مجهزترین کارخانه پودر تالک زنجان

4.8
(25)

کارخانه پودر تالک زنجان یکی از جستجوهای صاحبان صنایع در گوگل می باشد . برای خرید بهترین تالک موجود در ایران صاحبان صنایع در شهرک های صنعتی استان زنجان و سراسر ایران می توانند با واحد فروش آروشا پودر ارتباط برقرار نمایند . تالک، یک کانی دگرگون یافته است که در اثر آسیاب، به شکل پودر تالک ظاهر می‌شود. پودر تالک نیز، یکی از  پرکاربردترین پودرهای صنعتی است که بر اساس میزان ناخالصی‌های به کار رفته در آن، از کیفیت بسیار متفاوتی برخوردار می‌باشد. لازم به ذکر است که در بسیاری از صنایع از جمله صنعت سرامیک، یکنواختی تالک از نظر ساختار فیزیکی و شیمیایی در تالک بسیار ضروری می‌ باشد. علاوه بر این، اندازه دانه و توزیع و رنگ پخت نیز عامل مهمی محسوب می‌شود. مجهزترین کارخانه پودر تالک زنجان، به دلیل بهره‌مندی از فناوری‌های پیشرفته در خطوط تولیدی خود، از جمله مراکز تولیدی پیشگام در در تولید پودر تالک باکیفیت و دارای کمترین ناخالصی می‌باشد.

مجهزترین کارخانه پودر تالک زنجان

کارخانه پودر تالک زنجان

به طور کلی،  تالک مورد استفاده در بسیاری از صنایع از جمله الکتروسرامیک و لعاب، تالک خالص می‌باشد. منگنز و آهن از ناخالصی های نامطلوب در ترکیب پودر تالک می‌باشند که در انواع با کیفیت آن، میزان این ناخالصی‌ها بسیار اندک است.  کارخانه پودر تالک زنجان، با تمرکز بر کاهش این ناخالصی‌ها، نقش مهمی در تامین نیاز بازار به انواع خالص پودر تالک (عاری از منگنز و آهن) ایفا می‌کند.

25 نکته مهم محرمانه از زبان صادر کننده پودر تالک طبیعی
>>

مرکز توزیع بهترین تالک زنجان

اگرچه پودر تالک در اصل سفید می‌باشد، اما بسته به مواد و ناخالصی‌های موجود در آن، می‌تواند به رنگ سبز، آبی یا خاکستری نیز دیده شود. مجموعه آروشا پودر، به عنوان مرکز توزیع بهترین تالک کارخانه پودر تالک زنجان ، همواره توزیع پودرهای صنعتی برخوردار از استانداردهای کیفی لازم را مورد توجه قرار می‌دهد. از مهمترین خواص پودر تالک توزیعی مجموعه آروشا پودر، می‌توان به محتوای کم مواد معدنی فیبری و سخت و مقدار کم آرسنیک و آهن در این پودر صنعتی و رنگ سفید و شفاف آن اشاره داشت.

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

تولید پودر تالک میکرونیزه

با توجه به کاربرد های گفته شده و ویژگی‌ های منحصر به فرد پودر های میکرونیزه تالک مسلماً تولید این ترکیبات در حجم‌ های بالا متقاضیان بسیار زیادی دارد؛ در عصر حاضر شرکت آروشا پودر با در نظر گرفتن همین موارد همواره تلاش کرده است که تولید بهترین محصولات را بر مبنای جدیدترین روش‌ ها تکمیل نماید، برای تولید این پودر های میکرونیزه انتخاب تجهیزات سنگ کوبی اهمیت بسیاری دارد چون از این طریق اندازه ذرات تولید شده قابل کنترل خواهد بود.

در آغاز اولین مرحله تولید پودر های میکرونیزه، سنگ‌ های معدنی تالک در دستگاه‌ های فک کوبشی قرار می‌ گیرند و به اندازه‌ های یک دست و یکسانی تبدیل می‌ شوند اگر از نظر تولیدکنندگان اندازه ذرات در این مرحله برای دستگاه‌ های آسیابی درشت باشد از دستگاه‌ های سنکوبی دیگر استفاده می‌ شود تا در نهایت محصولاتی با اندازه یکسان جمع آوری شده و انتقال آنها به دستگاه‌ های آسیابی انجام می‌ پذیرد.

دستگاه‌ های آسیابی مورد استفاده در این خطوط تولیدی بیشتر از نوع آسیاب‌ های بالمیل انتخاب می‌ شود، این نوع دستگاه‌ ها دارای یک استوانه مخروطی شکل به صورت دوار است که در آن گلوله‌ های فولادی نقش خرد کردن سنگ‌ های معدنی را بر عهده می‌ گیرند، گلوله‌ ها به صورت دائم به محتویات درون استوانه برخورد کرده و در نهایت باعث می‌ شوند که پودر های یک دست و یک اندازه از خروجی دستگاه تحویل گرفته شوند.

کارخانه تولید پودر تالک دستکش سازی

پودر تالک، علاوه بر استفاده در صنایع سرامیک و لعاب، به دلیل خلوص شیمیایی و روان کنندگی در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و دارویی نیز استفاده می شود. علاوه بر تمام این کاربردها، یکی دیگر  از مهمترین کاربردهای پودر تالک،استفاده از آن در کارخانه تولید پودر تالک دستکش سازی می‌باشد. استفاده از پودر تالک در فرایند تولید دستکش، به طور حتم نقش بسزایی در دوام و استحکام دستکش‌های تولیدی اعمال می‌کند.

پس از خرید این محصول توجه داشته باشید که خطر خفگی در بین افرادی  که به سرعت با آنها روبرو می شوند وجود دارد و همچنین زمانی که ماده در نواحی نزدیک با چشم استفاده می شود، حتما بایستی دقت لازم اعمال شود.

در نهایت لازم به یادآوری است که در صورت قصد خرید پودر تالک با کیفیت و با درجه ناخالصی کم، حتما با کارشناسان مجموعه آروشا پودر تماس گیرید. کارشناسان این مجموعه به صورت شبانه روزی در صدد رفع کلیه نیازهای اطلاعاتی شما عزیزان می‌باشند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 25

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت