه معدنی کربنات کلسیم می باشد.

لیست قیمت کلسیم کربنات حفاری

مرکز فروش بهترین کربنات کلسیم حفاری

بطور معمول پودر های تولید شده کلسیم دارای کیفیت های متنوعی هستند. اما از آنجا که کربنات کلسیم حفاری در صنعت نفت و گاز از اهمیت ویژه ای برخوردار است، بنابراین مرغوب بودن آن بسیار مورد توجه قرار می گیرد. استخراج نفت و گاز مستلزم حفاری است و البته حفاری دقیق و همگام با استاندارد ها، کمک زیادی به بهینه کردن تولید می باشد. در فرایند های پیچیده حفاری از مواد معدنی بسیاری استفاده می شود، از جمله کربنات کلسیم. کاربرد این ماده در حفاری بسیار حائز اهمیت است. برای مثال ویژگی اسید زدایی این ماده، موجب خنثی شدن مواد مضر می شود. بدین ترتیب تولید خالص تر و با کیفیتی صورت می گیرد. همچنین از ویژگی مهم کلسیم میتوان وزن دهی آنرا عنوان نمود.

در روند استخراج، کلسیم و باریت به چاه فرستاده می شود و بخاطر چگالی بالای این مواد، نفت و گاز به سمت بالا هدایت می شود. از سوی دیگر با بکار بردن کلسیم در دیواره ها، موجب سفت شدن و جلوگیری از ریزش دیواره خواهد شد. بنابراین کیفیت کلسیم مخصوص حفاری نکته بسیار مهمی خواهد بود تا در طی عملیات خصوصیات آنرا بخوبی به بهره برداری رساند. در کشور ما که فروش نفت و گاز از درآمد های اصلی کشور محسوب می شود، استخراج این مواد مسلما اهمیت بالایی خواهد داشت.  در نتیجه عملکرد مواد بکار رفته شده در پروژه حفاری باعث تولید بیشتر و مرغوبتری خواهد شد. از اینرو فروش بهترین کلسیم کربنات، فوائد بسیاری را دنبال دارد

خرید بدون واسطه کلسیم کربنات حفاری

بمنظور کاهش هزینه ها و نیز تامین مواد اولیه ممتاز و مرغوب می توان بجای خرید پودر کلسیم از دلالان و واسطه ها، به تولید کنندگانی چون مجموعه آروشا مراجعه نمود که محصولات خود را بدون واسطه عرضه می نمایند. با این اوصاف صرفه جویی بسیاری در بکارگیری این مواد خواهد شد. آنهم زمانیکه میزان بالایی از کلسیم نیاز بوده و مصرف می شود. گذشته از کاهش هزینه خرید، نسبت به محصولات خریداری شده می توان اطمینان بیشتری به کیفیت آن داشت.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 23

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت