عجایب منتشر شده از مرکز اصلی خرید بهترین تالک کرج

4.8
(40)

در این محتوا به معرفی ماده ای به نام تالک خواهیم پرداخت و مصارف آن در صنعت را بررسی خواهیم کرد. سپس منبعی برای خرید بهترین تالک کرج به شما معرفی خواهیم کرد. همچنین مزایای فروش عمده و صادرات این محصول را برای شما مصرف کننده عزیز، شرح خواهیم داد.

مرکز اصلی خرید بهترین تالک کرج

خرید بهترین تالک کرج

تالک، نرم ترین ماده موجود در جهان است که بخشی حیاتی از زندگی روزمره ما را تشکیل می دهد. کتابهایی که می خوانیم، پلیمرهای سازنده ماشین و منزل، رنگهایی که زینت بخش خانه هایمان می شوند و حتی سرامیک هایی که روی آنها قدم می زنیم، تنها بخش کوچکی از محصولاتی هستند که تالک، باعث تقویت آنها می شود.

خواص نرمی، آبگریزی، عدم اشتعال و… از جمله خواصی هستند که تالک را به ماده ای پرمصرف در صنعت تبدیل کرده اند. تشخیص تالک مرغوب، کار سختی می باشد پس ما برای خرید بهترین تالک کرج، شرکت آروشا پودر را به شما پیشنهاد می کنیم. این شرکت، با به کار گرفتن کادری مجرب و حرفه ای و استفاده از دستگاه هایی پیشرفته، مرغوبترین تالک موجود در صنعت ایران را تولید می کند.

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

موارد مصرفی پودر تالک

موارد مصرفی پودر تالک بسیار گسترده است و این محصولات معمولا در صنایع نساجی، صنعت تولید ایزوگام ها، در صنایع دامداری و دامپروری، در تولید لاستیک و پلاستیک، در کشاورزی، در بهداشتی و آرایشی، در کاغذ سازی و جوهر چاپ، در صنعت کاشی و سرامیک سازی بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می دهند که ما در این محتوا کاربرد این محصولات را در صنعت کاشی و سرامیک و همچنین صنعت کاغذ سازی مورد بررسی قرار می دهیم.

پودر تالک برای استفاده در صنعت کاشی و سرامیک به دلیل داشتن مقاومت حرارتی بالا مورد بهره‌برداری قرار می‌  گیرد، وجود تالک در سرامیک های تولید شده باعث ایجاد مقاومت بیشتر در آنها می‌ شود و هنگام خشک شدن مانع ایجاد ترک های ریز  می شود.  پودر های تالک که در فرایند های سرامیک سازی برای لعاب به کار گرفته می‌ شوند به سلیس و منیزیم نیاز دارند و در عیار های پایین از این محصولات به عنوان کمک ذوب و در عیار های بالا به عنوان عامل نسوز و تنظیم کننده مقاومت محصولات در برابر شوک حرارتی بهره برداری می گردند.

پودر های تالک برای استفاده در صنعت کاغذ سازی و جوهر چاپ باید دارای مشخصاتی همچون نرمی قابل توجه و درجه خلوص بالا باشند، این تولیدات به آسانی در آب قابل پراکنده شدن هستند و قابلیت قبول جوهر را به طور رضایت بخش به خود اختصاص می دهند.

تولید کنندگان انواع کاغذ برای بالا بردن کیفیت تولیدات خود فقط تالک سفید و میکرونیزه و تقریباً فاقد میکا را مورد استفاده قرار می دهند؛ این محصولات معمولاً به‌ صورت میکرونیزه و با اندازه ابعاد کمتر از ۵ میکرون در این میان قابل استفاده هستند و باید حتما رنگ سفیدی داشته باشند.

قیمت بهترین تالک تولید کود

تالک، دارای خواص طبیعی بسیاری از جمله خاصیت جلوگیری از تشکیل توده و مقاومت در برابر اشعه های مضر خورشید، می باشد. این خواص برای تولید فرآورده های گیاهی بسیار ضروری است. بنابراین از تالک در تولید کود برای محصولات کشاورزی نیز استفاده می شود. مواد پوشش دهنده موجود در کودهای حاوی تالک، از تشکیل توده روی محصولات کشاورزی جلوگیری می کنند و باعث سالم ماندن آنها خواهند شد. پس استفاده از کودهای حاوی تالک، باعث بهره وری بیشتر کشاورزان از محصولات کشاورزی خواهد شد.

بدیهی است قیمت کودهای حاوی تالک، با توجه به کارایی فوق العاده برای محصولات کشاورزی، بیشتر از کودهای معمولی موجود در بازار باشد. اما باید بدانید، این تفاوت قیمت، در ازای کاربرد ویژه این نوع کود بسیار به صرفه می باشد. البته گروه صنعتی کارخانجات آروشا، برای جلب رضایت مشتری، اقدام به عرضه عمده و بدون واسطه تالک، برای تولید کود کرده است. جهت خرید بهترین تالک کرج با بهترین قیمت برای تولید کود، می توانید از محصولات این کارخانه بهره ببرید.

فروش مستقیم بهترین تالک کرج

امروزه وجود واسطه در خرید و فروش باعث افزایش بیش از حد قیمت کالا می شود. پس فروش مستقیم و بدون واسطه محصولات، راهکاری مناسب برای سود بیشتر فروشنده و خریدار خواهد بود. مجموعه آروشا پودر، دارای نمایندگی فروش پودر تالک کیسه ای می باشد که با فروش کیسه ای و عمده محصولات زمینه خریدی مناسب برای مصرف کننده را فراهم می کند. قیمت پودر تالک کیسه ای خیلی بهتر از قیمت خرید جزئی آن می باشد. پس شما برای خرید بهترین تالک کرج با قیمت فروش عمده می توانید به گروه صنعتی ما مراجعه نمایید. از طرفی شرکت ما نماینده ای معتبر برای صادرات پودر تالک کیسه ای است، این صادرات نه تنها کیفیت جهانی محصولات ما را نشان می دهد بلکه به بهبود چرخه اقتصادی کشور نیز کمک خواهد کرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت